Oğlak Burcu

.Gen.tr

Oğlak Burcu Günlük Yorum (Bugün)

Takvim Gazetesi

MADDİ konuların gündem kazanmasıyla satın alma duygunuz da tavan yapacak. Yüksek hedeflerinize ulaşmak için bakış açınızı esnetmelisiniz.

Vatan Gazetesi

Bugün bireysel isteklerinizin arkasından gitmek konusunda yeteri kadar dik duramayabilirsiniz. Çok kolay etki altında kalma ve yönlendirmeler doğrultusunda hedeflerinizi değiştirme eğilimindesiniz. Objektif kalmak önemli.

Mynet Astroloji

Sevgili Oğlaklar saat 02:44  itibariyle Ay burcunuzda ilerlemeye başladığında sağlığınızla yakından ilgilenebilirsiniz. Başarılı bir şekilde işlerinizi yoluna koyabilirsiniz. Sağlamlaştırma, düzenleme, işler hale getirme, pratik bir şekilde uygulama anlamında bu saat sonrası yararlıdır. Hukukla alakalı işler, iş girişimleri, eğitim hayatıyla ilgili meseleler bugün ciddiyetle gözden geçirilmelidir.

Saat 18:24 Ay-Neptün olumlu görünümü, moralinizi yükseltici ve ruhunuzu okşayıcıdır. Şefkat duygunuz ve empatinizle insanların sevgisini kazanırsınız. Kısa süreli bir tesir olmasına rağmen sizler için şifalandırıcı ve rahatlatıcıdır.

İşlerinizde başarı, girişimlerinde olumlu sonuç, gün boyu huzur ve mutluluk dileklerimle,

Can-ı gönülden  sevgilerimle,

Milliyet Astroloji

Bugün daha çok süregelen konuları bitirmek için çaba sarf edebilirsiniz. Kişisel konularınızda sakin kalmanız gereken bir gündesiniz. Sağlığınızla ilgili konuları göz ardı etmeyin. Yeni başlayacağınız konularda değişiklikler olabilir. Kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Bu konularla ilgili ön hazırlınızı tamamlamanız için fırsat yakalamış olabilirsiniz.

Radikal Gazetesi

İş hayatınız ve kariyeriniz açısından muazzam etkiler sunan bugün, etkili iş görüşmeleri yapabilir, kariyeriniz ve çalışma hayatınızda destek görebilir, daha fazla insana ulaşabilir ve hedeflerinize daha kolay ulaşabilirsiniz. Bugün ayrıca yeni insanlarla tanışma ve ilişkilerinizde etkili görüşmeler yapma fırsatınız da olacak.

Elle Dergisi Astroloji

Gezegenlerin çoğu burcunuzda seyrederken gözler sizin üzerinizde. Ne yaptığınız, nasıl yaptığınız, konuşmalarınız, söylediklerinizle ilginin merkezindesiniz. Bu ilgiyi ilginç ve sıradışı yaklaşımlarınızla çok farklı yönlere taşıyabilirsiniz. Sosyal açıdan son derece aktif bir gün olabilir ancak bu hareketlilikte çatışmalara dikkat.

Hürriyet Aile Burçlar

Hafta sonunda, sorumluluklarınızı ya da prensiplerinizi tekrar masaya yatırmak isteyebilirsiniz. Bunun sonucunda da özel hayatınıza ilişkin bir takım değişiklikler ya da düzenlemeler yapabilirsiniz.

Günün Atmosferi:TemelÖzel ilişkilerimizde daha sakin ve pozitif kalabilirsek, enerjisi yüksek ve canlı bir hafta sonu bizi bekliyor. Aksi halde ani kararların yaratacağı gerilimlere maruz kalabiliriz. Öte yandan aşk hayatımızı ya da parasal konuları ilgilendiren durumlarda da yeterince düşünmeden hareket etmemeliyiz. Bu hafta geçmişe dönük konular ya da güncelliğini yitirmiş ilişkiler söz konusu olabilir. Öğle saatlerinden itibaren beş gün boyunca, fikirlerimizi yenileyebilir, farklı ilgi alanlarına yönelebilir ya da üstünde durduğumuz önemli konular varsa, ilerleme kaydedebiliriz. Yepyeni tecrübeler edinebilir hatta sıra dışı çalışmalara bile imza atabiliriz. Yaratıcı ve özgün yanımızın ön planda olacağı bir hafta içerisindeyiz. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumayı unutmayın lütfen... Hepinize mutlu günler. Sevgi ile kalın... Niobe Aslı Temel - Hürriyet Aile 6 Şubat 2016 Burç Yorumları

HABERTÜRK Gazetesi

Yurtdışı bağlantılı işlerinizde karşınıza beklemediğiniz güzel bir teklif gelebilir. Bir yandan da seyahatler, kendinizi geliştirmek istediğiniz eğitimsel konular gündeme gelebilir. Bu konularda güzel tekliflere, fırsatlara ve şanslara açıksınız.


Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

22 Aralık hangi burç olur?
23 Aralık hangi burç olur?
24 Aralık hangi burç olur?
25 Aralık hangi burç olur?
26 Aralık hangi burç olur?
27 Aralık hangi burç olur?
28 Aralık hangi burç olur?
29 Aralık hangi burç olur?
30 Aralık hangi burç olur?
31 Aralık hangi burç olur?
1 Ocak hangi burç olur?
2 Ocak hangi burç olur?
3 Ocak hangi burç olur?
4 Ocak hangi burç olur?
5 Ocak hangi burç olur?
6 Ocak hangi burç olur?
7 Ocak hangi burç olur?
8 Ocak hangi burç olur?
9 Ocak hangi burç olur?
10 Ocak hangi burç olur?
11 Ocak hangi burç olur?
12 Ocak hangi burç olur?
13 Ocak hangi burç olur?
14 Ocak hangi burç olur?
15 Ocak hangi burç olur?
16 Ocak hangi burç olur?
17 Ocak hangi burç olur?
18 Ocak hangi burç olur?
19 Ocak hangi burç olur?
20 Ocak hangi burç olur?
21 Ocak hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2016 MAN | Oğlak Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0038 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme