Oğlak Burcu

.Gen.tr

Oğlak Burcu Günlük Yorum (22 Şubat 2012)

Mynet Astroloji

Sevgili Oğlaklar, 22 Şubat saat 00:35 itibariyle Balık burcunda oluşacak Yeniay, çevrenizdeki insanlarla olan yardımlaşmanız, onlara verdiğiniz destek, merhametiniz ve ilginizle takdir görür ve hakikaten çok sevilirsiniz. Eğitim hayatından iş yaşamına kadar her alanda ruhsal açıdan kendinizi güçlü hissedebilirsiniz. Kısa yolculuklar genel olarak hayırlı olur ve kazançlı geçebilir. Bir gücün sizi koruduğuna şahit olabileceğiniz ilginç durumlar yaşayabilirsiniz. Çevrenizdeki kişiler sizin iyi niyetiniz ve yardımsever oluşunuzdan bahsedebilirler. İşleriniz ve kısmetiniz açılabilir ve rızkınız bollaşabilir. Konuşmalarınız genel olarak derin ve tutkuludur. Sevdiklerinize sahip çıkabilir onlar tarafından daha çok aranılır ve ilgi görebilirsiniz. Romantik hisleriniz yükselir ve empati gücünüz yükselir.  İletişiminizin çoğunluğunda mistik ve dini duygular ön planda olabilir. Sezgileriniz yükselir, bilgi birikiminiz insanlar tarafından takdir görebilir.

 

Yeniay maneviyatınızı yükseltici ruh dünyanızı zenginleştirici, akıl gücünüzü kullanmanızı, hayata farklı bir açıdan bakabilmenizi sağlayıcıdır.  Eğitim hayatında olanlar, iş hayatında olup yeni atılımlarda bulunmak isteyenler, yakın akrabalarıyla sorunları olanlar, yolculukla alakalı işleri olanlar sizler açısından bu Yeniay fırsatlar getiricidir. Burcunuzla uyumlu görünüm yapan bu yeniayı olumlu şekilde değerlendirmenin yolu, cesur olmaktan ve bilginizi diğer insanlarla paylaşmaktan geçiyor. Yeni ve ilginç kişiler size rehber olabilir. Yaratıcı kabiliyetlerinizi ortaya koyabilecek girişimlerde bulunurken asla ürkmeyiniz. Kendinize güveniniz. Parasal konularda dikkatli olunuz. Gereksiz harcamalarda bulunmayınız. Günlük rutininiz bozulabilir ancak bundan sağlayacağınız kazanımlar kayıplarınızdan daha değerli olur

 

Sizler hep bahar kalın,,yüreğinizde açsın sevgi çiçekleri. Yeniayın güçlü enerjisinin, sizlere arzu ettiğiniz güzellikleri getirmesi dileğimle,

 

Ay Takvimine Göre Günün Önerisi

 

Balık burcunda Yeniay doğuyor. Duygusal ve ruhsal düzeyde hayatın anlamını, sağlığınızın değerini, engellerin üstesinden inancınız sayesinde gelinebileceğini Yeniayın güçlü ışığı altında keşfedebilirsiniz.

 

Hürriyet Astroloji

Bugün kendinizi çok formda hissedecek ve enerji yüklü olacaksınız. Düşündüklerinizi gerçekleştirmek için uygun bir gündesiniz. Yıldızların olumlu etkisi sizin girişimlerinizde başarılı olmanızı sağlayabilir. İş hayatınızda yeni değişiklikler ve daha fazla sorumluluklar bekleyebilirsiniz. Her halukarda adımlarınızda ölçülü olun ve aşırıya kaçmayın.Atacağınız adımlarda dikkatli davranırsanız, bugün yapacağınız atılımlar önünüzdeki günlerde de çok rahat etmenizi sağlayabilir.

Milliyet Astroloji

Hayatınıza yeni düşünceler ve yaratıcı fikirler girmekte. Kendinizi olağanın dışında fikirlerle donatabilir, zihinsel çalışmalara yeni bir yön verebilirsiniz.Yakın çevrenizde bu gelişmelerden payını alabilir, bilgilerinizi başkalarıyla paylaşabilirsiniz. Yeni yolculuk planları yaptığınız bu günlerde, iş hayatına ilişkin düşüncelerinizi yeniden gözden geçireceksiniz.

Vatan Gazetesi

Neşeli ortamlarda başta dostane başlayan ilişkiniz yakında duygusal yoğunlukta ilerleyebilir. Aşk rüzgarlarının esintilerine hazır olun. İş beklentisinde olanlar için sevinçli haberler var. Mesleğiniz gereği yoğun bir tempoda çalışıyorsunuz. Bunu bahane ederek ailenizi ihmal etmeyin.

Turk.net

Hayatınızı düzene sokmak için çok çaba sarf ediyorsunuz. Son günlerde bu çabalarınızın sonucunu görmeye başladınız. Özellikle ailenizle aranızda olan sorunları halletmek açısından önemli adımlar attınız. Bugün akşam saatlerinde sizin için olumlu olacak bir davete katılabilirsiniz.
Para Durumu: Bazı hisselerinizde bugün birkaç sorun çıkacak ve bu durum moralinizi fazlasıyla bozacak. Sakin düşünüp akıllıca davranırsanız bu sorunu çözümlemeniz zor olmayacaktır.
İş Yaşamı: İşyerinizde bazı değişiklikler olacak ve bu değişiklikler sizin konumunuzu doğrudan etkileyecek. Hazırlıklı ve dikkatli olmalısınız yoksa iş yerimizde dışlanan durumuna gelebilirsiniz.
Aşk Yaşamı: Aşk hayatınız açısından genel olarak olumlu bir gün geçireceksiniz ve sevgilinize bazı sürprizler yapmak isteyeceksiniz. Sevgilinizle güzel bir gün geçirmek için uygun bir gündesiniz.
Dikkat Edilmesi Gerekenler: Bazı küçük sağlık sorunları yaşayabilirsiniz bu günlerde. Daha dikkatli olmalısınız özellikle aldığınız besinlere özen göstermelisiniz.

Takvim Gazetesi

Mantığınız sayesinde her şeyin olumlu yönde geliştiğini göreceksiniz. Aşk hayatınız güzel bir haberle hareketlenecek. Fikirlerihemen uygulamaya koyun.

Sabah Gazetesi

Canlı ve neşeli bir gününüzdesiniz .İsteklerinizde bazı uçukluklar var. Kan bağı içinde olduğunuz kişilerle ortak aktiviteler üretebilirsiniz. Onlara karşı kendinizi sorumlu hissediyor ve özel ilişkilerinize farklı bir duyguyla yaklaşıyorsunuz. Bugün, riskler ve ilginç ortamlar ilginizi çekiyor ve macera yaşama isteği beliriyor.

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

22 Aralık hangi burç olur?
23 Aralık hangi burç olur?
24 Aralık hangi burç olur?
25 Aralık hangi burç olur?
26 Aralık hangi burç olur?
27 Aralık hangi burç olur?
28 Aralık hangi burç olur?
29 Aralık hangi burç olur?
30 Aralık hangi burç olur?
31 Aralık hangi burç olur?
1 Ocak hangi burç olur?
2 Ocak hangi burç olur?
3 Ocak hangi burç olur?
4 Ocak hangi burç olur?
5 Ocak hangi burç olur?
6 Ocak hangi burç olur?
7 Ocak hangi burç olur?
8 Ocak hangi burç olur?
9 Ocak hangi burç olur?
10 Ocak hangi burç olur?
11 Ocak hangi burç olur?
12 Ocak hangi burç olur?
13 Ocak hangi burç olur?
14 Ocak hangi burç olur?
15 Ocak hangi burç olur?
16 Ocak hangi burç olur?
17 Ocak hangi burç olur?
18 Ocak hangi burç olur?
19 Ocak hangi burç olur?
20 Ocak hangi burç olur?
21 Ocak hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2018 MAN | Oğlak Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.011 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme