Oğlak Burcu

.Gen.tr

Oğlak Burcu Günlük Yorum (09 Ekim 2013)

Mynet Astroloji

Sevgili Oğlaklar,  Ay-Yay burcu geçişiyle Çarşamba gününe adım atıyoruz.  Bu enerji, hayalindeki dünyaya kavuşmak, ideallerine sahip çıkmak,  hayatına yön vermek isteyen bireyin duyduğu heyecanın göstergesidir. Bazı insanlar vardır,  hiç kaygılanmadan, bugüne dek ektiklerini biçeceğini düşünerek rahattırlar.  Kimisi endişelidir. Ya olmazsa, ya bir şeyler ters giderse? diye düşünür. Ancak Yay burcu geçişleri her insanı farklı konularda coşkulandırır. Sizin de iç dünyanızı huzurlandıracaktır. Böylece endişelerinizi giderebilir, günü olumlu yönde değerlendirebilirsiniz.

 

Saat 08:55 Ay-Uranüs olumlu görünümü zorunlu işler nedeniyle özgürce yaşamadığınızı düşünürsünüz. Şartlar sizi sürekli çalışmaya ve bir şeyleri derleyip toparlamaya sevkettiği için, buna bir çare bulmanız gerektiğini düşünürsünüz.

 

Saat 19:31 Ay-Güneş arasındaki görünüm, bir yanıyla şöyle bir içimize yönelip kendimizle sohbetimizdir diğer yanıyla ilişkiler üzerinde düşünmemizdir. Her iki açıdan da, belli bir coşkunluk varsa da, genelde her şeyin dengeli olmasını istediğimiz saatlerdir.

 

Günün aktif, pırıltılı ve olumlu enerjileri sizlerden yana olsun. Güzel bir gün geçirmeniz dileğimle,

Sabah Gazetesi

Bugün, kendinizi aşan konular üzerinde yoğunlaşabilirsiniz. Atılım yapmayı istediğiniz konulara ilgili ilginç gelişmelerin önşartları kendiliğinden oluşacaktır. Ayağınıza gelen şansı kullanma konusunda tereddütler yaşamak yerine, bir an önce girişimciliğinizi ön plana çıkarmalısınız. Yeni bir yapılanma içinde olacaksınız.

Hürriyet Astroloji

Mantıklı düşünmeniz veya aklınıza güvenmeniz normal koşullarda halledemeyeceğiniz veya öngöremeyeceğiniz şeylerle ilgili ilerleme sağlamanıza yardım edebilir.Tüm burçlar için gün geneli: Bazı muameleler, işlemler ya da hareketler hassasiyetten çok uzak şekilde gündemde olabilir . Haksızlıklara veya sağduyudan uzak şeylere yorum yapmamak farklı kişilerin sabırlarının veya politik davranabilme yeteneklerinin zorlanması anlamına gelebilir . Sağduyulu olmak, tarafsız ve adil davranabilmek gün içinde önem taşıyor!

Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın . Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın.

Vatan Gazetesi

Hem özel hem de iş yaşamınızda sizi iki farklı yöne çekiştiren insanlar mevcut. Bugün iki tarafı da ikna etmeye kalkarsanız arada ezilebilirsiniz. Çekimser ve radikal hareket etmeyen tavırlar ve suskunluk fayda sağlayacak.

Milliyet Astroloji

Bugün geçmişin izleri sizi daha fazla huzursuz etse de kabullenme geliştirdiniz. Aynı zamanda ruhsal açıdan yenilendiğiniz görünüyor. Yapmanız gereken işlere dikkatinizi vermeli, hazırlıklarınızı en iyi biçimde tamamlamalısınız. Ortaklıkların getirdiği fırsatlar iş hayatını içine alacak şekilde gelişirken, aşk ilişkileriniz geri planda kalabilir.

Turk.net

Renkli, dolu dolu yaşanacak bir gün var önünüzde. Ne zamandır gece gündüz kafanızda planladıklarınız yavaş gerçekleşmeye başladı. Neredeyse kendinize duyduğunuz güveni kaybetmeye başlamıştınız. Kendinize inancınızı kaybetmemenizin olumlu sonuçlarını yaşamaya hazır olun. Ayrıca ne zamandır yapmayı düşündüğünüz bir işiniz var, onunla da ilgilenmeniz gerekebilir.

Aşk Yaşamı: Hoşlandığınız kişiden beklentilerinizi yüksek tutarsanız hayal kırıklığı yaşarsınız. O kişi en azından şimdilik sizinle ilgili bir plan kurmuyor. Sizin ona olan ilginizin farkında ve bu durumun tadını çıkarıyor.

İş Yaşamı: Bugün ender rastlanan bir iş fırsatı karşınıza çıkabilir. Bu fırsatın önemini ilk bakışta anlayamayabilirsiniz ama sizi çok iyi bir noktaya taşıyabilir. En azından bu iş üzerinde bir kaç gün düşünmenizde fayda var.

Para Durumu: Elinizden çıkacak paralar var. Siz de bunun farkındasınız. Bu nedenle bugün ekstra harcamalardan kaçınmanız gerekiyor. Özellikle ev içine harcayacağınız paralar şu an için gereksiz.

Dikkat: Sürekli yüz yüze geldiğiniz bir insan hakkınızda ileri geri konuşmaya başladı. İnsanlara güvenip de sırlarınızı vermekten kaçınmalısınız.

Takvim Gazetesi

Kartınız Boşluk... Tarif edilemez bir yalnızlığın içindesiniz. Aileniz ve partneriniz sizinle ancak siz içten gelen bir yalnızlık hissediyorsunuz.

Güneş Gazetesi

İlişkinizde bir özgüven eksikliğiniz olabilir. Sevgilinizin güvenli, rahat tavırlarını sevgisizlik nedeni olarak değerlendirme eğiliminde olmayın. İş ortaklığına girmek istediğinizi biri var. Öyle bir insana ümit bağlıyorsunuz ki yağmur olsa kimsenin tarlasına yağmaz!

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

22 Aralık hangi burç olur?
23 Aralık hangi burç olur?
24 Aralık hangi burç olur?
25 Aralık hangi burç olur?
26 Aralık hangi burç olur?
27 Aralık hangi burç olur?
28 Aralık hangi burç olur?
29 Aralık hangi burç olur?
30 Aralık hangi burç olur?
31 Aralık hangi burç olur?
1 Ocak hangi burç olur?
2 Ocak hangi burç olur?
3 Ocak hangi burç olur?
4 Ocak hangi burç olur?
5 Ocak hangi burç olur?
6 Ocak hangi burç olur?
7 Ocak hangi burç olur?
8 Ocak hangi burç olur?
9 Ocak hangi burç olur?
10 Ocak hangi burç olur?
11 Ocak hangi burç olur?
12 Ocak hangi burç olur?
13 Ocak hangi burç olur?
14 Ocak hangi burç olur?
15 Ocak hangi burç olur?
16 Ocak hangi burç olur?
17 Ocak hangi burç olur?
18 Ocak hangi burç olur?
19 Ocak hangi burç olur?
20 Ocak hangi burç olur?
21 Ocak hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2018 MAN | Oğlak Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0066 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme