Oğlak Burcu Günlük Yorum (Bugün)

Mynet Astroloji Danışmanı iremSU Günlük Oğlak Burcu Falı

Sevgili Oğlaklar saat 04:28 itibariyle Ay, burcunuz üzerinde ilerleyecek ve siz duruşunuz, konuşmalarınızla olgun bir kişi izlenimi yaratabilir, saygınlık uyandırırsınız. Duygularınız ve mantığınız aynı doğrultuda olduğu için, kendinizle çelişmezsiniz.

20 Nisan saat 06:55-21 Mayıs saat 05:59 arasında Güneş-Boğa burcunda ilerleyecek. Aşk hayatınız, cinsel yaşamınız, parasal alışverişleriniz, çıkarlarınız, çocuklarınızla alakalı konularda sağlamlık, kararlılık, uzun ömürlülük olgularını gözeteceğiz. Bu enerji bugüne dek aşkta kendini mutlu hissedememiş olanlara bir umut ışığıdır. Ayrıca problemlerinin çözüme kavuşmasında, yeniden bir takım noktaların gözden geçirilmesinde yardımcıdır. Size huzur verir.

Saat 16:16 Ay-Neptün olumlu görünümü, moralinizi yükseltici ve ruhunuzu okşayıcıdır. Şefkat duygunuz ve empatinizle insanların sevgisini kazanırsınız.

Saat 20:40 Venüs-Chiron kavuşumu, çevremizdeki insanlarla, partnerimizle olan ilişkimizi  ki buna akrabalarımız da dahildir. Nasıl iletişimde bulunuyoruz, neler bizi zorluyor veya nelere hayır diyemiyoruz. Yaşadığımız mahalleden, şehirden, işimizden memnun muyuz? Bu kavuşumda  dikkat edilmesi gereken nokta, problemlere gerçekçi bakabilmektir. Böyle yapmak  yerine  eksiklerimizi gözden geçirsek bu kavuşum pekala faydalar getirir, şifalandırır.

Not:

20 ve 21 Nisan olmak üzere Jüpiter-Uranüs-PLuto arasında oluşacak büyük kare görünüm,  bizi zorlayıcı gibi olsa da, ben bu zorlanmayı, değişim ve dönüşüm anlamında ele aldığım için, farklı bir pencereden bakmanızda yardımcı olacağım. Bakınız Jüpiter-Yengeç burcunda, ister ilişkimiz olsun veya olmasın genel olarak ilişkilerde partnerimizin değerlerini, görüşlerini, hayata bakış açısını, beraberliğe olan yaklaşım tarzını işaret ediyor ve  bize bu konuda umutlu olmamız gerektiğini söylüyor. Uranüs, iç dünyamızda bizi zaman zaman isyana sürüklese de, Pluto gelişimimiz yönünde kuvvetlendiriyor. Evet zorluklar var ama biz de eskiye göre daha dayanıklı ve hayatın daha farkındayız öyle değil mi? o zaman yola devam durmak yok.

Huzurlu bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,

Hürriyet Gazetesi Astroloji Günlük Oğlak Burcu Falı

Haftaya başlarken evinizi, ailenizi ilgilendiren parasal konularda bazı problemler yaşanabilir veya maddi açıdan bazı zorluklar dikkat gerektirebilir.

Ufak tefek kazalara ve gergin kişilere de dikkat edilmeli. Tüm burçlar için gün geneli: Önümüzdeki hafta Uranüs, Pluton, Mars ve Jüpiter arasında oluşacak gergin açı kalıpları ay başından beri yazdığım uyarıların kendini belirginleştireceği(internetten özellikle 14 Nisan tarihli ay tutulması yazımı okuyabilirsiniz)ani, şaşırtıcı, beklenmedik ve belki de tuhaf olaylara açık 2 haftalık süreçte olduğumuzun habercisi. Yorucu haftaya başlamadan önce, güzel bir tatil günü geçirip haftaya dopingli başlamakta fayda var.

Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın.

Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Niobe Aslı Temel

Vatan Gazetesi Astroloji Günlük Oğlak Burcu Falı

Eşinize ve sevdiklerinize karşı tutumunuzda kontrollü davranmanız gereken bir gün. Tepki göstereceğiniz durumlar yaşanabilir. Ancak hızlı karar verip sonradan bunu değiştirmektense düşünüp tartmak en doğrusu olacak.

Türk.net Astroloji Günlük Oğlak Burcu Falı

Yeni tanışmalar ve yakın çevrenizdeki hareketlilik size heyecan ve heves katıyor. Bununla birlikte ani gelişmeler planlarınızı değiştirme ihtiyacı da doğurabilir. Ne kadar uğraşsanız da elinizde olmayan dışsal nedenlerden ötürü planlarınızı yenilemek zorunda kalabilirsiniz. Daha sabırlı ve gerçekçi olmalısınız.

Aşk Yaşamı: Bugün, ilişkiniz için aradığınız heyecanı ve olumlu şartları getirebilir. Romantizm yüksek seyrederken keyfiniz yerine gelecek.

İş Yaşamı: İş ilişkilerinin önem taşıdığı bir gün. Yeni öneriler alabilir, ortaklıklara gidebilirsiniz. Daha uzlaşıcı olmalısınız. Bazı ufak değişiklikler veriminizi etkileyebilir. Detay gerektiren konular ve projeler için de fazlasıyla zaman harcayabilirsiniz.

Para Durumu: Parasal konulardaki gelişmeler huzurunuzu kaçırabilir. Bu arada ani harcamalar ya da alabileceğiniz haberler cüzdanınızı zorlayabilir. Daha gerçekçi olmaya bakın.

Dikkat: Özellikle işinizle ilgili konular ya da acilen ilgilenmeniz gereken sorunlar zamanınızın büyük bir kısmını alabilir.

Takvim Gazetesi Astroloji Günlük Oğlak Burcu Falı

Hırslı olmanız başarınıza engel olmayacaktır. Aksine gösterdiğiniz performans için takdir ediliyorsunuz. Hareketli ve çok yoğun bir güne hazırlı olmalısınız. Mutluluk kapıları yavaş yavaş aralanmaya başladı. Partnerinizin her konuda destekçiniz olduğunu göreceksiniz.

Sabah Gazetesi Astroloji Günlük Oğlak Burcu Falı

Ay burcunuzda ilerlerken, duygusal ve fiziksel anlamda yaratıcı ve derin olmanızı sağlıyor. İlgilendiğiniz konuları kişisel yaratıcılığınızla süsleyebilir ve isteklerinizi çevrenize yansıtabilirsiniz. Bugün, ilişkinize yükleyebileceğiniz büyük anlamlar var. Beklentilerinizin sınırını çizme konusunda zorlanabilirsiniz.

58

Geçmiş günlerin burç yorumları:

19 Nisan 2014 18 Nisan 2014 17 Nisan 2014 16 Nisan 2014

15 Nisan 2014 14 Nisan 2014 13 Nisan 2014 12 Nisan 2014

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Burçlar
Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

22 Aralık hangi burç olur?
23 Aralık hangi burç olur?
24 Aralık hangi burç olur?
25 Aralık hangi burç olur?
26 Aralık hangi burç olur?
27 Aralık hangi burç olur?
28 Aralık hangi burç olur?
29 Aralık hangi burç olur?
30 Aralık hangi burç olur?
31 Aralık hangi burç olur?
1 Ocak hangi burç olur?
2 Ocak hangi burç olur?
3 Ocak hangi burç olur?
4 Ocak hangi burç olur?
5 Ocak hangi burç olur?
6 Ocak hangi burç olur?
7 Ocak hangi burç olur?
8 Ocak hangi burç olur?
9 Ocak hangi burç olur?
10 Ocak hangi burç olur?
11 Ocak hangi burç olur?
12 Ocak hangi burç olur?
13 Ocak hangi burç olur?
14 Ocak hangi burç olur?
15 Ocak hangi burç olur?
16 Ocak hangi burç olur?
17 Ocak hangi burç olur?
18 Ocak hangi burç olur?
19 Ocak hangi burç olur?
20 Ocak hangi burç olur?
21 Ocak hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2014 MAN | Oğlak Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0,0000 |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme