Oğlak Burcu

.Gen.tr

Oğlak Burcu Günlük Yorum (11 Nisan 2012)

Mynet Astroloji

Sevgili Oğlaklar saat 05:51 Güneş-Ay arasındaki olumlu görünümle güne adım atıyoruz. Genel anlamıyla fiziksel ve ruhsal açıdan derinlemesine düşünmeye yatkınız. Bizi bağlayan koşullardan kaçıp kurtulmak istiyoruz. Bildiğimiz konularda elimizde olmadan tepkisel davranabiliriz. Ancak bunun nedeni hakkımızın çiğnenmemesi içindir.

 

Saat 13:06 Ay-Merkür görünümü, bedensel-ruhsal kaygılardan uzak durmanın sakin düşünmekle, akıllıca planlar yapmakla mümkün olacağını gösteriyor.  Sorunlarınızı gözünüzde büyütmeden, hayatınızı sağlam bir temel üzerinde inşa edebilirsiniz.

 

Saat 14:06-20:02  boşluk etkisi altında hayallerinizi gerçekleştirmek ve bunları etrafınızdaki dünyada göstermek istersiniz. Oysaki  çok iyi düşünmeniz gerekir.  Ne yapmak istediğinizi, sizin için gerçekten önemli olanı mantıklı bir şekilde saptamanız adına etkili olan boşluk süresince, analizde bulunmak son derece yararlıdır. Böylece  önlem alır, olumsuz bir tepki ile karşılaşma riskinizi  en aza indirmiş olursunuz.

 

Saat 20:02 sonrası burcunuzda seyrine başlayacak Ay, disiplin edici ve sorumluluklarınızı  hatırlatıcı olsa da, istikrarlı ilerlemeniz adına gayet etkilidir. Ayrıca bu enerji dış dünyayla temasınızda sizi güçlendirici ve çevrenizdeki insanların saygınlığını kazanmanızda yardımcıdır.

 

Hayat ne garip,
bazen ne tuhaf çelişki
İnsanız ya,
hep haklı görürüz kendimizi
Başkasının yanlışında,
tutamazken dilimizi
sıra bize gelince
kılıfına uydururuz her şeyi..*iremSU*

 

Gerçeklerden uzaklaşmadan doğru bir yön üzerinde ilerlememiz dileğimle,

Hürriyet Astroloji

Bugün duygusal ilişkilerinizde içine kapanık bir tutum izleyebilirsiniz. Olmadık anlarda beraber olduğunuz kişiye karşı sahiplenme isteği ortaya çıkabilir ve kıskançlık duygunuz artabilir. İlişkinize durduğu yerde zarar verebilirsiniz. Özellikle evli bir oğlaksanız, eşinizden uzaklaşma gibi bir durum söz konusu olabilir. Bu konudaki ilgisiz tutumlarınız, eşinizle aranızdaki ilişkiye zarar verecektir. Bugün iletişimle ilgili konularda şanslısınız. En merak ettiğiniz konulardaki bilgi ve haberler size kolaylıkla ulaşabilir.

Milliyet Astroloji

İçinde bulunduğunuz şartlar halen sizi sıkıştırmakta. Henüz olgunlaşmamış konuları beklemeye almanız, hazırlık sürecini kabul etmeniz gerek. Kararlarınızı ertelediğiniz bu günü daha sakin geçirebilirsiniz. En azından işte yaşanan beklemeler ve yuvaya ait sorunları düşünmek için zamanınız var. Hayata daha iyimser bakmanız size yeni bir enerji taşıyacaktır.

Vatan Gazetesi

Arkadaşlarınıza olan düşkünlüğünüz, özel hayatınızda sorunlar yaratıyor. Mesleğiniz gereği bedenen yorgun düşüyorsunuz. Bu ruh sağlığınızı da olumsuz etkiliyor. Bu durumdan kurtulmak için kendinize yeni hobiler edinin. Aile büyüklerinizden birinin sağlık durumu sizi üzecek.

Turk.net

Bugün yaptığınız bazı planlarınızda aksamalar olabilir. Bugün bazı karşınıza çıkan fırsatları iyi değerlendirmelisiniz, değerlendirebildiğiniz takdirde çok kazançlı çıkacaksınız. Amirleriniz yakında sizden çok önemli bir görevi yerine getirmenizi isteyebilir fakat siz buna pek hazır olmayacaksınız.
Para Durumu: Uzun süredirödenmeyen bir alacağınızı tahsil etmeniz sizi bir hayli rahatlatacak. Bundan sonra kafanızı bu parayı nasıl kullanmanız gerektiği meşgul edecek.
İş Yaşamı: İş yerinizde ulaşım, evrak veya iletişim ile ilgili birçok problemle uğraşacaksınız. Biriken işlerve kısıtlı zaman sizi çok fazla bunaltacak. Bu kadar iş sizi bir hayli sinirli yapacak ve hırsınızı iş arkadaşlarınızdan çıkaracaksınız.
Aşk Yaşamı: Son zamanlardaherşeyin üstüste geldiğini düşünmeye başladınız. Sevgilinizle çok iyi giden ilişkinizin üzerinde birkaç gündür kara bulutlar dolaşmakta. Sürekli sevgiliniztarafından anlayışsızlık ve tutarsızlıkla suçlanıyorsunuz. Bu kadar çok üstünüze gelmesi siz çok yıldırdı.
Dikkat Edilmesi Gerekenler: Yoğun iş tarfiği sinirlerinizi bir hayli yıpratacak. Çevrenizdeki insanlara karşı daha anlayışlı ve sakin olmaya özen göstermelisiniz. Sevgilinizin sizin üstünüze çok gittiğini düşünmekten ziyade onun sözlerini dikkate almayı denemelisiniz.

Takvim Gazetesi

Gününüzü keyifli geçireceksiniz. Aşktan kendinizi soğumuş hissediyorsunuz. Özellikle de evli olan Oğlak'laryalnız kalmak isteyebilir.

Sabah Gazetesi

Düşündüğünüz olayları çok fazla büyütebilir ve kafanızın daha karışmasına neden olabilirsiniz. Özellikle, duygusal ilişkilerinizde istemediğiniz saplantılarınızı denetim altında tutmalısınız. Yaptığınız çalışmalar, istediğiniz hedefe yaklaşmanızı sağlıyor. Özenli seçimleriniz sayesinde yaşam kalitenizi yüksek tutuyorsunuz.

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

22 Aralık hangi burç olur?
23 Aralık hangi burç olur?
24 Aralık hangi burç olur?
25 Aralık hangi burç olur?
26 Aralık hangi burç olur?
27 Aralık hangi burç olur?
28 Aralık hangi burç olur?
29 Aralık hangi burç olur?
30 Aralık hangi burç olur?
31 Aralık hangi burç olur?
1 Ocak hangi burç olur?
2 Ocak hangi burç olur?
3 Ocak hangi burç olur?
4 Ocak hangi burç olur?
5 Ocak hangi burç olur?
6 Ocak hangi burç olur?
7 Ocak hangi burç olur?
8 Ocak hangi burç olur?
9 Ocak hangi burç olur?
10 Ocak hangi burç olur?
11 Ocak hangi burç olur?
12 Ocak hangi burç olur?
13 Ocak hangi burç olur?
14 Ocak hangi burç olur?
15 Ocak hangi burç olur?
16 Ocak hangi burç olur?
17 Ocak hangi burç olur?
18 Ocak hangi burç olur?
19 Ocak hangi burç olur?
20 Ocak hangi burç olur?
21 Ocak hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2018 MAN | Oğlak Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0098 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme