Oğlak Burcu

.Gen.tr

Oğlak Burcu Günlük Yorum (22 Eylül 2013)

Mynet Astroloji

Sevgili Oğlaklar  bu yıl,  22 Eylül saat 23:44-23 Ekim saat 09:10 tarihleri arasında etkili olacak Güneş-Terazi burcu seyri siz Oğlaklar için genel anlamıyla, iş hayatında  olmak üzere ilişkilerinizdeki paylaşımların adil, uyumlu olmasını istediğiniz zaman dilimidir. Çalıştığınız ekip veya yer aldığınız ortamlarda bencil tavırlardan hoşlanmadığınız gibi,  sizi umursamayan kişilerden de pek hazetmezsiniz. İstersiniz ki, insanlar hiçbir şeyi çarpıtmasınlar, iyi niyetimizden istifade etmeye kalkışmasınlar. Tabii ki her sene Güneş-Terazi burcu seyri genel hatlarıyla bunlara benzer bir bakış açısıyla yol aldığımızı gösterse de, süreci yöneten Venüs ve diğer görünümlerin de  bir hayli önemi vardır. Böylece dönemi genelden ziyade geniş bir açıdan yorumlamış, anlamış oluruz.  Sözgelimi 28 Eylül tarihindeki görünüm, hedefimizi  gerçekleştirmek amaçlı düşündüğümüzü gösteriyor. Çıkarlarımızı maddi-manevi anlamda korumaktan yanayız. Birileri  hakkımızı yemeye kalkışıyorsa, buna müsaade etmeyiz. İlişkimizde de durum böyle. Aşkı veriyorsak ve altın bir tepsiyle sunuyorsak, verdiklerimizin değerini anlayabilecek ve bize aynı şekilde davranabilecek biriyle olmak istiyoruz.

 

Ekim ayında iki görünümü çok önemsiyorum. 2 Ekim tarihi bunlardan ilkidir. Kariyer hayatımızı fazlasıyla önemseyeceğiz. Sorumluluklar sürekli üzerimizde baskın ve biz de gerek iş ilişkilerinde ve gerekse kendimizle alakalı tüm konularda garantili olanı istiyoruz. Birileri idare etmekten yana değiliz. Çalışıyorsak, emek veriyorsak, dikkat ediyorsak bize de aynı şekilde davranılmasını istiyoruz. Bu tarihte özellikle yorgunluk ve terslikler nedeniyle gerilimli davranabiliriz.

 

3 Ekim tarihinde, kısıtlanmaya, aynı yerde dolanıp durmaya, baskı altında kalmaya, disipline edilmeye tahammül gösteremeyiz. Değişim ihtiyacımız yoğundur. Yaşadığımız ortamda, ev içinde veya bir yuva kurmak anlamında veya  mesleki konularda yenilenmek isteriz. Hele dışarıda veya içeride bir şeyler üzerimize gelirse, canımızı sıkarsa buna bir hayli ters tepki gösterebiliriz. Yetti artık deriz. Kimseyi de idare etmek istemeyiz.

 

Güneş-Terazi geçişinin Eylül ayındaki etkili tarihi: 27, 28 Eylül

Ekim ayındaki etkili tarihleri: 2, 3, 5, 12, 19 Ekim.

 

Bu sürecin her birimiz için adalet, barış, huzur ve güzelliklere vesile olması, haklı ile haksız arasındaki ayrımın doğru biçimde yapılması dileğimle,

Sabah Gazetesi

Sizin yaşam alanınız dışında oluşan gelişmelerden olumsuz etkilenebiliyor ve bunu davranışlarınıza yansıtıyorsunuz. Siz farkında olmasanız da yakın çevreniz bu soğukluğu sezinliyor ve birlikte çözebileceğiniz konular aciliyeti olmasına rağmen ertelenebiliyor veya "aman sende" türü davranışlar içinde insanlar kısa süreli de olsa uzaklaşıyor.

Hürriyet Astroloji

Kendi tarafınızda yer almasını istediğiniz kişilere bazı sözler verebilir veya yeni yöntemler deneyerek bu kişileri etkilemeye çalışabilirsiniz.En başta zıt fikirlerle karşılaşsanız da, devamında işler istediğiniz gibi gidebilir . Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın . Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın.

Turk.net

Genel olarak sakin bir gün geçireceksiniz. İç dünyanıza dönebilir ve duygusal durumunuzla her zamankinden daha çok ilgilenebilirsiniz. Geçmişinizle ilgili konuları yeniden değerlendireceksiniz ve duygusal ihtiyaçlarınız ön plana çıkabilir. Karşınıza bazı küçük fırsatlar çıkacaktır ancak siz bunlarla ilgilenmek yerine dinlenmeyi ve yarım kalmış işlerinizi tamamlamayı tercih edeceksiniz. Yaşadığınız bir gerilimden bugün kurtulabilir ve daha rahat bir şekilde olaylara konsantre olabilirsiniz.

Milliyet Astroloji

Pek çok konuda daha dikkatli olmanız lazım. Sizin dışınızda gelişebilecek olaylara hazır olmalısınız. Zira ortaklaşa alanda değişebilecek şartlar sizi yeni kararlara itebilir. Duygusal tepkileriniz ilişkilerinize olumsuz yansırken. Yanlış karar alma riskiniz çok fazla. Ortak bir zeminde buluşacağınız yeni projeler öne çıkarken, ikili ilişkilerinizde yapıcı olmalısınız.

Takvim Gazetesi

Kartınız Araç... Ev konusundaki değişimler ruhunuzu rahatlatmaya yardımcı oldu. Ancak evli olanlar eşleri ile ufak tartışmalar yaşayabilir.

Güneş Gazetesi

Değişik meseleler ve işler bugün size çok hareketli bir gün geçirtecek. Serinkanlı ve sabırlı davranmayı başarabildiğiniz oranda başarılı ve karlı çıkacaksınız. İlişkinizde daha gerçekçi ve iyimser olarak ideallerinize ulaşmanız mümkün. İş hayatınızda bazı olumlu değişiklikler var.

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

22 Aralık hangi burç olur?
23 Aralık hangi burç olur?
24 Aralık hangi burç olur?
25 Aralık hangi burç olur?
26 Aralık hangi burç olur?
27 Aralık hangi burç olur?
28 Aralık hangi burç olur?
29 Aralık hangi burç olur?
30 Aralık hangi burç olur?
31 Aralık hangi burç olur?
1 Ocak hangi burç olur?
2 Ocak hangi burç olur?
3 Ocak hangi burç olur?
4 Ocak hangi burç olur?
5 Ocak hangi burç olur?
6 Ocak hangi burç olur?
7 Ocak hangi burç olur?
8 Ocak hangi burç olur?
9 Ocak hangi burç olur?
10 Ocak hangi burç olur?
11 Ocak hangi burç olur?
12 Ocak hangi burç olur?
13 Ocak hangi burç olur?
14 Ocak hangi burç olur?
15 Ocak hangi burç olur?
16 Ocak hangi burç olur?
17 Ocak hangi burç olur?
18 Ocak hangi burç olur?
19 Ocak hangi burç olur?
20 Ocak hangi burç olur?
21 Ocak hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2018 MAN | Oğlak Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.008 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme