Oğlak Burcu

.Gen.tr

Oğlak Burcu Aşk ve Evlilik

Sevgi dolu bir kalp taşırlar. Duygularını bir süre kontrol altında tutmaya çalışırlar. Bu nedenle romantizmin oluşması zaman alır. Partnerine her geçen gün daha da aşık olurlar, bu arada ona olan güvenleri artar. İlişkinin her bakımdan tadını çıkartırlar. Beğendikleri kişiye arkadaşlık teklifi etmeden önce, kafalarında özel bir konuşma tasarlarlar.

Eğer duygularında ciddilerse, iyi bir etki bırakmak için romantik bir yemek yiyebileceğiniz lüks bir restorana davet ederler. Partnerini hemen yatağa atmaktansa ilişkinin gelişmesini tercih ederler. Bazı Oğlaklar oldukça muhafazakardırlar. Rahatlamak için güzel sözler duymaya ihtiyaçları vardır. Güvene dayalı bir ilişkileri olduğuna inanırlarsa da ihtiraslı ve dünya iyisi bir sevgili olurlar.

Çok tutumludurlar, fazla para harcamayı savurganlık olarak görürler. Eğer sosyal hayatı olan ve para harcamayı seven biriyseniz bu tutumları sizi zorlayabilir. İlişkide istikrar ve mahremiyete önem verirler. Olan bitenlerin başkaları tarafından bilinmesinden hiç hoşlanmazlar.

Evlilik Yaşamı

Oğlak için nikah masasına oturmak hiç kolay değildir. Her şeyin yolunda olmasını bekler ve partnerinin, evlilik kurumunun her detayına saygı göstermesini isterler. Evlilik onlar için ölene dek yaşanacak bir beraberliğin başlangıcıdır. Maddi konulara dikkat eder ve ev halkını da organize ederler. Savurganlıktan hoşlanmazlar. Özel yaşamı ve iş yaşamı arasında denge kurarak ailesine gereken vakti ayırabilmek isterler.

Her ne kadar bazı durumlarda iş ağır basıp eşlerini ihmal etseler bile bu durumu düzeltmek için ellerinden gelen çabayı sarf ederler. Oğlak kadınları ilgili bir anne olurlar. Çocuklarının, eşinin tüm istekleriyle ilgilenir, aynı zamanda iş yaşantılarına önem verirler. Oğlak erkeği ailedeki geleneksel konumu ile canla başla çalışır ve işine özen gösterir. Aynı değerleri ve ilgi alanlarını paylaşan diğer Toprak burçları ile Oğlaklar'ın doğal bir uyumu vardır.

Uzun vadede bu birliktelik başarılı olabilir. Oğlak, duygusal olarak Su burçları ile uyumlu ve başarılıdır. Her iki taraf da duygusal olarak birbirini tamamlar. Ateş grupları ile işler karışık olaylara sahne olabilir. İlk başta parlayan tutkular kısa sürede son bulabilir. Oğlak burcu her durumda ayakları yere sağlam basan insanlardır. Bu nedenle Hava gruplarını da çok uçarı bulabilirler ve aralarındaki bu fark her şeyi altüst edebilir.

Ailesinin onaylayacağı ve potansiyel olarak dürüst, güvenilir, namuslu görünen mantık evliliğine dönüşen her teklifle ilgilenebilir. Aşıksa kesinlikle evlenebilir. Güvenebileceği birine hayatını adayabilir. Önemli olan sosyal statü veya para değildir. Eşinde çok para kazanma veya statüsünü yükseltme potansiyeli varsa Oğlak burcuna yeter. O’nu destekler, yüceltir, yardım eder. Eşinin para kazanmasını sağlar. Para biriktirir ve eşine, çocuklarına finans yönetimini bilerek ya da bilmeyerek öğretir. Kalbi sosyal değerlerle doğru orantılı olarak çarpar. Tutucu tavırları ile eşini biraz sıkabilir. Kendine göre kuralları olan Oğlak burcu, evliliğini de kendi tabuları üzerine yaşar. Dominant tavırları ile eşine baskı yapabilir. Kendisine güvendiği kadar eşine de güvenmek ister. Romantik ve duygusal olmayan Oğlak burcu mantık çerçevesinde evliliğini yürütür. Önemli günleri kendisi hatırlamasa da o, hatırlanmaktan hoşlanır. İş ve kariyer hayatı genelde aile hayatından önce gelir. İş ve eş ayrımını dengede tutmak için uğraşsa da bunu sıklıkla başaramaz. Kinci ve kuşkucu değildir ama yapılan kötülüğü de, iyiliği de unutmayanlardandır. Kıskanç olabilir. Özgüven eksikliği, üstün bulduğu eşine yansır. Eşine kapris yapmaz ama kıskançlığını içinde büyütebilir. Büyüyen olumsuz duygular fırtınalı patlamalarla açığa çıkabilir.

Dominant ve tutucu tavırlarını çocuklarına karşıda sergileyen Oğlaklar disiplinli ve zorlayıcı ebeveynlerdir. Doğru olmak adına içgüdüsel ve duygusal ihtiyaçlarını göz ardı edebilirler. Duygularını söylemekte çekingen davranırlar. Bu nedenle eşlerinde ilgisiz ve işine düşkün bir imaj uyandırırlar.

Fazla sabit fikirli ve alışkanlıklarına düşkün oluşları nedeniyle bazen çocuklarıyla fikir ayrılığı yaşayabilir ve üzülebilirler. Aslında her ebeveyn gibi çocuklarını düşünen Oğlak burcu biraz daha rahat davranırsa çocuk yetiştirmenin zorlu yanlarını kolaylıkla aşabilir. Çocuklarını ayrı birer birey olarak görmeli ve hayata hazırlamaya aşırı odaklanmamalıdır.

Evlilik hayatlarındaki durgunluğu cinsel hayatında da yaşayan Oğlak burcu performansı en düşük burçlardan biridir çünkü strese yatkındır. Zor koşulların insanıdır. Koşullar onu aşka değil işe ve kariyere odaklar. Performansını arttırmak için çalışma zamanı kadar dinlence ve eğlence zamanları yaratmalıdır. Partnerini mutlu etme zorunluluğu cinsel performansını arttıracak en önemli tetikleyicidir. Kendisine koyacağı hedefler, eşinin mutlu olduğunu belirtmesi, gerçekçi bir sevgi gösterisi cinsel performansını olumlu etkileyecektir.

Evlilikte Onu Neler Kızdırır?

Güvenini yok edecek her davranış onu eşinden uzaklaştırır. Ahlaki değerlere çok fazla önem veren Oğlak burcu ailesine( anne-babasına, akrabalarına) karşı yapılan saygısızlıkları asla kaldıramaz. Kurallarına karşı çıkılmasından, aşırı para harcanmasından ve gereksiz yere masraf çıkarılmasından hiç hoşlanmaz. Her şeyi mantık çerçevesinde değerlendirdiği için şikayet ve önerileri dikkate almayacaktır. Uzun süreli bir evlilik yapmak için başladığı ilişkiyi kontrollünün dışına çıktığı ve düzelmeyeceğine inandığı anda bitirebilir.

Hangi Burçlarla Doğru Bir Evlilik Kurar?

Bir başka Oğlak, Boğa veya Başak vazgeçemeyeceği aşklarıdır ve bu aşk evliliğe gider. Birlikte para kazanır, birlikte biriktirir, birlikte uzun bir ömrü aynı amaçlar ve hedefler için yaşarlar. Yengeç, Koç veya Terazi ile tutkuyu öğrenir, sevgiyi doyasıya yaşar ve evlenir. Özgür Kova onun gelenek aşkına başka bir bakış açısı getirir.


Oğlak Burcunun Arası İyi Olduğu Burçlar

Oğlak Burcu Aşk

Oğlak Burcu Çiçeği

Oğlak Burcu Cinsellik

Oğlak Burcu Diyet & Fitness

Oğlak Burcu Eğlence

Oğlak Burcu Erkeği

Oğlak Burcu Erkeğin Diğer Burçlarla İlişkileri

Oğlak Burcu Erkek, Aşk ve Evlilik

Oğlak Burcu Güzellik

Oğlak Burcuna Hediyeler

Oğlak Burcu ile Ortaklık

Oğlak Burcu İş Hayatı

Oğlak Burcu Kadın, Aşk ve Evlilik

Oğlak Burcu Kadını

Oğlak Burcu Kadınının Diğer Burçlarla İlişkileri

Oğlak Burcu Künye

Oğlak Burcu Olumlu Olumsuz Yanları

Oğlak Burcu Otomobil

Oğlak Burcu Özellikleri

Oğlak Burcu Para ve Zenginlik

Oğlak Burcu Sağlık

Oğlak Burcu Stresten Arınma

Oğlak Burcu Tatil

Oğlak Burcu Ünlüleri

Oğlak Burcu Uygun Meslekler

Oğlak Burcu Aşk Uyumları

Oğlak Burcu Karanlık Yönleri?

Oğlak Burcu Kayınvalide Ne İster?

Oğlak Burcu Gıcık Yönleri?

Oğlak Burcu Çekilmez Özellikleri?

Oğlak Burcu Ayrılık Acısı

Oğlak Burcu Bebeği

Oğlak Burcu Kadınına Hediye

Oğlak Burcu Babalar Nasıl Olur?

Oğlak Burcu Çocuğu

Oğlak Burcu Doğal Taşı

Oğlak Burcu Doğum Günü

Oğlak Burcu Etkileme Yolları

Oğlak Burcu Efsanesi

Oğlak Burcu Aşk ve Evlilik

Oğlak Burcu Fiziksel Özellikleri

Oğlak Burcu Hastalıkları

Oğlak Burcu Merkür İlişkisi

Oğlak Burcu Yıldızname


Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email


Yorum ekleyin, soru sorun:
Adınız veya Rumuzunuz:
Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):
Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

22 Aralık hangi burç olur?
23 Aralık hangi burç olur?
24 Aralık hangi burç olur?
25 Aralık hangi burç olur?
26 Aralık hangi burç olur?
27 Aralık hangi burç olur?
28 Aralık hangi burç olur?
29 Aralık hangi burç olur?
30 Aralık hangi burç olur?
31 Aralık hangi burç olur?
1 Ocak hangi burç olur?
2 Ocak hangi burç olur?
3 Ocak hangi burç olur?
4 Ocak hangi burç olur?
5 Ocak hangi burç olur?
6 Ocak hangi burç olur?
7 Ocak hangi burç olur?
8 Ocak hangi burç olur?
9 Ocak hangi burç olur?
10 Ocak hangi burç olur?
11 Ocak hangi burç olur?
12 Ocak hangi burç olur?
13 Ocak hangi burç olur?
14 Ocak hangi burç olur?
15 Ocak hangi burç olur?
16 Ocak hangi burç olur?
17 Ocak hangi burç olur?
18 Ocak hangi burç olur?
19 Ocak hangi burç olur?
20 Ocak hangi burç olur?
21 Ocak hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2024 MAN | Oğlak Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.1068 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme