Oğlak Burcu Günlük Yorum (Bugün)

Mynet Astroloji Danışmanı iremSU Günlük Oğlak Burcu Falı

Sevgili Oğlaklar, Ay-İkizler burcu seyir etkinliğinde Salı  günümüz başlayacak. İşlerinizi düzene koyabilmeniz ve bir an önce sonuca ulaştırmanız için ağır davranmamanız ve planlı şekilde hareket etmeniz lazımdır. Çünkü tam tersi durumda yetiştirememeniz ve huzursuzluk yaşamanız mümkündür.

Saat 09:18 Ay-Neptün zorlu görünümü özellikle iş hayatınızı ilgilendiren meseleler üzerinde hızlı düşünmeye neden olabilir. Ancak bastığımız yere dikkat etmeyi de bilelim.

Saat 09:49 Merkür-Pluto karşıtlığını, bir düz çizgi  gibi düşünerek gözünüzün önünde canlandırınız. Bir ucunda Merkür diğer tarafta Pluto. Gerilim yaratıcı. Peki bunun astrolojik açıdan tesiri nedir? Güven içinde yaşamak isteyen bireyin, kendini güçlü bir şekilde  kanıtlama çabasıdır. Hangi konularda güven istiyoruz? Özellikle ilişkimizde, ailevi ve mesleki konularda. Geçmişte yaşananlarla bugün arasında doğru bir sentezde bulunmaya çalışacağız. Bu kolay mıdır? Kişinin hassasiyetin dozunu iyi ayarlaması, gücün ne anlama geldiğini iyi kurgulaması halinde mümkündür. Başkalarıyla bizim aramızdaki farklılıklar açıkça meydandadır. Güçten düşmemek için hem duygularımızı iyi kontrol etmek hem de çatışmalara izin vermemek için akıllı olmamız gerekiyor.

Birbirimizin sesine kulak verelim, birbirimizi dinleyelim ve sevgiyle sarmaş dolaş olalım. Güzel bir gün geçirmemiz dileğimle,

Hürriyet Gazetesi Astroloji Günlük Oğlak Burcu Falı

Belli bir iş birliğini, danışmanlık hizmetini veya anlaşmayı gerçekten istiyorsanız, daha ılımlı olmalı, politik davranmalı ve kelimelerinizi dikkatli seçmelisiniz.

Sakinlik ön planda olmazsa sorun çıkabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Sabırsız veya fazlasıyla sabrı tükenmiş ya da öfkeli kişilerle diyaloga girerken dikkatli olunması gerekiyor. Bazı kişiler konuşmaktan sıkılmış, harekete geçme arzusunda veya saldırgan tavırlar geliştirme aşamasında olabilirler. Dolayısıyla birkaç gün için daha rahatlatıcı aktivitelerle vakit geçirmekte, riskli kişi yer ve hareketlerden uzak durmakta, ufak tefek sakarlık ve kazalara karşı tedbirli olmakta fayda var. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…Niobe Aslı Temel

Milliyet Gazetesi Astroloji Günlük Oğlak Burcu Falı

Bugün üretim, çalışma ve hizmet konularıyla uğraşacaksınız. Sorumluluklarınız artabilir. Aynı anda birkaç işle birden ilgilenmeniz gerekebilir. Neyse ki enerjiniz yüksek olduğu için yetişmeniz mümkün olacak. Ancak bu yorucu tempo günün sonunda sizi bitkin düşürebilir. Gün içinde vitamin takviyesi yapmanız faydalı olabilir.

Vatan Gazetesi Astroloji Günlük Oğlak Burcu Falı

Bugünlerde ne deseniz lafı ağzınıza tıkayan nitelikte insanlarla mücadele etmek durumunda kalabilirsiniz. İş birliği yapsanız kazanç elde edeceğiniz kişileri kırmamaya özen gösterin. Tartışmalarda konu lehinize dönmeyecek.

Türk.net Astroloji Günlük Oğlak Burcu Falı

Günün ilk yarısında bazı gerilimler yaşamaya yatkın olacaksınız ve bir süreden beri devam eden bir sorununuzla ilgilenmeniz gerekebilir. Enerjinizi yanlış kullanabilir ve sizin için önemsiz konularla gereksiz yere zaman harcamak zorunda kalabilirsiniz. Öğleden sonraki saatlerde ise kendinizi rahatlamış hissedeceksiniz ve bir sorunuzu zorlanmadan çözebilirsiniz. Bazı kişisel zevklerinizi gerçekleştirmek için fırsat bulabilirsiniz. Çevrenizdeki insanlarla hoşunuza gidecek saatler geçireceksiniz. Aşk yaşamı: Aşk yaşamınızda sabah saatleri bazı gerginlikler yaşayabileceksiniz ve sevdiğiniz insanla aranızda çeşitli uyumsuzluklar ortaya çıkabilir. Duygusal bazı gerilimler yaşama ve ani karar değişikliklerine gitme ihtimaliniz var. Öğleden sonraki saatlerde ise duygusal olarak kendinizi son derece güçlü hissedeceksiniz. Duygusal anlamda hoşunuza gidecek bir heyecan olabilir.Sezgilerinize güvenebileceğiniz bir gündesiniz. İş yaşamı: İş yaşamınızda güne gergin bir başlangıç yapacaksınız ve devam ettirdiğiniz bazı işlerinizi tamamlamak için yoğun bir şekilde enerji harcamanız gerekebilir. İş çevrenizde birlikte çalıştığınız kişilerden dengesiz bazı tavırlar görebilirsiniz. Öğleden sonraki saatlerde ise daha kararlı bir şekilde çalışacaksınız ve kendinizi rahatlamış hissedeceksiniz. Yeni bazı girişimlerde bulunabilir ve planlarınızı kafanızda netleştirebilirsiniz. Para durumu: Maddi konularda günün ilk yarısı oldukça temkinli olmanız rağmen akşam üzeri saatleri hesapta olmayan bazı harcamalar yapabilirsiniz. Özellikle kişisel zeklerinize yönelik masraflarınızda artış olacaktır. Dikkat: Günün ilk yarısında yeni girişimlerde bulunmaktan kaçınmalısınız ve ailenizle ilgili konuları dikkat etmelisiniz. Akşam üzeri saatleri ise duygusal konularda çok şanslı olacaksınız.

58

Geçmiş günlerin burç yorumları:

21 Temmuz 2014 20 Temmuz 2014 19 Temmuz 2014 18 Temmuz 2014

17 Temmuz 2014 16 Temmuz 2014 15 Temmuz 2014 14 Temmuz 2014

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Burçlar
Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

22 Aralık hangi burç olur?
23 Aralık hangi burç olur?
24 Aralık hangi burç olur?
25 Aralık hangi burç olur?
26 Aralık hangi burç olur?
27 Aralık hangi burç olur?
28 Aralık hangi burç olur?
29 Aralık hangi burç olur?
30 Aralık hangi burç olur?
31 Aralık hangi burç olur?
1 Ocak hangi burç olur?
2 Ocak hangi burç olur?
3 Ocak hangi burç olur?
4 Ocak hangi burç olur?
5 Ocak hangi burç olur?
6 Ocak hangi burç olur?
7 Ocak hangi burç olur?
8 Ocak hangi burç olur?
9 Ocak hangi burç olur?
10 Ocak hangi burç olur?
11 Ocak hangi burç olur?
12 Ocak hangi burç olur?
13 Ocak hangi burç olur?
14 Ocak hangi burç olur?
15 Ocak hangi burç olur?
16 Ocak hangi burç olur?
17 Ocak hangi burç olur?
18 Ocak hangi burç olur?
19 Ocak hangi burç olur?
20 Ocak hangi burç olur?
21 Ocak hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2014 MAN | Oğlak Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0,0150 |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme