Oğlak Burcu

.Gen.tr

Oğlak Burcu Günlük Yorum (Bugün)

Takvim Gazetesi

Ziyaret etmeniz gereken insanları ihmal etmeyin. Buna denge getirmediğiniz sürece uzun süredir dost olduğunuz insanların olumsuz tepkisini alabilirsiniz.

Vatan Gazetesi

Bazı konuşmalarınız yanlış anlaşılabilir. Kalıcıkırgınlıklar yaratmamaya özen gösterin. Verdiğiniz bir tepkinin aslında neye olduğunu açıklayın. Bugün alacağınız kararlarda da bazı önemli noktaları göz ardı etme riskiniz var.

Radikal Gazetesi

Gün boyunca olumu haberler alabilir, özel hayatınız ve iş yaşamınızda başarılı görüşmeler gerçekleştirebilir, dostlarınız ve partnerinizle son derece mutluluk veren bir zaman geçirebilirsiniz. İlişkilerde yeni görüşmeleri de destekleyen bugün, akşam saatlerinde sevgi dolu tavrınızı korumalı, olası problemlerde bu etkinin geçici olduğunu bilerek ilişkilerde daha ılımlı yaklaşmalısınız.

Milliyet Astroloji

Haftanın ilk günlerinde yakın çevrenizle iletişimde, görüşmeler ve ziyaretler içinde daha fazla çaba sarfetmeniz gerekebilir. Ancak dikkatinizi detaylara vermelisiniz. Yazışmalarda sorumlu olduğunuz koşullar olabilir. 2 Haziran’la birlikte, ev ve ailevi konuları da içine alan işlerde daha dikkatli bir çaba içerisindesiniz. Evdeki güvenliğe ait durumları önemsemelisiniz. Ayrıca 2-4 Haziran günlerinde özellikle fedakarlık yapmanız gereken koşullar olabilir. Bugünlerde sağlığınızla, kabullenilmesi gereken konularla ilgilenebilirsiniz.

Hürriyet Aile Burçlar

Hafta başında, yazılı ve sözlü olarak kendinizi en iyi şekilde ifade edebilir ve önemli pozisyondaki kişileri ya da etkilemek istediğiniz toplulukları yüksek oranda etkileyebilirsiniz veya aşk hayatınız açısından olumlu etkileşimler devrede olabilir.

Günün Atmosferi:Temmuz ayının ikinci haftasına kadar, uzun zamandır inandığımız şeylere inancımızı kaybedebilir, bazı eleştiri veya şikayetler nedeniyle içsel sorgulamalarımızı arttırabilir, gerçekle hayaller arasında kaybolabiliriz. Kötü alışkanlıkları olanlar zorlansalar dahi, artık bırakmaları gerektiğini fark edebilirler. Maddi başlıklı konular da bu belirsizlikler ve düşmanca tavırlar içeren atmosferden olumsuz etkilenebilir. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da mutlaka okumalısınız. Hepinize mutlu günler. Sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel – Hürriyet Aile 30 Mayıs 2016 Günlük Burç Yorumları

Elle Dergisi Astroloji

Haftanın ilk gününde belirsiz, kaotik ve karmaşık durumlar, iletişimi, haberleşmeyi ve trafiği tam bir keşmekeşe dönüştürebilir. Olası durumlar karşısında realist davrandığınızdan, planlı ve temkinli hareket ettiğinizden emin olmaya çalışmalı, ajandanızı yanınızdan ayırmamalısınız.

Mynet Astroloji

Sevgili Oğlaklar saat 00:30 Ay-Jüpiter karşıtlığı, yolculuk, bilgilenme, eğitim, kendinizi geliştirme, öğrenme ve başkalarına yol göstermenizi sağladığı gibi,  maneviyatınızı güçlendiricidir.Saat 04:58 Ay-Merkür görünümü sizi hem moral hem de maddi anlamda rahatlatıcıdır. Aşkta yüzünüzü güldürür, hayatı kucaklamanızı sağlar ve ayrıca  huzurlandırıcıdır. Saat 06:04 Ay-Pluto görünüm etkisiyle,  çevrenizde bulunan kişileri gayet rahatlıkla etkileyebilir, bir mıknatıs gibi kendinize çekebilirsiniz.Saat 07:03 Ay-Kuzey düğüm görünümü, ilerisi adına fikirsel anlamda gelişim, esnek ve olumlu bir düşünme, ruhsal anlamda rahatlama sağlıyor.Günün tüm güzellikleri sizlerden yana olsun. Huzurlu, mutlu bir hafta geçirmemiz dileğimle,

HABERTÜRK Gazetesi

Vaktinizi yakın çevre alanlarınızda harcayabilirsiniz. İletişime yönelik işlerinizde kafanızı berrak tutun. Çevrenizdeki insanlardan alacağınız bilgilerle çabuk harekete geçeceksiniz.


Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

22 Aralık hangi burç olur?
23 Aralık hangi burç olur?
24 Aralık hangi burç olur?
25 Aralık hangi burç olur?
26 Aralık hangi burç olur?
27 Aralık hangi burç olur?
28 Aralık hangi burç olur?
29 Aralık hangi burç olur?
30 Aralık hangi burç olur?
31 Aralık hangi burç olur?
1 Ocak hangi burç olur?
2 Ocak hangi burç olur?
3 Ocak hangi burç olur?
4 Ocak hangi burç olur?
5 Ocak hangi burç olur?
6 Ocak hangi burç olur?
7 Ocak hangi burç olur?
8 Ocak hangi burç olur?
9 Ocak hangi burç olur?
10 Ocak hangi burç olur?
11 Ocak hangi burç olur?
12 Ocak hangi burç olur?
13 Ocak hangi burç olur?
14 Ocak hangi burç olur?
15 Ocak hangi burç olur?
16 Ocak hangi burç olur?
17 Ocak hangi burç olur?
18 Ocak hangi burç olur?
19 Ocak hangi burç olur?
20 Ocak hangi burç olur?
21 Ocak hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2016 MAN | Oğlak Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0048 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme