Oğlak Burcu

.Gen.tr

Oğlak Burcu Günlük Yorum (17 Eylül 2013)

Mynet Astroloji

Sevgili Oğlaklar Salı günümüz saat 10:17 Merkür-Mars olumlu görünümüyle başlayacak. Ancak saat 16:58 olana dek Ay-boşluk etkisi altındayız. Rutin işlerimizi sürdürmekte yarar var. Ancak banka kredisi, borç almak, biriyle el sıkışmak, aşk hayatımızı ilgilendiren yeni bir karar vermek yanlış olur. Bekleyelim, akışa bırakalım, iyice üzerinde düşünelim. Çalışma hayatımız, ailevi konular ve toplumsal ilişkilerimizde tarafsız bir bakış açısıyla durumumuzu gözden geçirelim. İş görüşmelerinde hemen olur yanıtı vermeyelim. Her şartı gözden geçirelim.

 

Saat 16:58 44 itibariyle Ay-Balık burcunda ilerleyecek. ılımlı bir havanın hem ruhsal hem bedensel anlamda bizi sarıp sarmalamasını sağlıyor. Nefes aldığımız dünyanın ve yaşadığımız her günün ne kadar kıymetli olduğunu yüreğimizin içinde hissedeceğiz. Merhamet duygumuzla tüm insanlığı kucaklayabiliriz. İnancımız yükselecek. Haberleşme yoluyla sayesinde sevdiklerimizle temasa geçebilir, huzur bulabiliriz. Saat 22:39 Ay-Neptün kavuşumu rahatlatacak ve çevremizdeki insanlarla güzel kontaklar içinde olmamıza yardım edecek.

 

Sözlerimiz ve davranışlarımızın karşılığını olumlu şekilde görebilmemiz dileğimle,

Sabah Gazetesi

Burcunuzda geri giden Plüton'dan olumlu etkiler alıyorsunuz. Birlikte çalıştığınız kişilerle, güç birliği içinde olacaksınız. Enerjinizi ortak görüşlerinizle birleştirebileceğiniz özel dostlarınızla bir araya geleceksiniz.Bugün, aklınıza taktığınız konular üzerinde yoğunlaşmak yerine, çevrenizdeki orijinal olaylara yorumgetirmelisiniz. Eski hatalarınız tekrarlamayınız.

Milliyet Astroloji

Akıl yolu ile çok şey başarabilir, disiplinli bir bütçe ile karar değişikliklerine gidebilirsiniz. Gelir kaynaklarınızı artırmaya yönelik adımlarınız ortaklıkları içine alacak şekilde gelişmeye başlıyor. Sorumluluk almaktan korkmayacağınız bu süreç yeni kazanç yolları aramanız için size şans getirebilir. Çalışma kapasitenizi zorlamak ikinci bir seçenek olacaktır.

Vatan Gazetesi

Misyon edinme ve bunu pek çok kişi adına üstlenme gereği doğabilir. “Nasıl altından kalkarım” diyeceğiniz önemli bir görev üstlenebilirsiniz. Şimdiye kadarki deneyimleriniz ve yetenekleriniz sayesinde seçilmiş olabilirsiniz.

Turk.net

Küçük ancak hoş sürprizler yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Sizin için keyifli olabilecek haberler alabilirsiniz. Duygusal hayatınıza ilişkin güzel gelişmeler olabilir. Değişik faaliyetlere katılma şansınız olacaktır ve zevk alacağınız ortamlarda bulunabilirsiniz. Duygusal olarak ilginç olaylar yaşamak sizi şaşırtmasın. Duygularınız güçlü ve düşünceleriniz üzerinde etkili olacaktır. Gün içinde yeni kararlar alabilir daha önce ilgilenmediğiniz konularla ilgilenebilirsiniz.

Hürriyet Astroloji

Belli konulardaki ilerlemeniz, çözümleriniz ya da savunmanız kuracağınız stratejiye göre değişiyor.Bir sonraki adımınızı detaylı şekilde planlamanız başarıyı beraberinde getirebilir . Tüm burçlar için gün geneli: Ticari, maddi ya da yaratıcılık gerektiren işlerde farkı yakalamak için cesaretli davranabileceğimiz bir gün . Ancak, bu esnada çevremizdeki kişilerle zıtlaşmamamızda veya olası kutuplaşmalarda dengede kalmak için çaba sarf etmemizde fayda var . Meydan okuma, inatlaşma veya bazı kişileri özür dilemeye zorlama türünde aktiviteler sıkıntı yaratabilir . Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın . Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın.

Takvim Gazetesi

Kartınız Ölüm... Rahat bir nefes

almak için hayatınızda son noktayı

koymak istediğiniz konular var.

Kendinizi yenileyeceksiniz.

Güneş Gazetesi

Sevgilinizin ailesinden bazı insanlarla bir araya gelmeniz söz konusu. Size karşı kırıcı olabilirler, ama siz yine de sakin tavrınızdan ödün vermemeye çalışın. Özgüveninizin çok yüksek olduğu şu günlerde, kariyerinizle ilgili bazı büyük gelişmeler söz konusu. Ancak risk almaya yatkınlığınız ince düşünmeniz gereğini doğuruyor.

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

22 Aralık hangi burç olur?
23 Aralık hangi burç olur?
24 Aralık hangi burç olur?
25 Aralık hangi burç olur?
26 Aralık hangi burç olur?
27 Aralık hangi burç olur?
28 Aralık hangi burç olur?
29 Aralık hangi burç olur?
30 Aralık hangi burç olur?
31 Aralık hangi burç olur?
1 Ocak hangi burç olur?
2 Ocak hangi burç olur?
3 Ocak hangi burç olur?
4 Ocak hangi burç olur?
5 Ocak hangi burç olur?
6 Ocak hangi burç olur?
7 Ocak hangi burç olur?
8 Ocak hangi burç olur?
9 Ocak hangi burç olur?
10 Ocak hangi burç olur?
11 Ocak hangi burç olur?
12 Ocak hangi burç olur?
13 Ocak hangi burç olur?
14 Ocak hangi burç olur?
15 Ocak hangi burç olur?
16 Ocak hangi burç olur?
17 Ocak hangi burç olur?
18 Ocak hangi burç olur?
19 Ocak hangi burç olur?
20 Ocak hangi burç olur?
21 Ocak hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2018 MAN | Oğlak Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0133 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme