Oğlak Burcu

.Gen.tr

Oğlak Burcu Günlük Yorum (09 Eylül 2013)

Mynet Astroloji

Sevgili Oğlaklar 9 Eylül saat 10:07-29 Eylül saat 14:38 tarihleri arasında Terazi burcunda seyrini sürdürecek Merkür sürecini, önemli görünüm tarihlerine göre bu paragrafta ele alacağım. Buna göre, dönemin etkilerini ajandanıza işaretleyebilirsiniz. Bu süreçte, iş hayatımızla ilgili konular üzerinde mantıklı bir şekilde düşünebileceğiz ve  kararlarımızı içimizde bulunduğumuz duruma  göre objektif biçimde değerlendireceğiz. Sağlığımız, çalışma ortamımız hakkında bilgileneceğiz. Kimlerle ve nasıl bir yerde görev yapıyoruz, anlaşabiliyor muyuz, problemlerimiz var mı, huzurlu muyuz? Bunlar üzerinde duracağız. İşimizde gelişmeyi, uzmanlaşmayı, bilgilenmeyi, paylaşımlarda bulunmayı deneyimleyeceğiz. Görünümlere baktığımızda ilk önemli tarih 14 Eylül. Bu tarihte iş hayatı, eğitim v.b alanlarda yapılması gerekenleri düzenlememiz lazım.Otoritelerle ilişkimiz, iş yerimizde veya bulunduğumuz ortamdaki insanlarla olan fikirsel paylaşımlara önem vereceğiz. Eğer bir iş teklifi ile karşılaşırsak mutlaka şartları gözden geçireceğiz. Dinlemeyi ve fikirlerimizi ifade ederken nezaketi mutlaka önemseyelim.

 

 

 

16 Eylül tarihinde iş hayatımız ve ev yaşantımız arasındaki dengeyi sağlamak gerekiyor. 17 Eylül tarihinde iş hayatımızla ilgili kazanç ve özel hayatımızdaki paylaşımlarda iletişimde bulunmak, aksaklıkları düzenlemek, alacağımıza vereceğimize bir bakmakta yarar var. 20 Eylül tarihinde, şöyle bir ilişkimize bakalım. Partnerimizden ne gibi destekler görüyoruz. Memnun muyuz? Huzurlu bir ilişki yaşıyor muyuz, fikirlerimizi birbirimize ifade edebiliyor muyuz? Bunlar çok önemli. Ayrıca iş durumumuz nedir? Sıkıntılarımız var mı? bir bakalım. Eğer gerek ilişki gerekse mesleki konularda rahat değilsek, problemlerin üstünü kapatmadan konuşmayı ihmal etmeyelim. Anlaşmak için kendimizden taviz vermeyelim, başkalarını da duymazdan gelmeyelim. Dinleyelim. Merkür-Terazi   burcu geçişinin Eylül  ayındaki etkili tarihleri: 14, 16, 17, 20.

 

Merkür-Terazi burcu geçişinin  tüm dünyada adil, barışçı, paylaşımcı bir iletişime vesile olması ve doğru yönde kararlar almamızı sağlaması dileğimle,

Sabah Gazetesi

Bugün, çevrenize karşı oldukça kapalı ve ketum bir tavır içindesiniz. Bazı olayları tekrar tekrar irdeliyorsunuz. Birlikte çalıştığınız kişilerin, finans desteklerini isteyebilirsiniz. Onların size karşı tutumlarından farklı sonuçlar çıkarmadan önce, olayların nedeni üzerinde durduğunuz zaman kısa sürede çözüme ulaşabileceksiniz.

Turk.net

Günün ilk yarısında genel olarak karamsar ve şüpheci bazı yaklaşımlarda bulunabilirsiniz. Duygusal olarak kendinizi kararsızlık içinde bulabilirsiniz. Evinizle ilgili konular gündeme gelebilir ve ailenizi ilgilendiren konularda planlar yapabilirsiniz. Öğleden sonraki saatlerde ise duygusal açıdan kendinizi rahatlamış hissedeksiniz ve gelişmeler lehinize olacaktır. Beklediğiniz bir haber yada gelişme varsa akşam saatleri bunlar gerçekleşebilir. Girişimleriniz için günün ikinci yarısını tercih etmelisiniz.

Takvim Gazetesi

Kartınız Aşk... Aşık olmak istemeniz

normal ancak kendinize uygun partner

bulamamaktan şikayetçisiniz. Fazla

eleştiri sizi zor duruma sokuyor.

Güneş Gazetesi

Güzel bir ilişkiniz var. İlişkinizi korumak adına karşılıklı verdiğiniz tavizler, ikinizin de birbirinize sevginizin dışında büyük bir saygı duymanızı da sağlıyor. İş fırsatlarının biri gidip biri geliyor. Ama siz onları göremiyorsunuz. Bir iş bağlantınızın son andaki karar değişikliği sizi biraz sarsabilir.

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

22 Aralık hangi burç olur?
23 Aralık hangi burç olur?
24 Aralık hangi burç olur?
25 Aralık hangi burç olur?
26 Aralık hangi burç olur?
27 Aralık hangi burç olur?
28 Aralık hangi burç olur?
29 Aralık hangi burç olur?
30 Aralık hangi burç olur?
31 Aralık hangi burç olur?
1 Ocak hangi burç olur?
2 Ocak hangi burç olur?
3 Ocak hangi burç olur?
4 Ocak hangi burç olur?
5 Ocak hangi burç olur?
6 Ocak hangi burç olur?
7 Ocak hangi burç olur?
8 Ocak hangi burç olur?
9 Ocak hangi burç olur?
10 Ocak hangi burç olur?
11 Ocak hangi burç olur?
12 Ocak hangi burç olur?
13 Ocak hangi burç olur?
14 Ocak hangi burç olur?
15 Ocak hangi burç olur?
16 Ocak hangi burç olur?
17 Ocak hangi burç olur?
18 Ocak hangi burç olur?
19 Ocak hangi burç olur?
20 Ocak hangi burç olur?
21 Ocak hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2018 MAN | Oğlak Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0081 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme