Oğlak Burcu

.Gen.tr

Oğlak Burcu Günlük Yorum (24 Ağustos 2013)

Turk.net

Bugünlere yönelik bazı kararlarınızı geçmişte biraz yanlış aldınız. Bunun farkına varmak sizi bugün biraz üzecek. Bununla ilgili düştüğünüz çıkmazdan bir arkadaşınızın desteğiyle çıkacaksınız. Size çok yakın birinin kafasındaki soruları netleştirmeye çalışacaksınız. Onun bir kararsızlık, ardından da karamsarlık içine düşmesini istemiyorsunuz.

Aşk Yaşamı: Gündelik sorunları duygusal yaşamınızdan uzak tutmayı iyi biliyorsunuz. Aşkla alakalı bazı değişik görüşleriniz günden güne sizin için de anlamsızlaşıyor. Birkaç zamandır bu konularda daha değişik, daha gerçekçi düşünmeye başladınız.

İş Yaşamı: Bugün beklenmedik sevindirici haberleriniz olacak. Bunlara hazırlıklı olmadığınız için, alacağınız haberleri güvendiğiniz bazı çalışma arkadaşlarınızla paylaşacak, onlardan akıl isteyeceksiniz.

Para Durumu: Para konusunda kullanılmaya biraz açıksınız. Kolay kazanmıyorsunuz, ama kolay harcıyorsunuz. Biraz daha dikkatli harcamalar yapmanız gerekiyor.

Dikkat: Duyduğunuz bir şeyle canınız sıkılacak, bunu ilgili insanlara konduramayacaksınız. Bununla ilgili bir tavır almadan önce gerçekliğini iyice araştırmanız gerekiyor.

Takvim Gazetesi

Kartınız Hayal... Kendinize zaman ayırmak istiyorsunuz. İşleriniz yolunda olunca enerjiniz de yükseliyor. Aileniz de sizi böyle görmek istiyordu.

Milliyet Astroloji

Pek çok konuda daha dikkatli olmanız lazım. Sizin dışınızda gelişebilecek olaylara hazır olmalısınız. Zira ortaklaşa alanda değişebilecek şartlar sizi yeni kararlara itebilir. Duygusal tepkileriniz ilişkilerinize olumsuz yansırken. Yanlış karar alma riskiniz çok fazla. Ortak bir zeminde buluşacağınız yeni projeler öne çıkarken, ikili ilişkilerinizde yapıcı olmalısınız.

Mynet Astroloji

Sevgili Oğlaklar 24 Ağustos saat 01:36-9 Eylül saat 10:07  tarihleri arasında Merkür-Başak burcunda seyrini sürdürecek. Sizler bu süreçte,  iş-eğitim-girişim-ticari  anlamındaki konuları ciddi biçimde ele alırsınız. Özellikle sağlamcı düşünürsünüz. Hiçbir şekilde gelir-geçer işlere atlamazsınız. Mutlaka bir faydası, getirisi olmalıdır. Amaca dönük tarzda düşündüğünüz için, pek boş vaktiniz olmaz. Kafanızın içinde yapmak istediklerinizi düşünürsünüz. Ancak bu sürekli çalışma ve meşguliyetler kimi zaman yorucu olabilir. Ara sıra da olsa mutlaka zihninizi, bedeninizi dinlendirmeyi unutmayınız. Dönem boyunca her şeyin kusursuz olması gerektiğini düşündüğünüz için, her bir ayrıntıya önem verirsiniz. Gözlem gücünüz sayesinde bir mesele hakkında karar vermeden önce enine boyuna incelersiniz.

 

İş-eğitim-özel nedenlerle yeni bir görev veya planlamada bulunabilirsiniz. Tayin olabilirsiniz veya bir süreliğine bir işi öğrenmek amaçlı seçilebilirsiniz. Merkür sürecinde öyle çok fazla konuşulmaz. Eğer bir amacınız varsa veya göreviniz gereği yapılmanız söylenen işler varsa, onları yerine getirirsiniz. Bir problem varsa, onu çözmeye çalışırsınız. Ancak biraz önce söylediğim gibi, her şeyi olması gerektiği gibi yapacaksınız diye, sırf iş-güç olmasın hayatınız. Biraz eğlenmeyi, kafanızı boşaltmayı da ihmal etmeyiniz. Sağlığınız da önemli bunu unutmayınız. Bir de, hiç kimse sizin gibi çalışkan, mükemmel iş yapan, insan ilişkilerinde saygıyı önemseyen biri olmayabilir. Biraz ılımlı düşünmemizde yarar var. Merkür Başak  burcu geçişinin Ağustos  ayındaki etkili tarihleri: 24, 26,  27, 28, 29, 30, 31


Merkür-Başak burcu döneminin girişimde bulunduğunuz her alanda size başarılar kazandırması dileğimle,

Sabah Gazetesi

Bugün sezgilerinizin yoğun olduğu bir gün. Değişken bir ruh hali içindesiniz. İmajınızla ilgili değişimler içinde olmanıza rağmen, güçlü kişiliğinizi ön planda. Yaşamınızda gerçekleşebilecek tüm olaylara farkı bir şekilde yaklaşıyor ve çabalarınızın boşa gitmesinden hoşlanmıyorsunuz. Enerjinizi bölmeden yoğunlaşmalısınız.

Hürriyet Astroloji

Bugün böyle hissetseniz de, hiç kimse sizden faydalanmaya çalışmıyor!Özel yaşamınızda ya da iş hayatınızda muhatap olduğunuz bir kişiyle aranızdaki gerilimi azaltmak için öz verili davranabilir ya da belli itiraflarda bulunabilirsiniz . Hayal gücünüz ve istekliliğiniz popülerliğinizi arttırabilir . Aynı sonuçları elde etmek için farklı yöntemler deneyebilirsiniz . Tüm burçlar için gün geneli: Çevremizdeki hiç kimsenin tavsiye, öneri ya da fikirlerimizi çok fazla ciddiye almayacağı, hatta kendilerini eleştiriyoruz sanabilecekleri bir gün . Her ne kadar, fikirlerimizin karşı tarafın işine yarayacağından emin olsak da, bugünlük kendimize saklamamızda fayda var . Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın . Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın.

Güneş Gazetesi

Duygusal anlamda istediklerinizi yaşayabilecek ortamlarda bulunmayı isteyebilirsiniz. Sözlerinizden geri dönmeniz ve verdiğiniz kararlardan geri adım atmanız zor olacak. Hoşunuza gitmeyen konularda yorumlarda bulunacak ve sizi engelleyen olayları ortadan kaldırmaya çalışacaksınız.

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

22 Aralık hangi burç olur?
23 Aralık hangi burç olur?
24 Aralık hangi burç olur?
25 Aralık hangi burç olur?
26 Aralık hangi burç olur?
27 Aralık hangi burç olur?
28 Aralık hangi burç olur?
29 Aralık hangi burç olur?
30 Aralık hangi burç olur?
31 Aralık hangi burç olur?
1 Ocak hangi burç olur?
2 Ocak hangi burç olur?
3 Ocak hangi burç olur?
4 Ocak hangi burç olur?
5 Ocak hangi burç olur?
6 Ocak hangi burç olur?
7 Ocak hangi burç olur?
8 Ocak hangi burç olur?
9 Ocak hangi burç olur?
10 Ocak hangi burç olur?
11 Ocak hangi burç olur?
12 Ocak hangi burç olur?
13 Ocak hangi burç olur?
14 Ocak hangi burç olur?
15 Ocak hangi burç olur?
16 Ocak hangi burç olur?
17 Ocak hangi burç olur?
18 Ocak hangi burç olur?
19 Ocak hangi burç olur?
20 Ocak hangi burç olur?
21 Ocak hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2018 MAN | Oğlak Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0086 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme