Oğlak Burcu Günlük Yorum (Bugün)

Mynet Astroloji Danışmanı iremSU Günlük Oğlak Burcu FalıSevgili Oğlaklar  Perşembe gününe saat 00:36 itibariyle etkili olacak  Ay-İkizler  burcu seyriyle adım atıyoruz. Aklımız başka, duygularımız başka yerde gibi hissedebiliriz kendimizi.  Bir yandan her şeyi oluruna bırakırız sonra içimiz rahat etmez kurcalayıp dururuz. Zorunluluk olmasa, kimseyle konuşacak halimiz yoktur.

Saat 03:57 itibariyle kendinizi rahatlatma arzunuz yoğunlaşır. Hayatınızın sadece zorunluluklardan ibaret olmadığını, kendiniz için boşluklar yaratmanız gerektiğini düşünebilirsiniz. Özellikle beslenme anlamında yeni bir diyet için karar verebilirsiniz. Ancak bu uzun süredir yapmak istediğiniz bir şeyse tabii ki tavsiye ederim.

Saat 06:44 Ay-Satürn karşıtlığında, hayatın genelinde bir tatminsizlik, huzursuzluk hali var üzerimizde.  Bir yandan etrafımızda olan bitene yüzeysel bakmaya, kafamıza takmamaya çalışıyoruz. Ancak diğer taraftan zincir gibi birbirine eklenen düşüncelerin yorgunuyuz. Bugün daha fazla stres yüklenmemek için, hoşunuza giden aktivitelere yönelmekte yarar görüyorum.

Saat 12:10 Ay-Neptün görünüm etkisiyle,  işlerinizi düzgün bir şekilde planlamakta zorlanıyorsanız hemen  durun ve bir daha gözden geçirin. Belki de gereksiz meseleler yüzünden zaman kaybediyor olabilirsiniz.

Saat 18:07 Ay-Güneş görünümü, kafanızın içinde bir takım yenilikler düşünmenizi, eviniz, aileniz, iş yaşamınızla ilgili konularda değişimlere açık olmanızı sağlıyor. Ancak bir yandan da gayet akıllıca hareket edilmesi gerektiğini gösteriyor. Eğer bir adım atacaksak, hesabımızı iyi yapalım. Merkür geri hareket dönemindeyiz. Aklımız başımızda olmalı.

Saat 21:35 itibariyle Ay-Merkür arasındaki görünüm, iyi niyetliliğin bazı kişiler tarafından değerinin asla bilinmediğini düşünürüz.  Kime inanmak ve kime güvenmek lazım şu sıralar pek bilemiyoruz. Ne de olsa geri hareket dönemindeyiz. Elimizden geldiğince, sağlam ve güvenilir olanı tercih etmeliyiz. İkili oyunlara karşı dikkatli olacağız.

Gün içinde tüm işlerinizin kolaylıkla halledilmesi dileğimle,


Hürriyet Gazetesi Astroloji Günlük Oğlak Burcu Falı

Ekip çalışmaları veya grup aktiviteleri için uygun bir gün olmayabilir ya da daha önce verdiği sözlerin arkasında durmayan kişiler olabilir.

Sinirlere hakim olmanın zor olabileceği bir gündeyiz. Diğerlerinin yaptığı değişiklikler nedeniyle siz zor durumda kalabilirsiniz. Ufukta aşk var. Tüm burçlar için gün geneli: Keşif niteliğinde veya faydalı fikirler aklımızda kolaylık yerini alabilir, yenilenme enerjisi ve farkındalığımız yüksek. Ancak, öğle sonrası saatlere kadar, ilişkilerden fazla şey beklememiz, gerçekçi olmamamız ya da hayallere kapılmamız durumunda sıkıntılı durumlar veya hayal kırıklıkları oluşabilir. İlişkilerde sakinliği korumak, ani tepkilerden kaçınmak ve kelimeleri dikkatli kullanmak gerekiyor. Öğleden sonra ve akşam saatlerinde daha eğlenceli ve hızlı diyaloglar kurabiliriz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Türk.net Astroloji Günlük Oğlak Burcu Falı

Günün ilk yarısı bir çok sorunla aynı anda ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz bu durum sizi psikolojik olarak etkileyecektir. Çevrenizde olumsuz bir ortam olacaktır ve sizde bundan etkileneceksiniz. Öğleden sonraki saatlerde ise düşüncelerinizi belli bir noktaya toplamayı başaracaksınız ve çalışmalarınıza devam edeceksiniz. Yeni geliştirdiğiniz bir fikir ile küçük bir sorununuzdan kurtulabilirsiniz. Alacağınız yeni kararlar ve yapacağınız girişimler için öğleden sonraki saatleri tercih etmelisiniz. Sabah saatleri ise stresten uzak durmalısınız.

Aşk yaşamı: Sabah saatleri duygusal yaşamınızda bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Özellikle sevdiğiniz insana karşı ihmalkar tutumlar içine girmeniz aranızda bazı sorunların çıkmasına yol açabilir. Öğleden sonraki saatlerde ise kendinizi bir çok açıdan rahat hissedeceksiniz ve gelişmeler duygusal beklentilerinizle uyuşur nitelikte olacaktır. Sevdiğiniz insanla aranızdaki sorunları öğleden sonraki saatlerde çözebilirsiniz ve birbirinize yaklaşımlarınız son derece olumlu olacaktır. Duygusal konularda girişimde bulunacaksınız öğleden sonraki saatleri tercih edin.

İş yaşamı: Güne iş ortamınıza oluşacak bazı tatsızlıklarla başlayabilirsiniz. Bir süreden beri beklediğiniz gelişmelerin olmaması ve iş hayatınıza bağlı sorunlar sizi fazlasıyla sıkacaktır. Sorumluluklarınızın bilincindesiniz ve bu doğrultuda çalışmalar yapabileceksiniz. Ancak öğleden sonraki saatlerde alacağınız haberler ve iletişimleriniz bazı beklentilerinizin olumlu yönde gelişmesini sağlayacaktır. İşinizle ilgili konularda tüm yeni girişimleriniz için öğleden sonraki saatleri tercih etmelisiniz.

Para durumu: Maddi konularda sabah saatleri bazı kısıtlamalar yaşayabilirsiniz ve bazı sorunlarla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Öğleden sonraki saatlerde ise maddi konularda daha rahat olacaksınız.

Dikkat: Sabah saatleri işinizle ilgili yaşayabileceğiniz baz sıkıntılardan akşam üzeri saatleri kurtulmayı başaracaksınız. Günün ikinci yarısı alacağınız kararlar son derece verimli olacaktır.

58

Geçmiş günlerin burç yorumları:

28 Ocak 2015 27 Ocak 2015 26 Ocak 2015 25 Ocak 2015

24 Ocak 2015 23 Ocak 2015 22 Ocak 2015 21 Ocak 2015

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Burçlar
Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

22 Aralık hangi burç olur?
23 Aralık hangi burç olur?
24 Aralık hangi burç olur?
25 Aralık hangi burç olur?
26 Aralık hangi burç olur?
27 Aralık hangi burç olur?
28 Aralık hangi burç olur?
29 Aralık hangi burç olur?
30 Aralık hangi burç olur?
31 Aralık hangi burç olur?
1 Ocak hangi burç olur?
2 Ocak hangi burç olur?
3 Ocak hangi burç olur?
4 Ocak hangi burç olur?
5 Ocak hangi burç olur?
6 Ocak hangi burç olur?
7 Ocak hangi burç olur?
8 Ocak hangi burç olur?
9 Ocak hangi burç olur?
10 Ocak hangi burç olur?
11 Ocak hangi burç olur?
12 Ocak hangi burç olur?
13 Ocak hangi burç olur?
14 Ocak hangi burç olur?
15 Ocak hangi burç olur?
16 Ocak hangi burç olur?
17 Ocak hangi burç olur?
18 Ocak hangi burç olur?
19 Ocak hangi burç olur?
20 Ocak hangi burç olur?
21 Ocak hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2015 MAN | Oğlak Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0,0000 |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme