Oğlak Burcu

.Gen.tr

Oğlak Burcu Günlük Yorum (24 Kasım 2012)

Mynet Astroloji

Sevgili Oğlaklar saat 03:34-Pazar günü saat 14:18 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Garip bir hüzün, bazen gerginlik, çoğu zaman da istediğiniz gibi işlerinizi yoluna koyamayışınız sizi tedirgin edicidir. Duyarlılık  ile gerginlik  arasında bir hayli yorulursunuz. Partnerinize, ailenize bir şeyleri sert şekilde ifade edersiniz. Aslında başka şeylere kızgınsınızdır. Sinirinizi boşaltamadığınız için en yakınlarınıza çatabilirsiniz.

 

 

Kişi  boşluk etkisi altında, içsel sorgulamalarda bulunmayı tercih edebilir. Bu sorgulamalar genel olarak ailesi, evi, duygusal yaşamı, geçmişiyle alakalı meseleler üzerinde toplanabilir. Bazılarınız tümüyle günlük hayatın akışına kendini bırakabilir. Aslında böyle yapmakta yarar vardır. Çünkü Ayın ışığı devreden çıktığında, insan rotasız bir gemiye benzer. Durum böyle olunca belli bir amacı yok gibidir. Kimilerinde durum biraz daha farklıdır. Belli bir gerginlik, bir şeyler yapma, yenilikte bulunma ihtiyacı görülür. Ancak işleri yoluna koymak öyle kolay değildir. Zihinsel anlamda karışıktır insanın aklı. Baskı genel olarak içeriden gelir. Kişi kendiyle konuşur gibidir. Ev-iş-ilişki gibi genel konular üzerinde hayati kararlar verilmemelidir. Ev kiralamak, kontrat imzalamak, satın almak yerine incelemekte yarar vardır. Uzun vadeli düşünülmelidir. Güvenlik tedbirleri alınması gerekir. Ailenizle aranızda belli konularda tartışmak veya size uymadığı için onlara karşı çıkmak mümkündür. Bu saatler arasında yangına körükle gitmemekte fayda vardır.

 

Işığınızla aydınlandık
Varlığınızla güçlendik
İnsan olmayı öğrendik
Ne yapsak hakkınız ödenmez
Sevgili Öğretmenlerimiz
Sizi üzdüysek, bilmeden kırdıysak

Bizi lütfen affediniz.

Öğretmenler Gününüz Kutlu olsun
Mübarek ellerinizden öperiz………iremSU
Tüm Öğretmenlerimizin, öğretmeyi ve öğrenmeyi seven tüm insanların 365 gününü kutluyoruz

Saygılarımızla,

 

 

Zevkli, huzurlu, ışıltılı ve mutlu bir Cumartesi günü geçirmeniz dileğimle,

Hürriyet Astroloji

Bazı durumlarda, değişiklik yapmak istirahat etmek kadar iyi olabilir. Önümüzdeki birkaç gün ne demek istediğim daha rahat anlaşılabilir. Bir arkadaşınız, komşunuz ya da akrabanızla yüzleşmeniz gerekirse, bu ortamı geciktirmeye çalışmanızda fayda var. İş hayatınıza bağlı kalmalı, gereken sunumları yapmalı ve gelecekle ilgili planlara yoğunlaşmalısınız. Daha iyi bir pozisyona gelmeniz an meselesi. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe

Milliyet Astroloji

Pek çok konuda daha dikkatli olmanız lazım. Sizin dışınızda gelişebilecek olaylara hazır olmalısınız. Zira ortaklaşa alanda değişebilecek şartlar sizi yeni kararlara itebilir. Duygusal tepkileriniz ilişkilerinize olumsuz yansırken. Yanlış karar alma riskiniz çok fazla. Ortak bir zeminde buluşacağınız yeni projeler öne çıkarken, ikili ilişkilerinizde yapıcı olmalısınız.

Vatan Gazetesi

Sizi mutlu edecek şeylerle ilgilenin. Bir hobiniz varsa ona ayrılacak zaman bugün için lüks değildir. Keyifli sohbetler eşliğinde yenilen yemekler, gezi programları ve çocuğunuzla birlikte aktivitelere katılmak için uygun bir gün.

Turk.net

Bugün yaptığınız bazı planlarınızda aksamalar olabilir. Bugün bazı karşınıza çıkan fırsatları iyi değerlendirmelisiniz, değerlendirebildiğiniz takdirde çok kazançlı çıkacaksınız. Amirleriniz yakında sizden çok önemli bir görevi yerine getirmenizi isteyebilir fakat siz buna pek hazır olmayacaksınız.
Para Durumu: Harcamalarınızı azaltıyorsunuz, ama çok gerekli gördüğünüz, yatırım gözüyle baktığınız büyük çıkışlarda atak olduğunuz kadar, mantıklı da olmanız gerekiyor. Bugün bütçenizle ilgili endişeler duyabilir, yeni çözümler aramaya yönelebilirsiniz.
İş Yaşamı: İşinizi hemen hemen her şeyin üzerinde tutuyorsunuz. İş bağımlılığınız, çalışkanlığınız ve disiplinliliğinizle birleşince başarı kaçınılmaz oluyor. Akşam saatlerinde bir iş bağlantınızla önemli bir görüşmeniz olabilir.
Aşk Yaşamı: Bugün sevdiğiniz bir insanla ilgili bir sorun sizi oldukça meşgul edecek. Zihin dağınıklığı yaşayacaksınız. İlişkinizle ilgili bir konudaki sürpriz gelişme günlük planlarınızı altüst edecek
Dikkat Edilmesi Gerekenler: Bazı konularda atılım içerisinde olacaksınız ama aynı zamanda dikkatli olmanız gereken bir gündesiniz. Yaptığınız işler hakkında herkese bilgi vermeyin ve açıktan rekabete kalkışmayın

Takvim Gazetesi

Kartınız Bilgelik... Zekanız sayesinde işinizde terfi yolunuz açılıyor ama hayatı tozpembe görmenize de gerek yok. Eski düşüncelerinizle ve tavrınızla devam etmelisiniz.

Güneş Gazetesi

Güzel bir ilişkiniz var. İlişkinizi korumak adına karşılıklı verdiğiniz tavizler, ikinizin de birbirinize sevginizin dışında büyük bir saygı duymanızı da sağlıyor. İş fırsatlarının biri gidip biri geliyor. Ama siz onları göremiyorsunuz. Bir iş bağlantınızın son andaki karar değişikliği sizi biraz sarsabilir.

Sabah Gazetesi

Bugün Ay'ın konumu, duygusal yaşantınıza bazı kısıtlamalar getirecektir. Partnerinizin düşüncelerinden emin olmadan, özel duygularınızı açıklamak istemeyebilirsiniz.Haklı nedenleriniz olsa bile, kişisel davrandığınızı bilmelisiniz. Sizin mantıklı yönünüzü onun anlaması mümkün olmayabilir.Olaylara değişik bir yorum getireceksiniz.

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

22 Aralık hangi burç olur?
23 Aralık hangi burç olur?
24 Aralık hangi burç olur?
25 Aralık hangi burç olur?
26 Aralık hangi burç olur?
27 Aralık hangi burç olur?
28 Aralık hangi burç olur?
29 Aralık hangi burç olur?
30 Aralık hangi burç olur?
31 Aralık hangi burç olur?
1 Ocak hangi burç olur?
2 Ocak hangi burç olur?
3 Ocak hangi burç olur?
4 Ocak hangi burç olur?
5 Ocak hangi burç olur?
6 Ocak hangi burç olur?
7 Ocak hangi burç olur?
8 Ocak hangi burç olur?
9 Ocak hangi burç olur?
10 Ocak hangi burç olur?
11 Ocak hangi burç olur?
12 Ocak hangi burç olur?
13 Ocak hangi burç olur?
14 Ocak hangi burç olur?
15 Ocak hangi burç olur?
16 Ocak hangi burç olur?
17 Ocak hangi burç olur?
18 Ocak hangi burç olur?
19 Ocak hangi burç olur?
20 Ocak hangi burç olur?
21 Ocak hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2018 MAN | Oğlak Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0112 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme