Oğlak Burcu

.Gen.tr

Oğlak Burcu Günlük Yorum (10 Nisan 2012)

Mynet Astroloji

Sevgili Oğlaklar  saat 03:02 Ay-Uranüs görünümü ile Salı gününe adım atıyoruz. Özellikle evimizle alakalı konular üzerinde bir hayli hızlı şekilde düzenlemelere ihtiyacımız var. Yeni bir yere taşınma hazırlığı özellikle burcunuzun ilk on gününde doğanlarda (21-31 Aralık) bir hayli yoğundur. Ev ve ailevi konulardaki değişimlerin bir kısmı sürpriz olabilir. Ancak bu değişimlere açık olmakta yarar vardır.  İş hayatınızla ilgili konularda beceri geliştirme, yeni bir görevle karşılaşma, bir kurs veya eğitim sürecinden geçmek gibi durumlar oluşabilir.

 

Saat 03:27  itibariyle Ay-Venüs arasındaki karşıtlık, başkalarının fikirlerine karşı hoşgörülü olmanızı gerektiricidir. Haklı olduğunuz  konularda sakinlikle hareket ediniz. Belki başkaları sizi yendiklerini, devre dışı bıraktıklarını düşünüyorlar. Ancak ne kadar yanıldıklarını yakın bir zamanda anlayacaklardır. İçiniz rahat olsun. Bu karşıtlık,  hayatın gelip geçmekte olduğunu düşünen Oğlakların sabırsızlanmasına hatta huysuzlanmasına neden olsa da, dengenizi koruduğunuz ve kendinize güvendiğiniz sürece her zorluğu başarıyla hale yola koyabilirsiniz.

 

Saat 06:43 itibariyle Ay-Kuzey düğümle kavuşum yaptığında, size karşı yapılan haksızlıkların cezasının mutlaka verilmesi gerektiğini düşünürsünüz. İnancınıza sığınarak,  çok yakın bir zamanda aydınlıklara erişeceğinizi hayal edersiniz. Belki bugüne kadar bir çok zorlu deneyimden geçtiniz. Ancak içiniz rahat olsun. Bu kavuşum sizin korunduğunuzun göstergesidir.

 

Saat 07:13  Ay-Chiron arasındaki görünüm, hiç kimseye haksızlık yapmamak için kendi özgürlüğümüzden ödün vermemize sonra da bütün bunlardan şikayetçi olmamıza yol açabilir. O zaman öncelikle neleri yapabileceğinizi nelerin gücünüzü aştığını iyi tespit ediniz.

 

 

Kim demiş devası yok,,şu dertlerin
Oysaki
ŞİFASI içinde saklıdır, bazı ZEHİRLERİN
yeter ki,
İNSAN görmeyi BİLSİN *iremSU*

 

 

Güzellikler sizinle olsun, tüm gününüz huzur içinde geçsin. Gönülden sevgilerimle,

Hürriyet Astroloji

Bugün bir durgunluk periodu yaşayacaksınız. Günün sonunda ani bir hareketlenme ve beklenmedik, heyecanlı gelişmeler olabilir. Herşey altüst olmuş gibi görünse de sonu neşeli gelecektir. Bugün ayrıca bir arkadaşınızın etkisiyle vereceğiniz kararlar işlerinizi ya da ilgili olduğunuz konularınız tamamlamadan bırakmanıza sebep olabilir. Siz herşeyi hallolmuş zannedebilirsiniz fakat bazı şeylerin eksik kalması ihtimali olduğunu aklınızdan çıkartmayın.. Şayet erkek bir oğlaksanız son derece hoş ve kalıcı bir aşk ilişkisi başlatmanız mümkündür. Eğer siz bir oğlak kadınıysanız duygusal ilişkilerden yana şanslısınız.

Milliyet Astroloji

Genel olarak pek huzurlu değilsiniz. Elde olmayan nedenler duygusal anlamda sizi endişeli kılabilir. Geçmişe yönelik konuların ortaya çıkması ileöncelikleriniz değişecektir. Kafa karışıklığının getireceği riskleri dikkate almanızda yarar var. Süregelen işe ait sorumluluklar ve tamamlanması gereken işler sizi daha fazla çaba göstermeye itecek.

Vatan Gazetesi

Eğer yalnızsanız bugün sizi etkileyebilecek biriyle tanışmanız mümkün. İş ortamında bazı konularda haksızlığa uğradığınızı düşünüyorsunuz. Adalet duygunuz ön plana çıkacak. Yanlış anlaşmalar yüzünden yatırımlarınızın yönünü değiştirebilir, bambaşka sonuçlarla karşılaşabilirsiniz.

Turk.net

Birkaç kişiyle birlikte sürdürdüğünüz bir çelişkiniz var. Problemin ana kaynağı olarak oklar bir kişiyi gösteriyor. Bugünlerde incinebileceğiniz bazı tartışmalar söz konusu. Geçmişin irdeleneceği bu tartışmada sabırlı olmanız gerekecek. Gelecekten yana engin düşleriniz var. Bunlara biraz daha inançla bakmanız, o kadar da düş olmadıklarını size gösterebilir.
Para Durumu: Sabah saatleri maddi konularda oldukça şanslı etkiler altında olacaksınız ve bir sorununuzdan kurtulma şansınız olacaktır. Öğleden sonraki saatlerde ise bazı sıkıntılar yaşayabilirsiniz ve maddi konularda daha temkinli olmalısınız.
İş Yaşamı: Günün ilk yarısında iş yaşamınızda olumlu etkiler altında olacaksınız ve aynı anda birden çok işle ilgilenebileceksiniz. Alacağınız kararlar genel olarak son derece verimli olacaktır ve sabah saatleri harekete geçmek için gereken enerjiyi kendinizde bulacaksınız. Günün ikinci yarısı ise işinizle ilgili bazı sorunlarla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. İş ortamınızda ve çalışma arkadaşlarınızla çeşitli sorunlar yaşayabilirsiniz. Başkalarını yönetme isteği ve abartma gibi tutumlar sizin için zarar verici olacaktır.
Aşk Yaşamı: Günün ilk yarısı duygusal olarak olumlu etkiler altında olacaksınız ve yaptığınız faaliyetlerden zevk alacaksınız. Duygusal yaşamınızda olumlu gelişmeler olabilir. Sevdiğiniz insanla iletişimleriniz sizi mutlu edecek şekilde gelişecektir. Akşam üzeri saatleri ise duygusal açıdan gerilimler yaşamaya uygun etkiler altında olacaksınız ve beklemediğiniz bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Duygularınız yoğunlaşacaktır ancak sinirsel bazı gerilimler yaşayabilirsiniz. Duygusal konularda akşam üzeri saatleri dikkatli olmalısınız.
Dikkat Edilmesi Gerekenler: Akşam üzeri saatleri küçük bazı ayrıntılar sizin için çok önemli olacaktır ve bunları gözden kaçırmamanız gerekiyor.

Takvim Gazetesi

Öncelikle kendinizi çok iyi analiz edin. Ani söyleriniz onun da aklını karıştırabilir ve mutsuz bir güne başlangıç yapabilirsiniz. Duyarlı ve sabırlı tutum içine girin.

Sabah Gazetesi

Siz ender olarak durgunlaşabilirsiniz. Coşkularınızla yaşadığınızı bilmeyen yok. Çalıştığınız iş yerinizde çok sevilmenize rağmen, ara sıra işe geç kalmalarınız çevrenin dikkatini çekiyor. Üstelik hep bir mazeretiniz var. Bugünlerde yine farklı planlar kuruyor sorunlardan kaçmayı düşünüyorsunuz. Sağlığınız, moralinizin iyi olmasına bağlı.

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

22 Aralık hangi burç olur?
23 Aralık hangi burç olur?
24 Aralık hangi burç olur?
25 Aralık hangi burç olur?
26 Aralık hangi burç olur?
27 Aralık hangi burç olur?
28 Aralık hangi burç olur?
29 Aralık hangi burç olur?
30 Aralık hangi burç olur?
31 Aralık hangi burç olur?
1 Ocak hangi burç olur?
2 Ocak hangi burç olur?
3 Ocak hangi burç olur?
4 Ocak hangi burç olur?
5 Ocak hangi burç olur?
6 Ocak hangi burç olur?
7 Ocak hangi burç olur?
8 Ocak hangi burç olur?
9 Ocak hangi burç olur?
10 Ocak hangi burç olur?
11 Ocak hangi burç olur?
12 Ocak hangi burç olur?
13 Ocak hangi burç olur?
14 Ocak hangi burç olur?
15 Ocak hangi burç olur?
16 Ocak hangi burç olur?
17 Ocak hangi burç olur?
18 Ocak hangi burç olur?
19 Ocak hangi burç olur?
20 Ocak hangi burç olur?
21 Ocak hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2018 MAN | Oğlak Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0116 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme