Oğlak Burcu

.Gen.tr

Oğlak Burcu Günlük Yorum (29 Ocak 2012)

Mynet Astroloji

Sevgili Oğlaklar,  Pazar günümüz saat 06:08  Merkür-Jüpiter görünümüyle başlıyor.  Boğa burcunda ilerlemekte olan Jüpiter düzgün ve güvenilir bir şekilde yaşamayı arzulayan bireyin, parasal konularda son zamanlarda  kendini rahatsız hissetmesi anlamı taşıyabilir. Kişi  risk almak istemez, diğer yandan üzerindeki baskılar nedeniyle keyifsizdir. Bazı Oğlaklar için durum daha farklıdır. Sahip olduğu değerleri yetersiz gören birey, maddi konularda radikal kararlar almanın zamanı geldiğini düşünebilir. Yeni bir iş tercihinde bulunmayı düşünebilir.

 

Bir kısım Oğlaklar için bu görünümün anlamı, aşkta doğru bir tercihte bulunmak isteyen kişinin, partnerinde aradığı özellikleri bulamaması, zorlanması veya şu aralar yalnızlık çekmesi anlamına gelebilir. İşte bütün bu güçlükler aslında sakin olmanız halinde uygun çıkış formülleri bulmanızda size yardımcıdır. Burada dikkat edilecek husus, gereksiz yere panik olmadan, sağlıklı bir şekilde parasal konularda kendinizi ifade etmeniz, hakkınız olanı istemenizdir. Jüpiter sizi destekleyicidir. Lütfen rahat olunuz, bu kadar kendinizi hırpalamayınız. Her şeyin bir yolu yordamı olduğunu unutmayınız.

 

Her şeye sahipsin, aslında her şeye,,yeter ki ümidini kesme ve ilerle.

Mutlu bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,

Hürriyet Astroloji

Vaatleriniz ile ilgili sorunlarda azalma gözükecek. Hukuksal bir konuda şahitlik gereği ortaya çıkabilir veya size danışabilirler. Kişiliğinizde bazı çekişmeler görülebilir. İstek ve hedefleriniz konusunda açık olmanız size daha yardımcı olabilir. Ancak öncelikle belli bir yargıya varmış olmanız gerekiyor.

Milliyet Astroloji

Pek çok konuda daha dikkatli olmanız lazım. Sizin dışınızda gelişebilecek olaylara hazır olmalısınız. Zira ortaklaşa alanda değişebilecek şartlar sizi yeni kararlara itebilir. Duygusal tepkileriniz ilişkilerinize olumsuz yansırken. Yanlış karar alma riskiniz çok fazla. Ortak bir zeminde buluşacağınız yeni projeler öne çıkarken, ikili ilişkilerinizde yapıcı olmalısınız.

Vatan Gazetesi

Geçmişte yaşadığınız hayal kırıklıklarını sebep göstererek işten uzak durmanız veriminizi düşürdüğü gibi hayat şevkinizi de kırabilir. Sevdiğiniz insanla paylaştığınız sorunları ailenize taşımanız ilişkinize olumsuz bir şekilde yansıyabilir. Sağlık sorunlarınıza özen göstermeniz gerekiyor.

Turk.net

Sabırlı karakteriniz, sizi henüz belirtilerini göremeyeceğiniz harika kazanımlara doğru götürüyor. Sizi dolaylı da olsa çok ilgilendiren bir konuya acil olarak müdahale etmeniz bekleniyor. Ne enerjiniz ne de zamanınız uygun. Yine de ısrarlara boyun eğebilirsiniz. Yapmayı tasarladığınız şeyleri tutkuya dönüştürmektençekinmelisiniz
Para Durumu: Akılcı, sağlam girişimlerin gerekli olduğu bir sürece girebilirsiniz. Güvenli ilişkiler içinde ama riskli bir alanda bazı sıkışmalar söz konusu. Bazı danışmalar yarar getirebilir.
İş Yaşamı: Şartlanmış olarak gündeminize aldığınız bir ilişki sorununda ciddi yanılgılarınız var. Yakın zamandaki bir özel görüşme, sizin için çok önemli. Sıkı bir ön hazırlığı gerektiriyor.
Aşk Yaşamı: Çekimser kalışınız, karşı tarafta haklı sorulara neden oluyor. Oysa ki, gelişen duygularınızı tanıyorsunuz. Aşk konusunda yaşadığınız deneyimler endişeler duymanıza neden oluyor gibi.
Dikkat Edilmesi Gerekenler: Yaşamınızdaki genel problemler, olası, yeni ilişkileri etkilememeli. Bu günlerde yeni tanışmalara sıcak bakmalı, dostluk niyetlerine açık olmalısınız.

Takvim Gazetesi

AŞK: Romantik ve eğlencelihaliniz dikkatleri üzerinizetoplamaya yetiyor. Siz aşka herzaman önem veren kişiliktesiniz.Bugünlerde partnerinizi hoşnutetmek için tüm güzelliğinizi vezarafetinizi sergiliyorsunuz.İŞ: İşinizle yakından ilgilenmelisiniz. Aksaklıklarsizin rahat tavırlarınızdan oluşuyor. Bugünlerdehakkınızda o kadar çok söylentiler çıkmasınarağmen aldırış etmemeniz sizi zora düşürebilir.SAĞLIK: Vesveselerinizden kurtulmalısınız.

Sabah Gazetesi

Romantik ve duygusal bir gün içindesiniz. Sosyal yapınız güçlü kılacak çalışmalar sergilemekistiyorsunuz. Geniş bir düşünce yelpazesine sahip olmanıza rağmen, fikirlerinizi bazılarına ters gelebilir. Farkınızın fark edilmesini beklerken, zaman kaybı yaşamak istemiyorsanız, kendi bildiğiniz gibi davranmalı ve hiç kimseye ödün vermemelisiniz.

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

22 Aralık hangi burç olur?
23 Aralık hangi burç olur?
24 Aralık hangi burç olur?
25 Aralık hangi burç olur?
26 Aralık hangi burç olur?
27 Aralık hangi burç olur?
28 Aralık hangi burç olur?
29 Aralık hangi burç olur?
30 Aralık hangi burç olur?
31 Aralık hangi burç olur?
1 Ocak hangi burç olur?
2 Ocak hangi burç olur?
3 Ocak hangi burç olur?
4 Ocak hangi burç olur?
5 Ocak hangi burç olur?
6 Ocak hangi burç olur?
7 Ocak hangi burç olur?
8 Ocak hangi burç olur?
9 Ocak hangi burç olur?
10 Ocak hangi burç olur?
11 Ocak hangi burç olur?
12 Ocak hangi burç olur?
13 Ocak hangi burç olur?
14 Ocak hangi burç olur?
15 Ocak hangi burç olur?
16 Ocak hangi burç olur?
17 Ocak hangi burç olur?
18 Ocak hangi burç olur?
19 Ocak hangi burç olur?
20 Ocak hangi burç olur?
21 Ocak hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2018 MAN | Oğlak Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0137 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme