Oğlak Burcu Günlük Yorum (Bugün)

Mynet Astroloji Danışmanı iremSU Günlük Oğlak Burcu Falı

Sevgili Oğlaklar saat 05:28-28 Ağustos saat 00:54 arasındaki Ay-boşluk etkisi altında Çarşamba gününe uyanacağız. Bu uzun süre içinde,  ulaşımda dikkatli ve  tedbirli olunmasında yarar var. Ayrıca  farklı görüşte olan insanlarla anlaşmakta zorlanabiliriz.  Bu gibi durumlar size sıkıcı gelse de doğal karşılamak durumundayız.  Herkesin kendince bir düşündüğü var. Bize doğru gelen, başkasına tuhaf görünebilir. Sakin olmaya çalışalım.

Saat 18:46 Venüs-Mars arasındaki enerji alışverişi, partnerimiz ve diğer insanlarla olan ilişkimizin niteliğini görebilmemiz yönünde bizi etkiliyor. Oturup düşünüyoruz.  Ben kiminle beraberim, nasıl bir ilişki yaşıyorum, mutlu muyum, tatmin oluyor muyum? yoksa karşımdaki kişinin ilişkiye ve hayata bakış açısı beni sinirlendiriyor mu? Birlikte yol alıyor muyuz, geleceğe dönük hedef belirliyor muyuz? İşte bu sorulara özellikle ilişkisinde problemli olan kişiler cevap bulmak istiyorlar. Bulduğunuz cevaplar eğer sizi üzüyorsa, doğal olarak aranızda bir tatsızlık yaşanması mümkündür. Dikkatli olalım. Bu görünümün bir başka ifadesi, kafanızın içinde tasarladığınız işleri, planları ortaya koyabilmek adına verilen mücadelenin göstergesidir. Belki tek başınıza ilerlemeniz kolay olmadığı için bir desteğe ihtiyaç gerekir. Yine bu görünümün bir başka ifadesi, bir takım insanların bulunduğunuz ortamdaki hal ve tavırlarının canınızı sıkması. Türlü oyunlarla öne çıkmaya çalışan pek iyi niyetli olmayan kişiler yüzünden sinirlenebilirsiniz.  Peki  bu görünümün hiç mi faydalı tarafı yok acaba? Tabii ki var. Sizin şu sıralarda yaşadığınız her türlü sıkıntıdan alnınızın akıyla başarıya ve mutluluğa ulaşacağınızı işaret etmesidir. Zaten Oğlak demek, zamana karşı galip gelen insan demektir. Hadi bakalım gülümseyerek güne merhaba diyelim dostlarım.

AŞK,YÜREĞİN SIRRI ve EN BÜYÜK SINAVIDIR ASLINDA….iremSU

Yüreklerimiz her dem güzel sevgilerle mutlu olsun. Her şey gönlünüzce olsun. Kalben sevgilerimle,

Hürriyet Gazetesi Astroloji Günlük Oğlak Burcu Falı

Bazı kişilerden ısrarla bazı şeyleri yapmalarını bekliyor ve sürekli aynı konularda ısrarcı oluyorsanız, karşı tarafın sizi rahatsız edecek şekilde davrandığına şahit olabilirsiniz.

Tüm burçlar için gün geneli: Bazı kişilerin bazı tavırları, düşünceleri, tepkileri veya yaşam tarzları hakkında olumsuz düşüncelere sahipseniz veya bu türlü şikayetleriniz varsa, bu fikirlerinizi ya da eleştirilerinizi dile getirmeniz durumunda, karşı taraf da aynı şiddetle veya daha kuvvetli reaksiyon gösterebilir. Benden uyarması Niobe'ce! Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…Niobe Aslı Temel

Vatan Gazetesi Astroloji Günlük Oğlak Burcu Falı

Bugün içinde bulunduğunuz topluluğun kuralları, iş yerinin gereklilikleri sizi biraz yorabilir. Uyum göstermek ayrı, gerçekten inanarak bir şeyi yapabilmek ayrı. İkisi arasındaki farklılıkları n yorucu olduğunu görmeye çalışın.

Türk.net Astroloji Günlük Oğlak Burcu Falı

Sizin için epeyce önem taşıyan bir konu, siz kurcalamaktan çekindikçe istemediğiniz boyutlarda biçimleniyor. Bu konuda yapabileceğiniz çok şey var, ama siz tersine inanmak istiyorsunuz. Uzun zamandır yaşadığınız özlem bugünlerde sona erebilir. Bu kavuşmayla birlikte gelen yeni yaşam önerileri, yerinde ve gerçekçi değerlendirmeleri gerektirecek.

Aşk Yaşamı: Duyguları yoğun. Bugünler içinde sevindirici gelişmeler olabilir.

Kendisiyle ilgili sorunlar yaşıyor gibi, ama onun size biraz uzak gelen davranışları daha değişik, daha yapıcı yaklaşımlarla anlaşılır hale gelebilir.

İş Yaşamı: Ataklığınız ya da yavaşlığınız en olmadık durumlarda ortaya çıkabiliyor. Değişik tarzınız başarılı iş yaşamınızda ilgi topluyor, ama işin ritmiyle paralellik kurmakta güçlük çekiyorsunuz.

Para Durumu: Tutumlu oluşunuzun sizi yanlış anlamalara yol açması, sadece yanlış anlamaya kararlı insanlarda gözleniyor. Ayağınızı sağlam basıyorsunuz, kendinizin kara gün dostu olabiliyorsunuz.

Dikkat: Çalışma hayatınızda kolay tetiklenen, gaza gelen biri olduğunuza inanan kişilerde hareketlilikler var, dikkatli olun. Gurup içindeki bir görüşmede kışkırtmalara karşı dikkatli olmanız gerekecek.

Takvim Gazetesi Astroloji Günlük Oğlak Burcu Falı

Sabah Gazetesi Astroloji Günlük Oğlak Burcu Falı

Partnerinizle karşılıklı duygular içinde olmanız sizin için oldukça önemli. Bugün yaşadıklarınızı ileri zaman dilimlerinde anımsayabilirsiniz. Her olayın arkasında gizlenen ince mesajları, algılama gücünüzde bulabileceksiniz. Siz, ne istediğiniz bilen ender kişilerden birisiniz. İyi bir dinlenmeye ihtiyacınız var.

58

Geçmiş günlerin burç yorumları:

26 Ağustos 2014 25 Ağustos 2014 24 Ağustos 2014 23 Ağustos 2014

22 Ağustos 2014 21 Ağustos 2014 20 Ağustos 2014 19 Ağustos 2014

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Burçlar
Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

22 Aralık hangi burç olur?
23 Aralık hangi burç olur?
24 Aralık hangi burç olur?
25 Aralık hangi burç olur?
26 Aralık hangi burç olur?
27 Aralık hangi burç olur?
28 Aralık hangi burç olur?
29 Aralık hangi burç olur?
30 Aralık hangi burç olur?
31 Aralık hangi burç olur?
1 Ocak hangi burç olur?
2 Ocak hangi burç olur?
3 Ocak hangi burç olur?
4 Ocak hangi burç olur?
5 Ocak hangi burç olur?
6 Ocak hangi burç olur?
7 Ocak hangi burç olur?
8 Ocak hangi burç olur?
9 Ocak hangi burç olur?
10 Ocak hangi burç olur?
11 Ocak hangi burç olur?
12 Ocak hangi burç olur?
13 Ocak hangi burç olur?
14 Ocak hangi burç olur?
15 Ocak hangi burç olur?
16 Ocak hangi burç olur?
17 Ocak hangi burç olur?
18 Ocak hangi burç olur?
19 Ocak hangi burç olur?
20 Ocak hangi burç olur?
21 Ocak hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2014 MAN | Oğlak Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0,0000 |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme