Oğlak Burcu

.Gen.tr

Oğlak Burcu Günlük Yorum (Bugün)

Takvim Gazetesi

Kişisel hırslarınız yüzünden çevrenizi kırabilirsiniz. İstekleriniz konusunda diretmemelisiniz. Mali konularına vereceğiniz ağırlıkla yeni aşamalar kaydedeceksiniz.

Milliyet Astroloji

Haftanın ilk günlerinde iş hayatınızda ve özellikle ortaklaşa konular içinde kendinizi şanslı bulabileceğiniz zamanlar var. Bu dönemde evlilik ve işbirlikleri size yeni olanaklar sunuyor. 27 Eylül’de Mars burcunuza ilerleyerek sizi her zamankinden daha hırslı ve mücadeleci kılmakta. Kişisel konularda ve iş hayatında yeni başlangıçlar ve hızlı ilerleme şansı var. Gücünüzü ortaya koyabilirsiniz. Yeni adımlar atmanın tam zamanı. 1 Ekim’deki yeniay da bu ilerleme isteğinizi çoğaltacak. Daha kolay tanınabilir, dikkat çekebilirsiniz.

Vatan Gazetesi

Bugün size göre otorite ya da patron konumunda yer alan kişilerle iyi geçinmenin, uzlaşmanın yararını görebilirsiniz. Her iki taraf için de, eleştirilerden ziyade iyi giden şeylerden bahsetmek çok daha geliştirici olacak.

HABERTÜRK Gazetesi

Bugün iş alanlarınızda duygusal olarak konuşkan ve kendinizi gösterme isteğiyle dolu olacaksınız. Enerjiniz hayli yüksek. Sorunlara çözümcül yaklaşacaksınız. Ailenize yapacağınız parasal yardımlar sizi mutlu edebilir.

Hürriyet Aile Burçlar

Aklınız zehir gibi çalışıyor Sevgili Oğlak’lar. Dolayısıyla ortaya koyacağınız işler sebebiyle fark yaratabilirsiniz. Seyahatlerde ya da diyaloglarda yaşanan anlaşmazlıklar sizi zor durumda bırakabilir. Bu aralar geçmişte yaptığınız yardımlar meyvesini vermeye başlayabilir. Fakat yine de gözünüz kulağınız tetikte olsun.

Günün Atmosferi:Bu akşam fırsatlara açığız… Genel hatlarıyla dinamik, enerjisi yüksek ve verimli bir dönemdeyiz. Fakat öğleden önce bazı pürüzler ve talihsizlikler yaşayabiliriz. Tartışmalı ortamlara kesinlikle girmeyelim. Akşam saatlerinde ise, hafta başında yazdığımız gibi; şans bizden yana ve bazı fırsatlar yakalayabiliriz. Pozitif enerjilerin hâkim olduğu saatler. Dolayısıyla hafta sonuna da iyi bir başlangıç yapabiliriz. Öncelikle yükselen burcunuzun günlük yorumunu okumayı unutmayın lütfen... Hepinize mutlu günler. Sevgi ile kalın... Niobe Aslı Temel - 30 Eylül Cuma Hürriyet Aile Günlük Burç Yorumları

Mynet Astroloji

Sevgili Oğlaklar Saat 10:52 Terazi burcunda ilerleyen Ay, ailemize, sevgilimize karşı olan ilgimizi yükseltir.  Ancak bir yandan da sürekli uyum sağlamak zorunda kalışımız canımızı sıkabilir. Bir şeyler yanlış gittiğinde, kibar bir dille konuşmamız beklenir. Eh bizim de buna gönlümüz yoktur. Saat 14:58 Ay-Mars görünümü, iş hayatı ve sorumluluklar bu saatlerde sizi biraz yorabilir. Herkesi ayrı idare etmek kolay değildir. Elinizden geldiğince  nazik olmaya çalışırsınız. Size karşı anlayışlı olunmasını beklersiniz. İşlerinizi, planladığınız şekilde bitirmeye gayret edersiniz. Saat 19:54 Ay-Jüpiter kavuşumu, akşam saatlerinde huzura olan ihtiyacınız daha fazladır. Sizin yükünüzü üzerinizden alan ve yorgunluğunuzu bilen kişilerin anlayışına ihtiyaç duyarsınız. Kimseyle çatışmaktan hoşlanmazsınız. Günün ışıkları yüreğinizi aydınlatsın. Bol şans dileklerimle,

Radikal Gazetesi

Gün içinde arkadaş çevreniz, kariyer gelirleriniz ve geleceğe dair projelerinizle ilgili geçici problemler ve sorunlarla karşılaşabilir, kendinizi bu süreçte engellenmiş hissedebilirsiniz. Esasen bugün yaşayacağınız her olası olay, gelecekte kimin sizin yanınızda olması gerektiğine daha rahat karar verebileceğiniz bir süreç olarak size yardımcı olacak.


Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

22 Aralık hangi burç olur?
23 Aralık hangi burç olur?
24 Aralık hangi burç olur?
25 Aralık hangi burç olur?
26 Aralık hangi burç olur?
27 Aralık hangi burç olur?
28 Aralık hangi burç olur?
29 Aralık hangi burç olur?
30 Aralık hangi burç olur?
31 Aralık hangi burç olur?
1 Ocak hangi burç olur?
2 Ocak hangi burç olur?
3 Ocak hangi burç olur?
4 Ocak hangi burç olur?
5 Ocak hangi burç olur?
6 Ocak hangi burç olur?
7 Ocak hangi burç olur?
8 Ocak hangi burç olur?
9 Ocak hangi burç olur?
10 Ocak hangi burç olur?
11 Ocak hangi burç olur?
12 Ocak hangi burç olur?
13 Ocak hangi burç olur?
14 Ocak hangi burç olur?
15 Ocak hangi burç olur?
16 Ocak hangi burç olur?
17 Ocak hangi burç olur?
18 Ocak hangi burç olur?
19 Ocak hangi burç olur?
20 Ocak hangi burç olur?
21 Ocak hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2016 MAN | Oğlak Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0027 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme