Oğlak Burcu

.Gen.tr

Oğlak Burcu Günlük Yorum (08 Kasım 2012)

Mynet Astroloji

Sevgili Oğlaklar Perşembe  günümüz saat 06:35  itibariyle Ay-Başak burcu seyriyle başlıyor. Eğitim ve iş yaşamınızla ilgili konularda bir hayli titiz düşündüğümüz bir gündeyiz. Sıkı çalışma, eksiklerin tamamlanması, gözden geçirmelerde bulunulması, sağlıkla alakalı tetkikler, onarım, bakım gibi düzenlemeler için bu enerjiden istifade edebiliriz.  Bildiklerimizi somut bir temele oturtmamızı, hayatımıza şöyle bir odaklanmamızı sağlayan bu enerji sayesinde bazen en ufak bir detay bile önemli hale gelir. Sözlerimizde, ciddiyizdir, öylesine laf olsun dedikleri şekilde konuşmayız.

 

Saat 14:05 Ay-Merkür görünümü, dikkatlice gözden geçirmelerde bulunmanızı sağlıyor. Zaten yapılması da gereken de bu. Siz kimseyi kırmadan, yolunuzda ilerlemek ve hedefinize ulaşmak niyetindesiniz. Sizi en çok yoran mesele, birilerinin gereksiz yere olayları çarpıtması veya yolunuza çıkmaları. Bu yüzden diken üstünde gibisiniz. Ancak azminiz gayet yüksek. Hiç korkmayınız. Kimseyi de kafanıza takmayınız.

 

Saat 20:25 itibariyle Ay-Pluto arasındaki  akşam saatlerinde sizi güçlü kılıyor. Hangi konuda olursa olsun güven duygunuz tam. Gücünüzü toparlayarak, neler yapmak istediğinizi belirleyebilirsiniz. Bu enerji size kuvvet verecektir. Sezgilerinizi güçlendirecektir.

 

YÜREĞİMİZDEKİ DERİN KIRIKLAR
ANCAK SEVGİ İLE ONARILIRLAR.........iremSUYüreğinizdeki kırgınlıkların bir an önce giderilmesi dileğimle,

 

Hürriyet Astroloji

Belli planın içinde sıkışıp kaldığınızı düşünüyor olsanız da, anlaşmalar veya uzlaşmalar için yeni yöntemler geliştirmeniz gerekiyor olabilir. Birkaç gün içinde yepyeni planlar bulabilirsiniz, sakin hareket edip, daha fazla düşünmelisiniz.Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Milliyet Astroloji

Şimdi yeni planlar ve hedefler zamanı. İçinizden geçenleri yapabilmek adına biraz sabırlı olmalı, size keyif getirecek konuları iyi planlamalısınız. Yaratıcı uğraşların ön hazırlıkları içinde olabilirsiniz.Çocuklarla ilgili çözüm bekleyen sorunlar ise biraz sıkıntı verici olabilir. Spekülatif konularda daha temkinli olmanız, aşırı harcamalarınızı gözden geçirmeniz gerek.

Vatan Gazetesi

Özellikle zihinsel ve sunuş becerilerinizi sergilemek için uygun bir gündesiniz. Bir gösteride yer almanız veya bir konuşma yapmanız gerekirse kullanın bu fırsatı. Göz dolduracak ve dikkat çekecek şekilde kullanın sahneyi.

Turk.net

Alacağınız bazı öneriler, yaptığınız bir programı değiştirmenize neden olabilir. Akşam saatlerinde çok önem yüklediğiniz görüşmede bazı hayal kırıklıkları yaşayacaksınız. Birtakım kararlarınızı ağırdan almanız, kararsız biri olduğunuz şeklinde değerlendirilmiyor, bu konudaki endişeleriniz yersiz. Yoğun, ama huzurlu bir gün geçireceksiniz.
Para Durumu: Küçük bir ödemeniz size hatırlatılacak. Bu nedenle biraz keyfiniz kaçabilir. Bu sıralar duygusal konular sizin için daha ön planda olduğu için mali sorunlarla pek uğraşmıyorsunuz.
İş Yaşamı: İşyerinizdeki bir çalışma arkadaşınıza duyduğunuz güven, önümüzdeki günlerde iyice pekişebilir. İş yaşamınızda bazı hazırlıklar içindesiniz. Ama sonuca ulaşmanız biraz zaman alacak gibi görünüyor.
Aşk Yaşamı: Bugünlerdeki duygu yoğunluğunuzla, yine farklı biri olarak ortaya çıkmanız, çevrenize eskisi kadar sevimli gelmeyebilir. Aşk tanımlamalarınız ilişkiden ilişkiye farklılıklar sergiliyor.
Dikkat Edilmesi Gerekenler: Tartışmalardan kaçınan bir yapınız var. Bu özelliğinizi bilenler üstünüze geliyor. Kendinizi ezdirmemelisiniz.

Takvim Gazetesi

AŞK: Gereğinden fazla hassasdavranarak aşk yaşamınızıkarıştırıyorsunuz. Partneriniz biryere kadar sabırlı olsa da onun dasabrının taşacağı an gelecek.Dengeli bir şekilde ona yaklaşın.PARA: Her şeyin iyi ve düzgünolmasını istiyorsunuz. Bu arada yeniliklereaçılmanız uzun süren durağan işlerinize hareketkatarak maddi durumunuzu düzeltecek.SAĞLIK: Endişelerinizi bugün rafa kaldıracaksınız.Çünkü yapacağınız daha önemli işleriniz var.

Güneş Gazetesi

Çevrenizde yaşanan yorucu aşk ilişkileri cesaretinizi kırsa da, aşka zaman ayırmaya çalışın. Birinin, gittikçe cazibe odağı olduğunuzu göremiyorsunuz. İş hayatınız dışındaki ilgisiz kalamadığınız yerleşmiş gündelik sorunlar, yalnız iş yaşamınızda değil, hayatın her alanında sizi isteksiz kılıyor.

Sabah Gazetesi

İş ilişkilerinizde kişiliğinizin ön planda olmasına özen göstermenize rağmen, kimseyi kırmadan, insanları kaynaştırmak adına bazı organizasyonlar yapıyorsunuz. Kuralları ve kuralcılığı sevmenize rağmen, hoşgörülü davranmak istiyorsunuz.. Bugün, güçlü enerjiniz sayesinde hedeflerinizde yeni başlangıçlar yapabilirsiniz.

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

22 Aralık hangi burç olur?
23 Aralık hangi burç olur?
24 Aralık hangi burç olur?
25 Aralık hangi burç olur?
26 Aralık hangi burç olur?
27 Aralık hangi burç olur?
28 Aralık hangi burç olur?
29 Aralık hangi burç olur?
30 Aralık hangi burç olur?
31 Aralık hangi burç olur?
1 Ocak hangi burç olur?
2 Ocak hangi burç olur?
3 Ocak hangi burç olur?
4 Ocak hangi burç olur?
5 Ocak hangi burç olur?
6 Ocak hangi burç olur?
7 Ocak hangi burç olur?
8 Ocak hangi burç olur?
9 Ocak hangi burç olur?
10 Ocak hangi burç olur?
11 Ocak hangi burç olur?
12 Ocak hangi burç olur?
13 Ocak hangi burç olur?
14 Ocak hangi burç olur?
15 Ocak hangi burç olur?
16 Ocak hangi burç olur?
17 Ocak hangi burç olur?
18 Ocak hangi burç olur?
19 Ocak hangi burç olur?
20 Ocak hangi burç olur?
21 Ocak hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2018 MAN | Oğlak Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0071 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme