Oğlak Burcu

.Gen.tr

Oğlak Burcu Günlük Yorum (Bugün)

Takvim Gazetesi

Her şeyden bıkmış bir ruh hali içindesiniz. Sakın buna müsaade etmeyin. Pes edeceğiniz her işiniz için ilerde pişmanlık yaşama ihtimaliniz var.

Milliyet Astroloji

Elinizdekileri daha iyi değerlendirmek için daha bilinçli davranmalısınız. Parasal konularda hassasiyetler gündemde.

Vatan Gazetesi

Özellikle ikili ilişkiler konusunda yapıcı bir enerjidesiniz. Çocuklarla ilgili konular, genç insanlarla bir arada yapılan işler, el becerisi ve yaratıcılık isteyen işlerde yeteneklerinizi su yüzüne çıkarma fırsatı doğabilir.

Radikal Gazetesi

Saat 17.00’a kadar olan zaman diliminde motivasyon ve enerjinizde geçici bir düşüş hissedebilir, iletişim yeteneklerinizi rahat kullanamayabilirsiniz. 17.00 sonrasında enerjiniz ve motivasyonunuz yükselirken, aşk hayatınızda flört tekliflerini değerlendirebilir, spor yapabilir, eğlenceli etkinliklerde yer alabilirsiniz.

Elle Dergisi Astroloji

İletişim trafiği, haberleşme, görüşmeler, kısa yolculuklar doğru bir planlama içinde hareket etmediğiniz sürece beklemediğiniz bir kaosa dönüşebilir. Sözlerinize, konuşmalarınıza bugün biraz daha dikkat etmeniz gerekebilir, aşırı duygusal ve hassas davranmaya meyilli olabilirsiniz.

HABERTÜRK Gazetesi

Yakın çevreniz, akraba veya kardeşlerinizle eğlenceli programlar devrede olurken, aktif bir gün geçirebilirsiniz. Kafanız iletişiminizde dalgın ve hayalperest olabilir.

Mynet Astroloji

Sevgili Oğlaklar saat 06:35 Ay-Mars görünümü, her türlü mücadelemizde bize yardımcı oluyor. İnancımız gayet yüksek. Birileri yakın bir zamanda başarımızın farkına varacak. İşte o zaman ne kadar mücadele ettiğimizi herkesin anlayacağını hissedebiliriz. O zaman yılmak yok. Keşfetmeye, çalışmaya devam.Saat 13:23 Ay-Neptün kavuşumunda,  davranışlarımız etrafımızdaki kişileri de rahatlatıcıdır. Bu enerjinin etkisi altında huzursuzluktan uzak, kendimizle ve dünya ile barışık, hayatı güzel yanlarıyla ele alarak günü karşılayabiliriz.Saat 14:59 Ay-Güneş olumlu görünüm etkisiyle,  çevrenizde bulunan kişileri gayet rahatlıkla etkileyebilir, bir mıknatıs gibi kendinize çekebilirsiniz.Saat 16:23 Ay-Jüpiter karşıtlığı, yolculuk, bilgilenme, eğitim, kendinizi geliştirme, öğrenme ve başkalarına yol gösterici olmanızı, maneviyatınızı güçlendiriyor. Saat 19:38 Ay-Satürn görünümü, çevremizde bulunan kişilerle ilişkimizi ılımlı, sevgi dolu şekilde düzenlemeye çalışsak da, bir şeyler mecbur olmak, sorumluluklar bizi bir hayli yoruyor.Saat 23:17 Ay-Pluto görünümü, sizi güçlendirici, başarılı kararlar vermenizi sağlayıcıdır. Tutkulu ve kendinizden emin bir şekilde ilerlersiniz.Yeni haftamız hayırlara vesile olsun. Kalben sevgilerimle,

Hürriyet Astroloji

Haftaya yüksek enerjide ve kendinizi iyi hissederek başlıyorsunuz. Haftanın ilk günleri çok fazla işi halletme şansınız olabilir. Dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz veya belli başlı konularda ilerleme sağlayabilirsiniz. Hafta ortası civarında ise, yeni şeyler denemek isteyebilir veya farklı planlar yapabilirsiniz. Hafta sonuna doğru hayal gücünüz yüksek ve yaratıcılığınızı en iyi şekilde kullanma şansınız var. Alışılmadık fikirlerinizle dikkat çekebilirsiniz.

Hürriyet Aile Burçlar

Bazı kişilere akılcı, verimli veya pratik tavsiyelerde bulunmak isteyebilirsiniz, ama önerileriniz ne kadar faydalı olursa olsun, karşı tarafın ‘’senin tavsiyelerine ihtiyacım yok’’ tutumuna da hazır olmalısınız.

Günün Atmosferi:Spritüel konulara ilgi duyabilir, rüyalarda artış yaşayabiliriz. Bilinçaltı algılamaların arttığı günlerdeyiz. Sezgilerimize güvenebilir, kendimizi iyi hissedebiliriz. Ancak, bazı konulara odaklanmakta zorlanabileceğimiz bir gündeyiz. Harcamalarımızı kontrol etmekte de zorlanabiliriz. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da mutlaka okumalısınız. Hepinize mutlu günler. Sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel - Hürriyet Aile 2 Mayıs 2016 Günlük Burç Yorumları


Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

22 Aralık hangi burç olur?
23 Aralık hangi burç olur?
24 Aralık hangi burç olur?
25 Aralık hangi burç olur?
26 Aralık hangi burç olur?
27 Aralık hangi burç olur?
28 Aralık hangi burç olur?
29 Aralık hangi burç olur?
30 Aralık hangi burç olur?
31 Aralık hangi burç olur?
1 Ocak hangi burç olur?
2 Ocak hangi burç olur?
3 Ocak hangi burç olur?
4 Ocak hangi burç olur?
5 Ocak hangi burç olur?
6 Ocak hangi burç olur?
7 Ocak hangi burç olur?
8 Ocak hangi burç olur?
9 Ocak hangi burç olur?
10 Ocak hangi burç olur?
11 Ocak hangi burç olur?
12 Ocak hangi burç olur?
13 Ocak hangi burç olur?
14 Ocak hangi burç olur?
15 Ocak hangi burç olur?
16 Ocak hangi burç olur?
17 Ocak hangi burç olur?
18 Ocak hangi burç olur?
19 Ocak hangi burç olur?
20 Ocak hangi burç olur?
21 Ocak hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2016 MAN | Oğlak Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0506 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme