Oğlak Burcu

.Gen.tr

Oğlak Burcu Günlük Yorum (21 Mart 2012)

Mynet Astroloji

Sevgili Oğlaklar saat 10:39 olana dek sistemli bir şekilde işlerinizi yapınız. Acil olanları mutlaka hallediniz. Saat 10:39-Perşembe saat 11:57  arasında Ay boşlukta olacaktır. Bu uzun süre içinde genel olarak soyut konular, sanatsal faaliyetler, ritüeller yoluyla rahatlamak mümkündür. Kişi öyle içinden çıkılmayacak büyük problemler yerine çözebilecekleri üzerinde yoğunlaşabilir. Hayatın görünen yüzündeki pürüzler can sıkar.  Ancak  yanlış değerlendirmede bulunmamak için de dikkatli olmakta yarar vardır.  Planlı programlı olmalı veya önemli bir iş üzerinde çalışırken not alınmalıdır.  Ben boşluk süreçlerini daima, eksiklerimizi tamamlama anlamında kıymetli bulurum. Hani bazen zaman dursa da, şu işimi bitirebilsem deriz ya. İşte boşluk etkisi doğru anlamda kullanılırsa size zaman kazandırabilir. Bazen de öyle gerginizdir ki, çatacak yer ararız. O an o sinirle ayağa kalksak kimbilir ne canlar yakarız. Balık burcundaki boşluk zamanları insanı sakinleştiricidir. Kişi vicdanın sesine kulak verir. Sadece tek  sıkıntısı yeni bir iş veya planı yürürlüğe koymamamızdır. Bu kadar olumlu tesirlerinin yanında umarım bu sizi pek fazla rahatsız etmez dostlarım.

 

Saat 21:21 itibariyle Güneş, geri hareketini sürdürmekte olan Merkür ile kavuşum yapacak. Bu kavuşum yüksek eğitim, akademik kariyer, yerleşim, yurt içi ve yurt dışıyla alakalı meseleler üzerinde düşünmenin işaretidir. Kişi hem yerleşim anlamındaki şartları hem bu konulardaki kararların maddi ve manevi getirilerini hesaba katarak 18 Nisan tarihine kadar tekrar düşünmelidir. Bu durup beklemeniz anlamına gelmiyor. Sadece olan bitene gerçekçi bir şekilde bakmanızı sağlıyor. Şu aralar güvenliğiniz, eviniz, aileniz, sizi ilgilendiren her konuda sürekli bir şeyler düşünüyor hatta kendinize fazlasıyla yükleniyor olmalısınız.  Oysaki bu bir süreç. Sizin daha doğru kararlar verebilmeniz için gerekli olan zaman dilimi. Tabii ki çıkarlarınızı ön plana alacaksınız, tabii ki ilerlemek sizin de hakkınız. Ancak bilinçli davranmak kaydıyla. Su akacak ve istediğiniz şekilde yolunu bulacak. Belki de çok farklı bir tablo ortaya çıkacak. Hangisi olursa olsun, sinirlerinize şu aralar hakim olmakta yarar görüyorum.

 

Gelin şu hırslarımızı bir daha gözden geçirelim. Değer miydi dememek için, bir kez daha düşünelim. Huzurlu bir gün geçirmeniz dileğimle,

Hürriyet Astroloji

Tüm iletişim konularında zorlanacaksınız. Beklediğiniz haberler birkaç gün aksayabilir veya beklemediğiniz sonuçlarortaya çıkabilir. Diğer bir konu ise sosyal çevreniz. Aslında bulunduğunuz mekandan hoşnut değilsiniz. Daha geniş ve yapıcı bir çevre düşlüyor ama harekete geçmek için yerinizden bile kıpırdamıyorsunuz. Sizi engelleyen şeylerden birisi kendinizin yarattığı olumsuz düşünce formları ve isteksizlik.

Milliyet Astroloji

Zihinsel açıdan yüklü olduğunuz bu günlerde net düşünmekte zorlanacaksınız. Bu nedenle daha çok desteğe ihtiyacınız olacak. Yine bu dönem eğitim planlarınızı yenilemek adın adına kısa yolculuklar öne çıkacak. Değişik şeyler öğrenebileceğinizolanakları kullanmaya kararlısınız. Kardeşlerle ilişkilerin getirdiği olumlu hava size keyif verecek.

Vatan Gazetesi

Son günlerde sevdiğiniz insanla aranızda iletişim kopukluğu var. Geleceğe yönelik kaygılar taşımanız söz konusu olsa da önümüzdeki günlerde kendinizi duygusal açıdan rahatlamış hissedeceksiniz. Kuruntularınızı bir tarafa bırakın. Bu sağlığınızı olumsuz etkiliyor dolayısıyla üzülüyorsunuz.

Turk.net

Arkadaşlık ölçülerinize göre sizin dostluğunuzu hak etmeyen biriyle kesmiş olduğunuz ilişki, bugünlerde yeniden kapınızı çalabilir. O sizinle yeniden yakınlaşma çabası içinde. Size ihtiyacı olduğunu bilmeniz, sizi yumuşatmayacak gibi.Çevrenizdekilerin kural dışı biri olduğunuz konusundaki görüşleri tam yerine oturmuyor. Yadsıdığınız genel kurallar içinde bağlı olduklarınız gözden kaçmıyor.
Para Durumu: Yurtdışıyla bir para ilişkiniz var, ama kısa vadede sevinç görünmüyor.Yeni, yeni gelir kapılarının arayışı içindesiniz. Bununla ilgili yaptığınız etütler ve seçimler çevrenizde pek gerçekçi bulunmayabilir.
İş Yaşamı: İşyerinizde gelişen çoğu olaya tepkisiz kalıyorsunuz ve gelişmeleri takip edemiyorsunuz. İşinizde biraz daha dikkatli olmalısınız. Özellikle detaylara daha fazla özen göstermelisiniz.
Aşk Yaşamı: Aşk hayatınızı güzel günler bekliyor. Sevgilinizle uzun bir tatile çıkacaksınız ve aşk tazeleyeceksiniz. Size ayrıca bir jesti olacak.
Dikkat Edilmesi Gerekenler: Bir konudaki yaklaşımınız sizinle ilgili değerlendirmelerde sorulara yol açabilir.

Takvim Gazetesi

Bu kadar öfkelenmemelisiniz. Çokfazla intikam duygusu taşıyorsunuz.İş hayatınızda başarı yakın.

Sabah Gazetesi

İlişkilerinizde dikkatli olmalı ve sözlerinize dikkat etmelisiniz. Sert çıkışlardan uzak kalmalısınız. Sizin için duygusal tatmin çok önemli. Üstelik çevrenizle bütünleşmek sizi farklı kılıyor. Yalnızlığı sevmeyen yapınız sizi kalabalık ortamlara süreklerken, karşılaşacağınız kişilerden olumlu etkiler almanıza da, neden oluyor. Dolaşım sisteminizi zorlayan besinlerden uzak kalmalısınız.

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

22 Aralık hangi burç olur?
23 Aralık hangi burç olur?
24 Aralık hangi burç olur?
25 Aralık hangi burç olur?
26 Aralık hangi burç olur?
27 Aralık hangi burç olur?
28 Aralık hangi burç olur?
29 Aralık hangi burç olur?
30 Aralık hangi burç olur?
31 Aralık hangi burç olur?
1 Ocak hangi burç olur?
2 Ocak hangi burç olur?
3 Ocak hangi burç olur?
4 Ocak hangi burç olur?
5 Ocak hangi burç olur?
6 Ocak hangi burç olur?
7 Ocak hangi burç olur?
8 Ocak hangi burç olur?
9 Ocak hangi burç olur?
10 Ocak hangi burç olur?
11 Ocak hangi burç olur?
12 Ocak hangi burç olur?
13 Ocak hangi burç olur?
14 Ocak hangi burç olur?
15 Ocak hangi burç olur?
16 Ocak hangi burç olur?
17 Ocak hangi burç olur?
18 Ocak hangi burç olur?
19 Ocak hangi burç olur?
20 Ocak hangi burç olur?
21 Ocak hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2018 MAN | Oğlak Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0065 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme