Oğlak Burcu

.Gen.tr

Oğlak Burcu Günlük Yorum (Bugün)

Takvim Gazetesi

Çalışma hayatınızda başarı için daha fazla sorumluluk alabilirsiniz. İşlerinizi iyi hale getirmek için çaba sarf etmeniz gereken bir gündesiniz. Gelecek planlarınız değişebilir.

Mynet Astroloji

Sevgili Oğlaklar saat 03:30-06:06 arasında Ay-boşluk etkisi altındayız.  Bu süre içinde, dinlenmek, enerjimizi toplamak,  ruhumuzu sakinleştirecek aktivitelerde bulunmak açısından gayet olumlu. Tabii ki dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, yeni bir karar vermeden önce iyice düşünmektir.

Saat 06:06 itibariyle Yengeç burcunda ilerleyen Ay, güven, sadakat, huzur, sahiplenilmek gibi olgular başınızın tacı olacaktır. Rahatsızlık veren her konuyu yakın bulduğunuz anne veya babanızla veya sevdiğiniz kişiyle paylaşmanız rahatlatıcı olabilir. Lütfen içinize atmayınız.

Saat 14:08 Ay-Güneş görünümü, duygularınızın gayet iyi farkında olarak değerlendirmelerde bulunmanızı ve  hayatın size sunabilecekleri  konusunda iyimser düşünmenizi sağlayıcıdır.

Keyifli bir cumartesi günü  geçirmeniz dileğimle,

Vatan Gazetesi

Bugün sizi ve şartları zorlayan katı ve baskıcı kişilerle bazı önemli mevzularda uzlaşmak zorunda kalabilirsiniz. Susup içinize atmak ve sonra da bu durumu gurur meselesi yapıp kinlenmek en çok size zarar verecektir.

Milliyet Astroloji

Bugün özellikle sabah saatlerinde eşinizle ya da sevdiklerinizle ilgili konularda kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Ortaklaşa konularda daha esnek olmaya bakın.

Radikal Gazetesi

Gün boyunca finansal konularda muazzam fırsatlar elde edebileceğiniz, toplu paralar, alım satım gibi işlerinizde şanslı olduğunuz bir zamanda iken, bu süreçte ilişkilerinizde romantik yeni başlangıçlar yapabilir, sevdiklerinizle keyifli zaman geçirebilirsiniz. Devam eden ilişkilerde güç mücadelelerinden uzak durmanız gereken bir zamandasınız.

HABERTÜRK Gazetesi

Dış ortamlardan, uzaklardan gelecek harika bir teklif ayağınızı yerden kesebilir. Çok güzel bir iş teklifi, çok güzel bir oluşum pazar veya pazartesi günü karşınıza gelecek. Seyahat halindeyseniz keyfiniz yüksek olacak.

Hürriyet Aile Burçlar

Genel anlamda zorlu günlerde olsak da, ayın son günlerinde, farklı alanlardan gelen olumlu teklif ve olanaklar ya da girişimleri büyütme veya dışarıya açılma fırsatlarını akla getiriyor. Eğitim açısından olumlu başlangıçlar yapılabilir.

Günün Atmosferi:Gün içerisinde Venüs ve Jüpiter'in bizi canlandıran ve pozitif enerji veren etkilerini derinden hissedeceğiz. Üstelik sadece bu enerjiyle sınırlı kalmıyoruz. Çalışmalarımızın ve çabalarımızın meyvelerini toplayabilir, yepyeni ilişkiler kurabilir, hatta yeni bir aşka yelken açabiliriz. Sanat, güzellik ya da yaratıcı faaliyetlerde de oldukça dinamik ve aktif hareket ediyoruz. Fakat sabah veya akşam saatlerinde canımızı sıkacak bir takım gerginlikler ve ani gelişmelerle karşı karşıya kalabiliriz. Öte yandan ev, aile ya da toplumun genelini ilgilendiren önemli olaylar gündeme gelebilir. Dolayısıyla bugün özellikle duyarlıyız ve algılarımız açık.Öncelikle yükselen burcunuzun günlük yorumunu okumayı unutmayın lütfen... Hepinize mutlu günler. Sevgi ile kalın... Niobe Aslı Temel 28-08-2016 Hürriyet Aile Günlük Burç Yorumu


Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

22 Aralık hangi burç olur?
23 Aralık hangi burç olur?
24 Aralık hangi burç olur?
25 Aralık hangi burç olur?
26 Aralık hangi burç olur?
27 Aralık hangi burç olur?
28 Aralık hangi burç olur?
29 Aralık hangi burç olur?
30 Aralık hangi burç olur?
31 Aralık hangi burç olur?
1 Ocak hangi burç olur?
2 Ocak hangi burç olur?
3 Ocak hangi burç olur?
4 Ocak hangi burç olur?
5 Ocak hangi burç olur?
6 Ocak hangi burç olur?
7 Ocak hangi burç olur?
8 Ocak hangi burç olur?
9 Ocak hangi burç olur?
10 Ocak hangi burç olur?
11 Ocak hangi burç olur?
12 Ocak hangi burç olur?
13 Ocak hangi burç olur?
14 Ocak hangi burç olur?
15 Ocak hangi burç olur?
16 Ocak hangi burç olur?
17 Ocak hangi burç olur?
18 Ocak hangi burç olur?
19 Ocak hangi burç olur?
20 Ocak hangi burç olur?
21 Ocak hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2016 MAN | Oğlak Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0045 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme