Oğlak Burcu

.Gen.tr

Oğlak Burcu Günlük Yorum (Bugün)

Takvim Gazetesi

Güven sağlamak sadece konuşmakla olmaz. Mükemmeli aramanız doğal ancak eleştiri sınırlarını aşmayın. Bazen insanları fazla sahiplenip sıkabiliyorsunuz.

Mynet Astroloji

Sevgili Oğlaklar 30 Haziran-14 Temmuz tarihleri arasında Yengeç burcunda ilerleyecek Merkür,  çalışma hayatı, sağlık ve birebir ciddi ilişkinizle alakalı konular üzerinde ihtiyaçların gözden geçirilmesi ve  güvenlik çerçevesinde ele alınmasında önemlidir. Sözgelimi iş konularında sözleşmelerin gözden geçirilmesi ve her türlü noktanın önemle ele alınması önemlidir. Sağlığınızla ilgili konulara da önem vermek lazım. Eğitim, bir başka yere yerleşim, ihtisas, ticari konularda iyi düşünmek gerekiyor.  İlişkilerde, görüş ayrılıkları var mı  diye bir bakalım. Eğer evlenmeyi düşünüyorsak nerede yaşanacak, partnerin iş durumu, ailesine olan bakış açısı bunları iyice ele almak gerekiyor. Diyelim ki ayrılık kararı verdik. Duygusal düşünmemeli, probleme neden olan noktaları tekrar gözden geçirmeliyiz.

30 Haziran-2 Ağustos tarihleri arasında Mars-Akrep burcunda düz olarak seyredecek. Böylelikle geri hareket döneminde tespit ettiğiniz, üzerinde çalıştığınız, karar verdiğiniz işleri yürürlüğe koyabilecek gücünüz yükseliyor.  Kafanıza bir şeye takmışsanız, bunu elde etmek istiyorsanız sizi kimse durduramaz. İstediklerinizi kabul ettirmeyi, çıkarlarınızı korumayı bilirsiniz. Bir şeyler ters gidiyorsa, üstüne gidip çözümlersiniz. Kazanmak için hedefe yönelik strateji geliştirirsiniz. Bu dönem, araştırmada bulunmak için fırsattır. Ortaya konacak plan, tasarı, iş, oluş tümüyle gizlice yürütülür. Pek kimseye söylenmez, hedefe kilitlenir ve elde edinceye kadar  pes edilmez. Dikkat edeceğiniz nokta, -İlla benim istediğim olacak, ben güçlüyüm, istersem herkesi dize getiririm, kaybetmem sürekli kazanırım tarzında kibirli olmayalım.

Bu iki geçişin de, olumlu gelişmelere işaret olması dileğimle,

Radikal Gazetesi

Gün boyunca olumu haberler alabilir, özel hayatınız ve iş yaşamınızda başarılı görüşmeler gerçekleştirebilir, dostlarınız ve partnerinizle son derece mutluluk veren bir zaman geçirebilirsiniz. İlişkilerde yeni görüşmeleri de destekleyen bugün, akşam saatlerinde sevgi dolu tavrınızı korumalı, olası problemlerde bu etkinin geçici olduğunu bilerek ilişkilerde daha ılımlı yaklaşmalısınız.

Hürriyet Aile Burçlar

Biraz koltuğunuza yaslanın ve rahatlayın Sevgili Oğlaklar. Uzun süredir sevdiklerinize zaman ayıramadınız. Şu sıralar tam zamanıdır. Tavsiyelere kulak tıkamayın; ancak karar alırken iç sesinizi dinleyin. Sıra dışı ve eğlenceli aktivitelerle dolu bir gün geçirebilirsiniz.

Günün Atmosferi:Dinamik ve aktif olacağımız bir gün Nisan ayında geri hareketine başlayan Mars’ın, şimdilerde doğru harekete geçmesi bizi iki yönden etkiliyor. Bir yandan enerjimiz ve motivasyonumuz yükselirken, diğer yandan bir süredir yolunda gitmeyen işlerimiz rayına oturmaya başlayabilir. Ay’ın pozitif konumu ise günü hakkıyla yaşayacağımız ve değerlendireceğimiz anlamına geliyor. Öğle saatlerinde yakınlarımızla ve dostlarımızla daha çok sosyalleşiyoruz, keyifli planlar organize ediyoruz. Parasal konularda da şans bizden yana. Hızlı sonuç elde ediyor, işlerimizi yoluna koyabiliyoruz. Öncelikle yükselen burcunuzun günlük yorumunu okumayı unutmayın lütfen... Hepinize mutlu günler. Sevgi ile kalın... Niobe Aslı Temel 30-06-2016

Vatan Gazetesi

Milliyet Astroloji

Bugün işlerinizde zorlandığınız durumlar oluşabilir. Hobilerinizle ilgilenmek size iyi gelebilir. Gereksiz harcamalardan kaçınmalısınız. Çocuklarınızla ilgili konularda daha sabırlı davranmanız gereken bir gündesiniz. İlişkilerinizde bazı dönüşümler yaşanabilir. Bu konuda rahatlamak için arkadaşlarınızdan yardım alabilirsiniz. Riskli işlerden kaçının.

HABERTÜRK Gazetesi

Ortaklı işlerinizde hızlı gelişmeler yaşanabilir. Partnerinizle beraber yapacağınız bir seyahat ya da beraber katılacağınız bir eğitim programı ayaklarınızı yerden kesebilir.


Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

22 Aralık hangi burç olur?
23 Aralık hangi burç olur?
24 Aralık hangi burç olur?
25 Aralık hangi burç olur?
26 Aralık hangi burç olur?
27 Aralık hangi burç olur?
28 Aralık hangi burç olur?
29 Aralık hangi burç olur?
30 Aralık hangi burç olur?
31 Aralık hangi burç olur?
1 Ocak hangi burç olur?
2 Ocak hangi burç olur?
3 Ocak hangi burç olur?
4 Ocak hangi burç olur?
5 Ocak hangi burç olur?
6 Ocak hangi burç olur?
7 Ocak hangi burç olur?
8 Ocak hangi burç olur?
9 Ocak hangi burç olur?
10 Ocak hangi burç olur?
11 Ocak hangi burç olur?
12 Ocak hangi burç olur?
13 Ocak hangi burç olur?
14 Ocak hangi burç olur?
15 Ocak hangi burç olur?
16 Ocak hangi burç olur?
17 Ocak hangi burç olur?
18 Ocak hangi burç olur?
19 Ocak hangi burç olur?
20 Ocak hangi burç olur?
21 Ocak hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2016 MAN | Oğlak Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0071 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme