Oğlak Burcu

.Gen.tr

Oğlak Burcu Günlük Yorum (Bugün)

Takvim Gazetesi

Beklentileriniz yükseliyor, enerjiniz artıyor ve yeni girişimler ön plana çıkmaya başlıyor. Yine de, ufak ihtimalde olsa, gergin durumlara karşı tedbirli olmakta fayda olabilir.

Vatan Gazetesi

Mynet Astroloji

Sevgili Oğlaklar Saat 03:23 Ay-Venüs zorlu görünümü, şöyle borç harç olmadan yaşamak isteğinizi vurgulayıcıdır. Ayrıca tek başınıza değil, size dışarıdan destek verecek bir insana duyduğunuz gereksinimi işaret eder.

Saat 06:44 Ay-Jüpiter görünümü, umudumuzu yükseltir. Derleme, düzenleme yönünde olumludur. Derli toplu, güven uyandıran ilişkileri tercih ederiz. Analiz gücümüz yüksektir. Sağlam olanla olmayanı birbirinden ayırt ederiz.

Saat 12:34 Ay- Chiron arasındaki şifalı görünümü, hem maddi-manevi hem de aşk hayatınızla ilgili konularda güven duygumuzu yükseltecek. Zayıf noktalarımızı şifalandıracak. Birilerine hesap vermekten uyarı almaktan, yanlışa sapmaktan uzak duracağız. Bu görünüm, bize kuvvet verecek, kalkan olacak.

Saat 15:17 Ay-Merkür görünümü, huzur ve sağlamlığın aşk hayatımızdan ilişkilere hatta parasal konulara kadar geniş bir alanda etkili olmasını sağlıyor. Tüm zihnimizi, duygularımızı buna göre yönlendiriyoruz.

Saat 18:13-21:17 arasında boşlukta olacak Ay etkisi altında ilişkinizle ilgili konularda sorumluluklar, ortak olarak halledilmesi gereken işlerde birbirinize destek çıkmanız gerekir. Parasal konularda alacaklar verecekler tanzim edilebilir.  İlk kez buluşacak olanlar boşluk bitiş günü ve saatine randevunuzu veriniz.  İlişki problemleri böyle zamanlarda çözümlenmez. Ancak aksayan noktalar tespit edilebilir.

Saat 21:17 itibariyle etkili Ay-İkizler burcu seyri, aktif düşünmemizi sağlıyor. Bildiklerimizi ifade etmek ve kabul ettirmek isteyeceğiz.

Niyeti ve düşüncesi BİR olan insanlarla karşılaşmamız, huzurlu bir gün geçirmemiz dileğimle,

Radikal Gazetesi

Gün boyunca partneriniz ve yakın dostlarınızla birlikte keyifli zaman geçirebilir, onlarla kaliteli iletişim kurabilirsiniz. Yolculuğa çıkabileceğiniz bugün, öğleden sonraki zaman diliminde iletişim konusunda hassas bir zamandan geçeceğiniz için kırgınlık ve alınganlıklara dikkat etmelisiniz.

Hürriyet Aile Burçlar

Şimdiye dek hiç denemediğiniz alanlara yönelmeniz yerinde olur. Böylelikle yeni tecrübeler kazanabilir ve olası hataları minimuma indirebilirsiniz. Bir takım düzenlemeler çok büyük sorunları çözmede önemli bir role sahip. Sıkı bir ön çalışma ve hazırlık çok yararlı olacaktır.

Günün Atmosferi:Zamanlama hataları ve yanlış diyaloglar… Günün ilk saatleri ya da dakikaları huzurlu ve rahat olmakla birlikte, gün ortası kendimizi biraz baskı altında, kafası karışık ve yorgun hissedebiliriz. Dolayısıyla bu engeller karşısında sabırlı olmayı denemeli ve gerginliklere izin vermemeliyiz. Akşam saatlerine doğru ise, kaygan zemindeyiz. Bizi kolayca yanlışa düşürebilecek durumlar söz konusu olabilir. Öte yandan ani reaksiyonlardan, şipşak alınan kararlardan ya da polemiğe açık ortamlardan uzak durmalıyız. Bu gece itibariyle geri hareketine geçecek Uranüs’le ilgili detayları Pazartesi günü ele almış ve yazmıştım. Arzu ederseniz internet sayfalarımızdan okuyabilirsiniz. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel Öncelikle yükselen burcunuzun günlük yorumunu okumayı unutmayın lütfen... Hepinize mutlu günler. Sevgi ile kalın... Niobe Aslı Temel 29-07-2016

Milliyet Astroloji

Çalışma hayatınızda başarı için daha fazla sorumluluk alabilirsiniz. İşlerinizi iyi hale getirmek için çaba sarf etmeniz gereken bir gündesiniz. Gelecek yönünde yaptığınız planlarda değişiklik olabilir. Bazı konularda kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Ailevi konularda farklı fikirler gündeme gelebilir. Ani alınan kararlardan kaçınmalısınız.

HABERTÜRK Gazetesi

Ailevi konularda ve parayla ilgili konularda bazı işlerinizin yavaşladığını görebilirsiniz. Hatalarınızı iyice gözden geçirin. Bugün, arkadaşlarınızla borç alışverişine girmeyin.


Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

22 Aralık hangi burç olur?
23 Aralık hangi burç olur?
24 Aralık hangi burç olur?
25 Aralık hangi burç olur?
26 Aralık hangi burç olur?
27 Aralık hangi burç olur?
28 Aralık hangi burç olur?
29 Aralık hangi burç olur?
30 Aralık hangi burç olur?
31 Aralık hangi burç olur?
1 Ocak hangi burç olur?
2 Ocak hangi burç olur?
3 Ocak hangi burç olur?
4 Ocak hangi burç olur?
5 Ocak hangi burç olur?
6 Ocak hangi burç olur?
7 Ocak hangi burç olur?
8 Ocak hangi burç olur?
9 Ocak hangi burç olur?
10 Ocak hangi burç olur?
11 Ocak hangi burç olur?
12 Ocak hangi burç olur?
13 Ocak hangi burç olur?
14 Ocak hangi burç olur?
15 Ocak hangi burç olur?
16 Ocak hangi burç olur?
17 Ocak hangi burç olur?
18 Ocak hangi burç olur?
19 Ocak hangi burç olur?
20 Ocak hangi burç olur?
21 Ocak hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2016 MAN | Oğlak Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0026 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme