Oğlak Burcu Günlük Yorum (Bugün)

Mynet Astroloji Danışmanı iremSU Günlük Oğlak Burcu Falı

Sevgili Oğlaklar saat 07:39 Ay-Neptün olumlu görünüm etkisi altında Çarşamba günümüz başlayacak. Bu enerji,  aşk hayatınız, çocuklarınız, yeni bir çevreye ve insanlarla kaynaşma anlamında destekleyici olup, mali konular üzerinde de durmanızı, geleceğe güvenle bakacak şekilde kararlar almanızda, gözden geçirmelerde size moral olabilir ve maneviyatınız güçlenebilir

Saat 14:15 Merkür-Mars karşıtlık etkisi, bir şeyler sizi üzdüğünde, kızdırdığında bunları gayet keskin sözcüklerle dile getirmenizi sağlar. Çıkışlarınızda belki  haklısınızdır. Fakat işiniz, aileniz söz konusu ise ve önemli bir karar verilecekse bunun çok iyi ölçüp tartılması gerekir.

Saat 16:08 Ay-Venüs olumlu görünümü, dışarıda güçlü bir kişi profili çizmenizi sağlar. İnsanlar sizin hem ılımlı hem de yeri geldiğinde sözünü esirgemeyen bir kişi olarak görürler. Bu görünüm, huzur arayışının ve ne olursa olsun hakimiyeti elde tutmak isteğinizin işaretçisidir.

Saat 18:47 Ay-Jüpiter görünümü, uzun ömürlü ve güven dolu bir ilişki istediğimizi işaret ediyor. Birlikte aynı yöne bakabileceğimiz ve aynı hedefe yol alacağımız  olacağımız birini hayal ediyoruz.

Saat 19:46 Ay-Pluto görünümü sizi gerek aşk, gerekse hedefleriniz anlamında destekliyor. Bu gücün özünde başarı hırsı yatmakta. Birilerinin kontrolü ele geçirmemesi için, siz onlardan önce davranarak ipi göğüsleyen taraf olmak niyetindesiniz.

Arzuladığımız şekilde huzurlu ve başarılı  bir gün geçirmeniz dileğimle,

Hürriyet Gazetesi Astroloji Günlük Oğlak Burcu Falı

Bugünlerde, kariyerinizi ve iş hayatınızı ilgilendiren hızlı gelişmelerle uğraşmanız gerekebilir.

İşiniz ve eviniz arasında kalabilirsiniz. Yeni işler ve projeler söz konusu olabilir. Ancak, hiçbir konuda risk almamalı ve ani hareketlerden kaçınmaısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Herkes (belki de biz) taleplerinin bir an önce yerine getirilmesi konusunda acele hareket ediyor ve tahammülsüz davranıyor olabilir. Ya da meydana gelen olaylar acil müdahale gerektiriyordur. Bir taraftan yapılması gerekenleri yapmak gerekirken bir taraftan da yapılması istenen şeylerin görmezden gelinmesi bir çözüm gibi görünse de, kimse karşısındakine anlayış gösterecek havada olmadığı için sakin ve sabırlı olmaya çabalamaktan başka yapacak çok fazla şey olmayabilir.

Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…Niobe Aslı Temel

Milliyet Gazetesi Astroloji Günlük Oğlak Burcu Falı

Gün içinde pek çok farklı ortama girip çıkmanız gerekebilir. Çevreniz oldukça kalabalık olacak. Ancak çok dikkatli olmalısınız. Bu ortamlarda çok bir yüksek gerilim olabilir. Basit yanlış anlaşılmalar her an büyük kavgalara dönüşebilir. Sözlerinizi tartmadan lafa başlamayın. Ayrıca tartışmalarda taraf olmakta acele etmeyin.

Vatan Gazetesi Astroloji Günlük Oğlak Burcu Falı

Diğer insanlarla birlikte çalışmak ve üretmek istiyorsanız, hele ki aranızda bir de arkadaşlık ve yakın bir dostluk bağı varsa bireysel hırsları bir kenara bırakıp ortak amaç ve hayırlı olan hedefe kilitlenmeniz daha iyi olacak.

Türk.net Astroloji Günlük Oğlak Burcu Falı

Bazı özel sorunlarınızı aşmaya çalışıyorsunuz. Hayatınızı yönlendirecek olumlu etkiler altındasınız. Çevrenizde sizin fikirlerinize, hatta himayenize ihtiyaç duyan insanlar var ve onlara karşı oldukça verici bir tutum içerisindesiniz. Bu arada kendi özel hayatınızı da unutmamalısınız. Sizin de ilgiye ve sevgiye ihtiyacınız var.

Aşk Yaşamı: Uzun zamandır kalıcı, aradığınız gibi bir ilişki kuramamanın sıkıntısı içindesiniz. Duygusal anlamdaki bu boşluğunuzu ortadan kaldırmak için arayıştasınız ve bu konuda yakınlarınızdan, arkadaşlarınızdan destek alabilirsiniz.

İş Yaşamı: Bugün işyerinizde güne sorun ile başlayacak , günün ilerleyen saatlerinde bu sorunlardan sıyrılacaksınız. Ayrıca bugün size yeni sorumluluklar yüklenecek. Bu yüzden daha önce ilgilendiğiniz bazı iş konularında uzaklaşmak zorunda kalacaksınız.

Para Durumu: Harcamalarınızda aşırıya kaçma eğiliminiz olabilir. Biraz daha harcamalarınıza dikkat etmeli, gelir-gider dengenizi korumalısınız.

Dikkat: Bugün aile fertlerinize yönelik harcama yapmak zorunda kalabilirsiniz. Harcamalarınıza dikkat edin.

Takvim Gazetesi Astroloji Günlük Oğlak Burcu Falı

Sürekli, başkalarının tekliflerini ret edip kendi isteğiniz doğrultusunda hareket ediyorsunuz. Ancak bugün biraz manasız gurur yapıyorsunuz. Fazla kendinizi içinize kapamayın.

Sabah Gazetesi Astroloji Günlük Oğlak Burcu Falı

Derin düşünce ve araştırmalar içindesiniz. İsteklerinizin gerçekleşmesi için planlarınızı sistemli bir şekilde uygulamalısınız. Rüyalarla yaşanmayacağının farkında olarak, bu günduygularınızda fazla ileriye gitmemelisiniz. Beraber olduğunuz kişileri gözünüzde büyütebilirsiniz.

58

Geçmiş günlerin burç yorumları:

15 Nisan 2014 14 Nisan 2014 13 Nisan 2014 12 Nisan 2014

11 Nisan 2014 10 Nisan 2014 9 Nisan 2014 8 Nisan 2014

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Burçlar
Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

22 Aralık hangi burç olur?
23 Aralık hangi burç olur?
24 Aralık hangi burç olur?
25 Aralık hangi burç olur?
26 Aralık hangi burç olur?
27 Aralık hangi burç olur?
28 Aralık hangi burç olur?
29 Aralık hangi burç olur?
30 Aralık hangi burç olur?
31 Aralık hangi burç olur?
1 Ocak hangi burç olur?
2 Ocak hangi burç olur?
3 Ocak hangi burç olur?
4 Ocak hangi burç olur?
5 Ocak hangi burç olur?
6 Ocak hangi burç olur?
7 Ocak hangi burç olur?
8 Ocak hangi burç olur?
9 Ocak hangi burç olur?
10 Ocak hangi burç olur?
11 Ocak hangi burç olur?
12 Ocak hangi burç olur?
13 Ocak hangi burç olur?
14 Ocak hangi burç olur?
15 Ocak hangi burç olur?
16 Ocak hangi burç olur?
17 Ocak hangi burç olur?
18 Ocak hangi burç olur?
19 Ocak hangi burç olur?
20 Ocak hangi burç olur?
21 Ocak hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2014 MAN | Oğlak Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0,0000 |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme