Oğlak Burcu Günlük Yorum (Bugün)

Mynet Astroloji Danışmanı iremSU Günlük Oğlak Burcu Falı

Sevgili Oğlaklar yeni haftaya, Ay-Başak burcu geçişiyle adım atıyoruz. Bu enerji,  bilgi sahibi olmak, araştırmak, keşfetmek ve bulduklarınızı belli bir alanda verimli bir şekilde kullanmak açısından yararlıdır. Hangi konuda başarılı olmak istiyorsanız, o konudaki dökümanları toparlayarak dosyalayabilir, inceleyebilir ve portföyünüzü oluşturabilirsiniz.   Günlük enerjinizin sizler açısından bir başka faydası, çevrenizdeki insanlarla olan her türlü iletişimde akıllıca davranmanızı sağlayacak oluşudur.

Saat 00:41 Ay-Pluto görünümü evimizle alakalı ufak çapta yapılan düzenlemelerin işaretçisi. Bazıları ailesi veya arkadaşlarıyla, kimileri  sevgisiyle birlikte vaktini değerlendirebilir.

Saat 08:18 Venüs-Mars görünümü, henüz gerçekleşmemiş ancak geri planda üzerinde düşünülen işlerin başarılı bir şekilde sürdürülmesi yönünde gayet olumludur. İçinizde öyle bir enerji var ki, tek bir haber gelse, beklediğiniz bir gelişme olsa, sizi kimse tutamaz. O denli dışa açılmaya hazırsınız. İyi niyetli insanları, hak hukuk bilen kişileri seviyorsunuz. Ayrıca fiziksel anlamda kilonuz sorun yaratıyorsa, diyet kararı verebilirsiniz. Ancak şunu belirteyim. Mars 26 Ekim tarihinde burcunuzda ilerleyecek. Bu sayede kilolarınızdan kurtulmanız mümkündür. Bir de tavsiyem, bugünlerde lütfen masa başında abur cubur bir şeyler tüketmekten vazgeçin.

Saat 23:32 Ay-Satürn olumlu etkisi,  kendinizden emin gayet güven dolu bir şekilde işlerinizi yoluna koyabilirsiniz. Tutkularınız oldukça yoğundur. Çevreniz tarafından her konuda desteklenirsiniz.

Saat 23:39 Merkür-Jüpiter olumlu görünümü, akşam saatlerinde iş hayatı ve mali konular üzerinde pozitif yönde düşünmenizi sağlar. Sorumluluklarınızın farkındasınız. Sizin isteğiniz adil hareket edilmesi ve nazik davranışlar. Bunu bekliyorsunuz. Bu görünüm maddi açıdan 25 Ekim sonrasını olumlu kılıyor.

Yeni haftamızda şansınız, bahtınız, yolunuz açık olsun.Her işinizde başarı ve mutluluk dileklerimle,


Hürriyet Gazetesi Astroloji Günlük Oğlak Burcu Falı

Doğruyla yanlışı ayırmanın zorlaştığı günler.

Dolayısıyla, tüm gerçekleri öğrenmeden sesiz kalmakta veya fazla gürültü yapmamakta fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Bize dikte edilen, artık biraz mesafede yaklaştığımız, inandırılmaya çalışılan olaylara daha mesafeli durmaya başladığımız bir gündeyiz. Biraz geri çekilip, gerçekte neler olup bittiğini anlamaya çalışıp, bindirilmek istendiğimiz trende direksiyonda başka birisinin olduğunu fark edebileceğimiz bu süreci, yararımıza olabilecek gerekli değişiklikleri yapmak için kullanmalıyız. İstikrarsızlık veya olumsuzluk içeren olayların yaşanmasının asıl nedeni lüzumlu düzeltmelerin yapılabilmesi olduğunu önemle hatırlamakta fayda var. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…Niobe Aslı Temel

Milliyet Gazetesi Astroloji Günlük Oğlak Burcu Falı

Medya ve reklamcılıkla ilgili alanlarda hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Gün içindeki karşılaşmalar ve sohbetler sayesinde hedeflerinize dair daha kararlı olacaksınız. Kendinizi adayabileceğiniz bazı yeni alanlar keşfedebilirsiniz. Yeni şeyler öğrenme konusunda oldukça isteklisiniz. Kişisel gelişiminize öncelik verebilirsiniz.

Vatan Gazetesi Astroloji Günlük Oğlak Burcu Falı

Bugün gözünüz bilgi açığınızı çok büyük miktarlardaymış gibi görecek. Daha önce almadığınız ya da alıp da kullanmadığınız bir bilgi iş başa düşünce mecburi hale gelebilir. Mesleki açıdan ise girişimci haller fayda sağlayacak.

Türk.net Astroloji Günlük Oğlak Burcu Falı

Sabah saatleri sizin için olumlu olacak bazı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Enerjiksiniz ve bu enerjinizi doğru olarak kullanmayı başaracaksınız. Çevrenizdeki kişilerden beklediğiniz desteği görebilirsiniz ve gelişmeler beklentilerinizle uyuşur nitelikte olacaktır. Öğleden sonraki saatlerde sağlığınıza dikkat etmeli ve gerilimlerden kaçınmalısınız. Özellikle genel çevrenizde çeşitli gerilimler ortaya çıkabilecektir ve sizin dışınızda gelişecek bu sorunlardan önemli ölçüde etkilenme ihtimaliniz olacaktır. Girişimlerinizi günün ilk yarısı yapmalısınız.

Aşk yaşamı: Günün ilk yarısı duygusal olarak olumlu etkiler altında olacaksınız ve yaptığınız faaliyetlerden zevk alacaksınız. Duygusal yaşamınızda olumlu gelişmeler olabilir. Sevdiğiniz insanla iletişimleriniz sizi mutlu edecek şekilde gelişecektir. Akşam üzeri saatleri ise duygusal açıdan gerilimler yaşamaya uygun etkiler altında olacaksınız ve beklemediğiniz bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Duygularınız yoğunlaşacaktır ancak sinirsel bazı gerilimler yaşayabilirsiniz. Duygusal konularda akşam üzeri saatleri dikkatli olmalısınız.

İş yaşamı: Günün ilk yarısında iş yaşamınızda olumlu etkiler altında olacaksınız ve aynı anda birden çok işle ilgilenebileceksiniz. Alacağınız kararlar genel olarak son derece verimli olacaktır ve sabah saatleri harekete geçmek için gereken enerjiyi kendinizde bulacaksınız. Günün ikinci yarısı ise işinizle ilgili bazı sorunlarla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. İş ortamınızda ve çalışma arkadaşlarınızla çeşitli sorunlar yaşayabilirsiniz. Başkalarını yönetme isteği ve abartma gibi tutumlar sizin için zarar verici olacaktır.

Para durumu: Sabah saatleri maddi konularda oldukça şanslı etkiler altında olacaksınız ve bir sorununuzdan kurtulma şansınız olacaktır. Öğleden sonraki saatlerde ise bazı sıkıntılar yaşayabilirsiniz ve maddi konularda daha temkinli olmalısınız.

Dikkat: Akşam üzeri saatleri küçük bazı ayrıntılar sizin için çok önemli olacaktır ve bunları gözden kaçırmamanız gerekiyor.

Takvim Gazetesi Astroloji Günlük Oğlak Burcu Falı

Sabah Gazetesi Astroloji Günlük Oğlak Burcu Falı

Gizemli davranışlarınız ve derin duygularınızla dikkat çekeceğiniz bir gün. İçsel enerjinizin yüksek oluşu nedeniyle kendinizi denetlemek zorunda kalacaksınız. Her şeyi, ince detaylar üzerinde yapılandırıyor ve planlarınızı gizlemek istiyorsunuz.Bugün maddeyle olan bağlantılarınızı daha sabit tutmak zorunda kalacaksınız.

58

Geçmiş günlerin burç yorumları:

19 Ekim 2014 18 Ekim 2014 17 Ekim 2014 16 Ekim 2014

15 Ekim 2014 14 Ekim 2014 13 Ekim 2014 12 Ekim 2014

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Burçlar
Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

22 Aralık hangi burç olur?
23 Aralık hangi burç olur?
24 Aralık hangi burç olur?
25 Aralık hangi burç olur?
26 Aralık hangi burç olur?
27 Aralık hangi burç olur?
28 Aralık hangi burç olur?
29 Aralık hangi burç olur?
30 Aralık hangi burç olur?
31 Aralık hangi burç olur?
1 Ocak hangi burç olur?
2 Ocak hangi burç olur?
3 Ocak hangi burç olur?
4 Ocak hangi burç olur?
5 Ocak hangi burç olur?
6 Ocak hangi burç olur?
7 Ocak hangi burç olur?
8 Ocak hangi burç olur?
9 Ocak hangi burç olur?
10 Ocak hangi burç olur?
11 Ocak hangi burç olur?
12 Ocak hangi burç olur?
13 Ocak hangi burç olur?
14 Ocak hangi burç olur?
15 Ocak hangi burç olur?
16 Ocak hangi burç olur?
17 Ocak hangi burç olur?
18 Ocak hangi burç olur?
19 Ocak hangi burç olur?
20 Ocak hangi burç olur?
21 Ocak hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2014 MAN | Oğlak Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0,0000 |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme