Oğlak Burcu Günlük Yorum (Bugün)

Mynet Astroloji Danışmanı iremSU Günlük Oğlak Burcu Falı

Sevgili Oğlaklar Çarşamba günümüz  saat 10:08  itibariyle Mars-Uranüs arasında meydana gelecek karşıtlık etkisi altında başlıyor. Bu bir kutuplaşma, çekişme niteliği taşıyan bir görünümdür. O nedenle, en azından bu hafta, iş hayatınızla ilgili konularda sakin ve son derece ılımlı hareket etmek, işbirliğine açık olmak gerekecektir.  Sorumluluklarınızın sizi yorması, sürekli aynı çember içinde dolanıyor gibi hissetmenin getirdiği sıkıntılar bugün sizi daha fazla sıkabilir. Benim tavsiyem gerek aileniz ve yuvanızla ilgili meselelerde ve gerekse iş hayatınızla ilgili konularda yapmak istediklerinizi sakince gözden geçirmektir.

23 Nisan saat 12:16-7 Mayıs saat 17:57 tarihleri arasında Merkür-Boğa burcunda ilerleyecek. Aşk hayatımız, çocuklar, günlük yaşantımız, yerleşim ve eğitimle alakalı meseleler üzerinde ciddiyetle duracağız.  Sağlam olanı isteyeceğiz ve ona göre düşüneceğiz. Ayrıca sorumluluklarımızı her zaman olduğu gibi yerine getirmek için gayret göstereceğiz. Ancak 3 Mayıs ve civarı günlerde saplantılı, takıntılı tarzda düşünmekten uzak duralım. Sakinlikle durumları gözden geçirmemiz yerinde olacaktır.

Saat 16:38 Mars-Pluto zorlayıcı görünümü, bu mecburiyetler nedeniyle gerilimin işaretçisi olarak gün boyu etkili. Bir anda yanlış bir karar verebilir, birileriyle istemeden tartışabilir, psikolojik anlamda sıkıntılar yaşanabilir. Rakipleriniz veya dış dünyanın kuralları üzerinizde öylesine etkili olur ki, bildiklerinizi dahi unuttuğunuzu düşünebilirsiniz. Güçlü olmak, ayakta kalmak, doğru yapmak için bu denli özveride bulunurken, başınıza gelen bu tersliklere isyan edebilirsiniz. Mars-Terazi geri hareketi bugünlerde hepimizi zorluyor. Sanki bizi dize getirmeye çalışıyor. Lütfen sakin olmaya çalışalım.

Saat 19:11-24 Nisan saat 09:55 tarihleri arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızı en içten dileklerimle kutluyorum. Kalben sevgilerimle,

Milliyet Gazetesi Astroloji Günlük Oğlak Burcu Falı

Daha kararlı ve daha temkinli adımlarla ilerlemeye devam ediyorsunuz. Para konuları bugün de öncelikli konunuz. Ancak bugün olaylar daha tahmin ettiğiniz şekilde gelişiyor. Bu durumu yatırımlarınızı sağlamlaştırmak için kullanmalısınız. Maddi konuların üstünüzdeki baskısı hafifleyecek. Uzun vadeli projelerinizi hayata geçirmeye başlayabilirsiniz.

Vatan Gazetesi Astroloji Günlük Oğlak Burcu Falı

Mesleki konulardaki gayretiniz ve kendinizi gösterme çabanız takdire değer. Ancak karşılığını mutlaka alma, para ya da takdir olarak emeğinizin karşılığını tahsil etme hırsına kapılmanıza hiç gerek yok. Sizi bilen zaten biliyor.

Türk.net Astroloji Günlük Oğlak Burcu Falı

Renkli, dolu dolu yaşanacak bir gün var önünüzde. Ne zamandır gece gündüz kafanızda planladıklarınız yavaş yavaş gerçekleşmeye başladı. Neredeyse kendinize duyduğunuz güveni kaybetmeye başlamıştınız. Kendinize inancınızı kaybetmemenizin olumlu sonuçlarını yaşamaya hazır olun. Ayrıca ne zamandır yapmayı düşündüğünüz bir işiniz var, onunla da ilgilenmeniz gerekebilir. Aşk Yaşamı: Deli gibi sevilmek arzunuz sizi imkansızlığa sürüklüyor. Sevginizi belli etmekten kaçınıp sadece sevilmek istemeniz doğru değil. Onun duygularını kullanmaktan vazgeçmelisiniz, iyi bir dinleyici ve size karşı çok da anlayışlı. Bazı şeyleri size söyleyememesinin nedeni ise yalnızca sizi kaybetmekten korkması. İş Yaşamı: Kafanızda işlerinizle ilgili sürekli yeni fikirler üretiyorsunuz. Aklınızda sürekli yaptığınız işin dışında bir şeyler var. Aslında tüm fikirleri uygulayabilecek kapasiteye de sahipsiniz. Sabrınız ve kararlılığınızla başaramayacağınız iş yok. Para Durumu: Son zamanlarda biraz cimrileştiğinizi farketmeyen kalmadı. Evet tasarruflusunuz bunda kötü bir durum da yok ama yakın çevrenizdekiler bu durumdan rahatsızlık duymaya başlayabilirler. Sizin tek amacınız biraz dikkatli harcama yapmak olabilir ama yakınlarınız önemsenmediklerini düşünüyorlar. Dikkat: Sürekli yüzyüze geldiğiniz bir insan hakkınızda ileri geri konuşmaya başladı. İnsanlara güvenip de sırlarınızı vermekten kaçınmalısınız.

Takvim Gazetesi Astroloji Günlük Oğlak Burcu Falı

KARİYERİNİZLE ilgili yeni bir

dönem başlamak üzere. Sevdiğiniz

işi yaptığınız zaman mutlu

oluyorsunuz. Sanata eğilimlisiniz.

Sabah Gazetesi Astroloji Günlük Oğlak Burcu Falı

İş yaşantınızda farklı düşüncelere sahip olsanız bile, inatçı ve pratik davranışlarınız sayesinde işinizde istediğiniz disiplini kurmayı başaracaksınız. Duygusal konularda daha esnek ve yumuşak davranmayı yeğlerseniz, ilişkinizi her anlamda pozitif olacaktır.. Bazen gereğinden fazla katı davranışlar sergiliyorsunuz.

58

Geçmiş günlerin burç yorumları:

22 Nisan 2014 21 Nisan 2014 20 Nisan 2014 19 Nisan 2014

18 Nisan 2014 17 Nisan 2014 16 Nisan 2014 15 Nisan 2014

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Burçlar
Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

22 Aralık hangi burç olur?
23 Aralık hangi burç olur?
24 Aralık hangi burç olur?
25 Aralık hangi burç olur?
26 Aralık hangi burç olur?
27 Aralık hangi burç olur?
28 Aralık hangi burç olur?
29 Aralık hangi burç olur?
30 Aralık hangi burç olur?
31 Aralık hangi burç olur?
1 Ocak hangi burç olur?
2 Ocak hangi burç olur?
3 Ocak hangi burç olur?
4 Ocak hangi burç olur?
5 Ocak hangi burç olur?
6 Ocak hangi burç olur?
7 Ocak hangi burç olur?
8 Ocak hangi burç olur?
9 Ocak hangi burç olur?
10 Ocak hangi burç olur?
11 Ocak hangi burç olur?
12 Ocak hangi burç olur?
13 Ocak hangi burç olur?
14 Ocak hangi burç olur?
15 Ocak hangi burç olur?
16 Ocak hangi burç olur?
17 Ocak hangi burç olur?
18 Ocak hangi burç olur?
19 Ocak hangi burç olur?
20 Ocak hangi burç olur?
21 Ocak hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2014 MAN | Oğlak Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0,0000 |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme