Oğlak Burcu Günlük Yorum (Bugün)

Mynet Astroloji Danışmanı iremSU Günlük Oğlak Burcu Falı

Sevgili Oğlaklar saat 00:32  itibariyle Boğa burcunda seyrine başlayacak Ay, sağlam duyguların, huzurun işaretçisi. Venüs yönetiminde ilerleyen Ay, hayatın keyifli yanlarını hissetmemizde yardımcı olacak.

Saat 10:12 Merkür-Neptün olumlu görünümü,  çevrenizdeki insanların düşüncelerini algılamanızda, iletişimin her türlüsünde başarılı olmanızda ve değerlerinize sağlam bir şekilde sarılmanızda rehberlik ediyor. Bilginizi söze dökmek, resmetmek, geniş bir hayal gücüyle yaratıcı biçimde sunmak kolay. Maddi ve manevi ihtiyaçlarınızda yardımcı olan bu görünüm arzu duyduğunuz yaşamsal lezzete ulaşmanızda da rehberlik ediyor. Neyi savunuyorsanız onu hayata geçirmek istediğinizde, sadece hayal etmeniz yeterli. Hayallerinize öyle bir sarılın ki, başarıya ulaşmanız mümkün olsun. Bu görünüm altında, zihnimiz huzur ve güvenliği arzuluyor ve güçlü sezgilerimiz bize rehberlik ediyor. Böylece hem emniyet duygusu içinde durumları ele alıyoruz hem de ideallerimize göre kararlarımızı veririz.

Saat 13:29 Venüs-Neptün arasında zorlu bir görünüm oluşacak. Yakın çevrenizle olan her türlü temasınızda, iş hayatınızla ilgili konularda ve de ilişkilerinizde aklımız başımızda olsun. Bazen insan en yakınındaki kişiler nedeniyle kendinden bir çok özveride bulunur. Ancak bu özverinin sınırı ayarlanmadığında bir müddet sonra  zorlanmanız mümkündür. İş alanınızla ilgili bazı konularda prensiplerinizden vazgeçmenize, haklarınızın çiğnenmesine ve sizi gergin hale getirebilecek kişilere karşı tedbirli olunuz. Zekice analizler yapınız. Bu size becerikli çözümler bulmanızda yardımcı olur. Hayali ve gerçekle yakından uzaktan ilişkisi olmayan işlerle uğraşmayınız. Kendi düşünceleriniz ile başkalarınınki arasındaki farkı gözeterek hareket ederseniz, sizi kimsenin iş ortamında veya farklı konularda üzmesine izin vermemiş olursunuz.

Saat 15:23 Ay-Neptün olumlu görünümü, hayatın zevkli yanlarını hissetme yönünde rahatlatıcı, huzurlandırıcı ve güven hissi vericidir. İnsan böyle bir etki altında, olumlu yönde düşünür, hayal eder veya umutlarının yükseldiğini hisseder.

Saat 16:19 Venüs-Kuzey düğüm görünümü,  ilişkilerin hem günlük hayatta hem de kariyerinizle ilgili konulardaki önemini vurguluyor. Herkesle anlaşmak tabii ki kolay değil. Bazı kişilerle ortak bir noktada buluşamıyoruz. Ancak eğer hedefimiz gelişim ise, farklı düşüncelere sahip kişileri de dinlemeyi bilmek gerekiyor. Sosyal ağları zamanımızda doğru şekilde kullananlar çevrelerini geliştiriyor. Bu görünümler de zaten bunu işaret ediyor. Görüş alışverişinde bulunmanın, hem kendimizi ifade etmemizde hem bizi tanımalarında hem de gelişim yönünde bize getireceği faydalı olacağını söylüyor.

Saat 21:32 Ay-Jüpiter zorlu görünümü, her türlü ilişkimizde abartıya yer vermeden, bilinçli hareket etmenin, gözlemci olmanın, gerçekçi düşünmenin önemli olacağını vurguluyor. Paranı, değerlerini korumayı bil, kimseden kimseye pek hayır yok diyor.

Saat 23:39  Ay-Mars kavuşumu sevdiğimiz, beğendiğimiz insanlara, toplum içindeki itibarımıza özel önem vermemiz demektir.  Kaybetmek değil kazanmak isteriz. Aşkın peşinde koşmak yerine onun bizzat bizi gelip bulmasından yanayız. Kadın ve erkek ilkesinin astrolojik temsilcisi olan Ay ve Mars yan yana geldiğine göre, gecenin ilerleyen saatlerinde birlik ve bütünlük duygusu içinde hareket etmemiz yerinde olur. Öfkelenmek, illa ben demek, inatlaşmak gereksizdir.  Aşkta sorunları olanlar, bir arada olmanın zorluklarını bildikleri gibi, birbirlerinden vazgeçemeyeceklerinin de farkındadırlar.

Huzurlu bir Pazar günü geçirmemiz ve gönlümüzce değerlendirmemiz dileğimle,


Türk.net Astroloji Günlük Oğlak Burcu Falı

Kendinizi yorgun hissetmenizin sebebi hızlı bir hafta sonu geçirmenizden. Başka nedenler aramanıza gerek yok. Beyninizi boş yere meşgul ettiğiniz bir konu var. Sizi konuya yöneltenler bunu sizden daha az düşünüyorlar. Bu günlerde bazı gönül oyunlarının içinde olabilirsiniz.

Aşk Yaşamı: Haftanın ortalarına doğru muhtemelen iş yaşamınızda, bir yürek kıpırtısı yaşayacaksınız. Her şey size bağlı olacak. Yaşanabilir. Ama hoş biriydi türünden birkaç günle sınırlı bir anımsama olarak da kalabilir.

İş Yaşamı: Bir atak yapmak istiyorsunuz. Ama onaylanma bağlamında bile desteğiniz yok. İnsanın bu kadar tek başına karar alıp uygulaması zor. Bu yüzden fikrinizi erteleme ya da vazgeçme yolunda bir karara varacaksınız.

Para Durumu: Sıkışıklığınızı gidermek için borç anlamında biraz açılmış gibi görünüyorsunuz. Yolcu etmeye hazırlandığınız yakınınız yeni bir masraf kapısı açabilir. Beklenmeyen bir satış işi görünüyor. Buradan bir para tartışması çıkacak gibi.

Dikkat: Aşk hayatınızdaki isteğe bağlı gibi görünen olası büyük hareketlilik, ileriki zamanlarda anı defterinizin en okunulası sayfalarından biri olmaya aday görünüyor.

58

Geçmiş günlerin burç yorumları:

18 Nisan 2015 17 Nisan 2015 16 Nisan 2015 15 Nisan 2015

14 Nisan 2015 13 Nisan 2015 12 Nisan 2015 11 Nisan 2015

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Burçlar
Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

22 Aralık hangi burç olur?
23 Aralık hangi burç olur?
24 Aralık hangi burç olur?
25 Aralık hangi burç olur?
26 Aralık hangi burç olur?
27 Aralık hangi burç olur?
28 Aralık hangi burç olur?
29 Aralık hangi burç olur?
30 Aralık hangi burç olur?
31 Aralık hangi burç olur?
1 Ocak hangi burç olur?
2 Ocak hangi burç olur?
3 Ocak hangi burç olur?
4 Ocak hangi burç olur?
5 Ocak hangi burç olur?
6 Ocak hangi burç olur?
7 Ocak hangi burç olur?
8 Ocak hangi burç olur?
9 Ocak hangi burç olur?
10 Ocak hangi burç olur?
11 Ocak hangi burç olur?
12 Ocak hangi burç olur?
13 Ocak hangi burç olur?
14 Ocak hangi burç olur?
15 Ocak hangi burç olur?
16 Ocak hangi burç olur?
17 Ocak hangi burç olur?
18 Ocak hangi burç olur?
19 Ocak hangi burç olur?
20 Ocak hangi burç olur?
21 Ocak hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2015 MAN | Oğlak Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0,0000 |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme