Oğlak Burcu Günlük Yorum (Bugün)

Mynet Astroloji Danışmanı iremSU Günlük Oğlak Burcu Falı

Sevgili Oğlaklar Salı günümüz,  saat 06:05 Ay-Mars görünümüyle başlıyoruz ve hemen akabinde saat 14:11 olana dek Ay-Boşlukta ilerliyor. Bu süreçte, fikirlerinizi titiz ve dikkatli bir şekilde ifade etmenizde yarar var. Ay-boşluk etkisi altında,  bizimle aynı düşüncede olmayan kişilerle anlaşmakta zorlanabiliriz.  Bu gibi durumlar size sıkıcı gelse de sakin olmamızda yarar var.  Herkesin kendince bir düşündüğü var. Bize doğru gelen, başkasına tuhaf görünebilir diye düşünmekte yarar var. Bu bizi gerginlikten korur.

Saat 07:36 Merkür-Kuzey düğüm kavuşumu, mesleki ve toplumsal ilişkilerde tarafsız düşünmenin, uzlaşıya açık bir şekilde işbirliğinde bulunmanızı sağlıyor. Sizin başkalarına karşı nazik, destekleyici, karşılık beklemeksizin sunduklarınızın size geri dönüşü anlamına geliyor. Başkalarının sizden beklentilerini anlamanızda, paylaşımda bulunmanızda, gerginliği geride bırakıp, yolum bu demenizde ışık oluyor. Bu görünüm,  meslekte ilerlemenin, insanların size saygı duymasının, iş ve ev arasındaki dengenin kurulmasının da işaretçisi bir enerjidir. İş arayanların görüşmelerde olumlu sonuç almalarına yardımcı olur. Barış ve huzur getiricidir. İşverenlerinizle kurulan olumlu ve geleceğe dönük bağlantıların göstergesidir. İş ortamındaki huzurun tesisidir. El birliğinde bulunarak bir proje üzerinde çalışmanın, düşünmenin de işaretçisi olarak olumlu buluyorum.

Saat 14:11 itibariyle  Terazi burcunda ilerleyecek Ay, iş hayatınızla ilgili meseleler bir hayli kafanızı meşgul ediyor. Kararsız kaldığınız konularda mutlaka desteklenmeye ihtiyacınız var. Aile bireylerinizden birinin özel gününü kutlamak için bir araya gelebilirsiniz.

Güzel gönlünüz, güzelliklerle buluşsun. Huzurlu, mutlu, sevgi dolu bir gün geçirmeniz dileğimle,


Hürriyet Gazetesi Astroloji Günlük Oğlak Burcu Falı

Bağlayıcı ve hareketlerinizi kısıtlayan ilişkilerinizden veya iş birliklerinizden kurtulmak üzeresiniz.

Yakında önünüzde çok daha özgür olabileceğiniz ilişkiler ve sosyal çevreler oluşacak. Çok az bir süre daha sabır gerekiyor. O kadar. Tüm burçlar için gün geneli: Sabah saatlerinde, ufak tefek sakarlıklara, tartışmalara, gerilime veya kazalara karşı dikkatli olmalıyız. Gün genelinde, bırakın işler kendiliğinden gelişsin. Olayları akışa bırakmak, benzini biten arabayı yokuş yukarı istasyona taşımaktan daha faydalı olabilir. Etkisiz, zaman kaybı olabilecek veya yararsız adımlar atmak veya bu tür konularla ilgilenmek yerine. Serinkanlı olmak, olumlu tavırlar geliştirmek ve sabırla beklemek daha doğru olabilir. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…Niobe Aslı Temel

Milliyet Gazetesi Astroloji Günlük Oğlak Burcu Falı

Zihinsel uğraşlarınızda son derece verimli olacağınız bir gündesiniz. Araştırma ve geliştirme alanlarındaki çalışmalarınızda ilerleme kaydedebilirsiniz. Düşüncelerinizi paylaşmak açısından daha rahat olacaksınız. Bu sayede hem zihinsel açıdan hem de işe dair hedefleriniz açısından olumlu etkiler yaratabilirsiniz.

Vatan Gazetesi Astroloji Günlük Oğlak Burcu Falı

Bugün insanlarla aranızda biraz mesafe bırakmakta fayda var. Emeğinizi haksız yere eleştiren ya da bir kısmını kullanmaya kalkan kişilerden uzak durmak en güzeli olur. Kıymet bilen kişilere saklayın emek ve enerjinizi.

Türk.net Astroloji Günlük Oğlak Burcu Falı

Güne işle ilgili sorunlarla uğraşmaya başlayarak gireceksiniz. Bütün bir gününüzü,hatta bundan sonraki birkaç günübu sorunlarla boğuşarak geçirmeniz muhtemel. Bu kadar yoğun iş temposu sinirlerinizi bir hayli yıpratacak. Çevrenizdekilere hak etmediklerihalde sert davranacaksınız. Günün sonuna doğru alienizlebirlikte vakit geçireceksiniz. Ailenizleolmak sizi rahatlatıyor. Onların desteğine çok ihtiyaç duyuyorsunuz.

Aşk Yaşamı: Son zamanlardaherşeyin üstüste geldiğini düşünmeye başladınız. Sevgilinizle çok iyi giden ilişkinizin üzerinde birkaç gündür kara bulutlar dolaşmakta. Sürekli sevgiliniztarafından anlayışsızlık ve tutarsızlıkla suçlanıyorsunuz. Bu kadar çok üstünüze gelmesi siz çok yıldırdı.

İş Yaşamı: İş yerinizde ulaşım, evrak veya iletişim ile ilgili birçok problemle uğraşacaksınız. Biriken işlerve kısıtlı zaman sizi çok fazla bunaltacak. Bu kadar iş sizi bir hayli sinirli yapacak ve hırsınızı iş arkadaşlarınızdan çıkaracaksınız.

Para Durumu: Uzun süredirödenmeyen bir alacağınızı tahsil etmeniz sizi bir hayli rahatlatacak. Bundan sonra kafanızı bu parayı nasıl kullanmanız gerektiği meşgul edecek.

Dikkat: Yoğun iş tarfiği sinirlerinizi bir hayli yıpratacak. Çevrenizdeki insanlara karşı daha anlayışlı ve sakin olmaya özen göstermelisiniz. Sevgilinizin sizin üstünüze çok gittiğini düşünmekten ziyade onun sözlerini dikkate almayı denemelisiniz.

Takvim Gazetesi Astroloji Günlük Oğlak Burcu Falı

Sabah Gazetesi Astroloji Günlük Oğlak Burcu Falı

Duygularınızda ve isteklerinizde hedefleriniz belli. Bugün, karşı tarafın duygularından etkilenebilirsiniz. Siz mükemmel kuralcı yapınızla, çevrenizdeki kişilere de örnek olmayı başarıyorsunuz. Sevdiğiniz kişi de bu konuda sizin fikirlerinize çok önem veriyor. İştahınızı denetlemek zorundasınız. Kilolarınızı denetlemelisiniz.

58

Geçmiş günlerin burç yorumları:

20 Ekim 2014 19 Ekim 2014 18 Ekim 2014 17 Ekim 2014

16 Ekim 2014 15 Ekim 2014 14 Ekim 2014 13 Ekim 2014

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Burçlar
Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

22 Aralık hangi burç olur?
23 Aralık hangi burç olur?
24 Aralık hangi burç olur?
25 Aralık hangi burç olur?
26 Aralık hangi burç olur?
27 Aralık hangi burç olur?
28 Aralık hangi burç olur?
29 Aralık hangi burç olur?
30 Aralık hangi burç olur?
31 Aralık hangi burç olur?
1 Ocak hangi burç olur?
2 Ocak hangi burç olur?
3 Ocak hangi burç olur?
4 Ocak hangi burç olur?
5 Ocak hangi burç olur?
6 Ocak hangi burç olur?
7 Ocak hangi burç olur?
8 Ocak hangi burç olur?
9 Ocak hangi burç olur?
10 Ocak hangi burç olur?
11 Ocak hangi burç olur?
12 Ocak hangi burç olur?
13 Ocak hangi burç olur?
14 Ocak hangi burç olur?
15 Ocak hangi burç olur?
16 Ocak hangi burç olur?
17 Ocak hangi burç olur?
18 Ocak hangi burç olur?
19 Ocak hangi burç olur?
20 Ocak hangi burç olur?
21 Ocak hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2014 MAN | Oğlak Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0,0000 |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme