Oğlak Burcu

.Gen.tr

Oğlak Burcu Günlük Yorum (06 Mart 2012)

Mynet Astroloji

Sevgili Oğlaklar yeni gün Aslan burcunda ilerleyen Ay etkisi altında başlıyor. Bilirsiniz eğer insanın hayattan bir beklentisi yoksa, yaşam pek anlamı gelmez. Bu enerji beklentilerinizi yükseltici olduğu gibi onları elde etmeniz için sizi itekleyicidir. Parasal konulardan ilişkinize kadar her alanda kendinize tam olarak duymanız gerekir. Bir söz vardır. Her eylemin atası düşüncedir der. Ne güzel bir sözdür. Demek oluyor ki, gün boyunca olumsuz düşünmeyeceğiz, kendimize inanarak ilerleyeceğiz. İşte o zaman yolumuzda emin adımlarla ilerleyebiliriz.

 

Saat 14:23 Venüs-Neptün arasındaki olumlu görünüm, sizleri rahatlatıcı, güven duygusuyla sarıp sarmalayıcı, ideallerinize sahip çıkmanızı destekleyicidir. Size yararı olabilecek girişimler için şifalandırıcıdır. Dışarıda aradığınız gücü, kendi içinizde bulabilmenizde yardımcıdır. Zor deneyimlerin  yarattığı endişeleri gidermenizde size fırsatlar sunabilir. Tam aşkı kaybettim derken, sizi aşkla yeniden buluşturabilir. Bir söz vardır. -Öfkeyle geçen her dakika mutluluğunuzdan çalınmış 60 saniyedir diye. Evet bazen yaşanılanların izlerini yüreğimizden atmak zaman alıyor. Pişmanlık ve öfke içimizde pusu kuruyor. İşte bu görünüm, size kaybettiğiniz zamanı geri getirebilir. Yeter ki, siz hayattan umudunuzu kesmeyiniz. Bu görünüm sizi kuvvetlice yaşama bağlayıcıdır.

 

Hayallerimizi gerçek kılmak  o kadar da zor değildir. Yeter ki kendimize inanmaktan vazgeçmeyelim. Her işinizin başarıyla sonuçlanması dileğimle,

Hürriyet Astroloji

Beklenmedik gelişmeler ve davranışlarınızdaki olumlu değişiklikler eski güncelliğinizi korumanızı sağlayacaktır. Olayların dengesini kurmakta biraz zorlanabilirsiniz ama genelde başarılı ve verimli bir gün geçireceksiniz. Duygusal yönünüz yeniden canlanıyor, çevrenizdeki insanlarla rahat ve uyumlu ilişkiler oldukça heyecanlı maceralar yaşamanıza neden olacaktır. Elinizdeki maddi imkanları en iyi şekilde değerlendirebileceğiniz bir dönemde olduğunuzu da hatırlatmalıyım, tecrübelerinizi rahatlıkla pratik yaşama aktarabildiğiniz, öğrendiklerinizin ve eğitiminizin de size oldukça yarar sağladığını göreceksiniz.

Milliyet Astroloji

Ortaklaşa konular ve duygusal paylaşımlar sizi yorabilecek şekilde gelişiyor. Öncelikle finansal sorunlar yanında ortağın para durumuna ilişkin meseleler sizi daha fazla meşgul edebilir. Maddi konularda önünüzü daha iyi görmenizde yarar var. Parasal yatırımların riskli olabileceği şu dönem beklemede kalabilirsiniz. Eşin duygusal durumu sizi anlayışlı olmaya zorlayabilir.

Vatan Gazetesi

Duygusal yönden yeni maceralara açıksınız. Yeni bir ilişki kurma yönünde aldığınız kararlar aile fertlerinden destek görecek. Mesleğinizle ilgili kararlar alacağınız bir dönem. Yeni imkânlar ve fırsatlar doğabilir. Parasal konularla ilgili isteklerinizi gerçekleştirebilmek için kaygılardan uzaklaşın.

Takvim Gazetesi

İstediğiniz her şeyi elde etmek için pes etmiyorsunuz. Aşkınızla ilgilikararları tek taraflı vermemeye çalışın.

Sabah Gazetesi

Bugün, duygusal konulara takıntılı olacaksınız. Karşılıklı konuşmaların size sağlayacağı yarar konusunda şüpheleriniz olabilir. Yaşamınızla ilgili yeniliklere açık değilsiniz. Fikirlerinizi, mantık çerçevesi içinde değerlendirmek size belli bir kalite kazandırıyor. Görüşeceğiniz kişilerin farklı yönlerini değerlendirme konusunda oldukça beceri sahibi olduğunuzu unutmayın.

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

22 Aralık hangi burç olur?
23 Aralık hangi burç olur?
24 Aralık hangi burç olur?
25 Aralık hangi burç olur?
26 Aralık hangi burç olur?
27 Aralık hangi burç olur?
28 Aralık hangi burç olur?
29 Aralık hangi burç olur?
30 Aralık hangi burç olur?
31 Aralık hangi burç olur?
1 Ocak hangi burç olur?
2 Ocak hangi burç olur?
3 Ocak hangi burç olur?
4 Ocak hangi burç olur?
5 Ocak hangi burç olur?
6 Ocak hangi burç olur?
7 Ocak hangi burç olur?
8 Ocak hangi burç olur?
9 Ocak hangi burç olur?
10 Ocak hangi burç olur?
11 Ocak hangi burç olur?
12 Ocak hangi burç olur?
13 Ocak hangi burç olur?
14 Ocak hangi burç olur?
15 Ocak hangi burç olur?
16 Ocak hangi burç olur?
17 Ocak hangi burç olur?
18 Ocak hangi burç olur?
19 Ocak hangi burç olur?
20 Ocak hangi burç olur?
21 Ocak hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2018 MAN | Oğlak Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0118 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme