Oğlak Burcu

.Gen.tr

Oğlak Burcu Günlük Yorum (03 Ekim 2013)

Mynet Astroloji

Sevgili Oğlaklar Perşembe gününe, saat 05:00 Pluto-Kuzey düğüm arasındaki olumlu görünüm sizler için benliğinizi güçlendiricidir. Dışarıdaki dünya ile olan her türlü bağlantıda sizi öne çıkartıcıdır. Gücünüzü, derinliklerinizde olan tüm zenginliklerinizi uzun dönemli amaçlarınızı gerçekleştirmek adına sunabilmeniz demektir. Çeşitli insanlarla sizi bir araya getirir. Gruplar içinde, sosyal yaşamda, ekip çalışmalarında başarılı kılar. Bir gelişim merdiveni gibi düşünürsek, bu görünüm, o merdivenin ilk basamaklarını kolaylıkla geçmenizi sağlar. Zirve uzakta değildir, oraya çıkmak zor değildir. Bilakis kolaylaşmıştır. Güçsüzlük ve acizlikleriniz geride kalır. Sizin için bir start verilmiştir. Bunu böyle biliniz.

 

Saat 08:58 Ay-Jüpiter görünümü gayet olumludur. Hem şöyle bir etrafınızda olan bitene inceleyici bir gözle bakarsınız hem de ilişkinizle alakalı konularda bir takım kararlar alırsınız. İçinizden bir ses, bazı durumların istediğiniz gibi yürümediğini söylese de, siz kararlı olursanız karşı tarafı ikna edebilirsiniz.

 

Saat 17:12 Güneş-Uranüs karşıtlığında  kısıtlanmaya, aynı yerde dolanıp durmaya, baskı altında kalmaya, disipline edilmeye tahammül gösteremeyiz. Değişim ihtiyacımız yoğundur. Yaşadığımız ortamda, ev içinde veya bir yuva kurmak anlamında veya  mesleki konularda yenilenmek isteriz. Hele dışarıda veya içeride bir şeyler üzerimize gelirse, canımızı sıkarsa buna bir hayli ters tepki gösterebiliriz. Yetti artık deriz. Kimseyi de idare etmek istemeyiz.

 

Saat 21:57-4 Ekim saat 05:59 arasında Ay-boşluk etkisi altındayız. Bizimle aynı düşüncede olmayan, farklı görüş yapısına sahip kişilerle anlaşmakta zorlanabiliriz.  Bu gibi durumlar size sıkıcı gelse de doğal karşılamak durumundayız.  Herkesin kendince bir düşündüğü var. Bize doğru gelen, başkasına tuhaf görünebilir. Sakin olmaya çalışalım.

 

 

Ustanın elinde, Çamur dönüşür,,,,Çömleğe

İnsan istedi mi şöyle yürekten

Hayaller dönüşür,,,, bir anda gerçeğe……….iremSU

 

Dönüşümde, yenilenmede hayrımıza gelişmelerle karşılaşmamız dileğimle,

Sabah Gazetesi

Duygusal konularda son derece sübjektif davranarak, çevrenizle aranızda daha sonra aşmakta zorlanacağınız duvarlar koyuyorsunuz. İlişkinizde daha objektif tavır içinde olmaya gayret edin. İşiniz konusunda ortaya koyduğunuz performansınız dikkat çekiyor. Karşınıza çıkabilecek sorunları önceden öngörmeniz iş arkadaşlarınızı da rahatlatıyor.

Milliyet Astroloji

Size iyimserlik getiren pek çok konu öne çıkıyor. Dün başlattığınız girişimlerin sonuçlarına odaklanabilir, yurt dışı ilişkilerinizi geliştireceğiniz adımlar atabilirsiniz. Akademik bir çalışma düşünüyorsanız yeni destekler alarak harekete geçebilirsiniz. İletişim ve uzaklardan alacağınız haberler aradığınız tutarlı yeni ilişkiler açısından önemli olacak.

Vatan Gazetesi

Dışarıya uyumlu görüneyim diye içinizde biriktirdiğiniz kızgınlıklar hedefinden sapıp sevdiklerinize parlamanıza neden olabilir. Stresi azaltmak için okumak, gezip yeni insanlar tanıyıp yeni ilişkiler oluşturmak iyi gelebilir.

Turk.net

Genel anlamda güzel etkilerin altında kalacağınız bir gün. Duygusal bakımdan oldukça güçlü olacağınız bugün bazı kişilere yardımcı olabilirsiniz. Sezgilerinizin doğrultusunda alacağınız kararlar sizi yanıltmayacaktır. Olayları yönlendirmek için gerekli performansa ve güce sahip olabilirsiniz.

Aşk Yaşamı: Sevgilinizle güzel bir ilişkiniz var fakat onu aşırı kıskançlıklara boğmanız ilişkinizi ciddi anlamda zedeleyebilir. Bugün bu konuda bazı girişimlerde bulunmanız söz konusu.

İş Yaşamı: Meslek yaşantınızda üstlerinizin desteğini alabileceğiniz görülüyor. Bunu hakkettiniz. Yalnızyine de hayali taleplerde bulunmak için çok erken. Aynı performansta işinize sarılmaya devam etmelisiniz.

Para Durumu: Maddi konularda sevindirici haberler alabileceğiniz bir gündesiniz. Hiç

ummadığınız çalışmalardan parasal kazanç elde edebilirsiniz ve bu sizi çok mutlu edecektir.

Dikkat: Gizli kalmasını istediğiniz konuları herkesle konuşmaktan vazgeçmelisiniz. Çok anlamsız bir hareket bu.

Hürriyet Astroloji

Kariyerinizi, evinizi, diğer mal varlıklarınızı veya iş hayatınızı ilgilendiren konularda baskılar artıyor.Öğrenime açık olun ve iş hayatınızda, sektörünüzde, ait olduğunuz gruplarda veya meslektaşlarınıza karşı pozisyonunuzu koruyun . Ekip çalışmalarınıza yatkın olmanız size kazandırabilir . İlişkilerin reformize olması gerekiyor . Tüm burçlar için gün geneli: Bazı konularla veya işlerle ilgili olumsuz düşünmeye başlayabileceğimiz bir gün ama, hayat sürprizlerle doludur . ''Şimdiye kadar bu şekilde olmuştu ve aynısı yine oluyor'' demenin deneysel tarafı olmakla birlikte, mantıksal yönü bulunmuyor . Olaylar her zaman kendini tekrar etmez, diyelim ki tekrar etti belki de bu sefer sonuçları farklı olur, öyle değil mi? Olumlu düşünelim, olumlu olsun!

Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın . Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın.

Takvim Gazetesi

Kartınız Yolculuk... Umutla beklediğiniz birinin gelmesiyle büyük mutluluk yaşayacaksınız. Enerjiniz doruk noktasına ulaşacak.

Güneş Gazetesi

Toplumsal yaratıcılığınızın güçlü olduğu bir gün. Kendinizi yetersiz hissedebileceğiniz konulardan uzak kalmayı başarmalı ve amacınıza uygun hareket etmeyi bilmelisiniz. Eğlenmeye ve kendinize vakit ayırmalısınız.

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

22 Aralık hangi burç olur?
23 Aralık hangi burç olur?
24 Aralık hangi burç olur?
25 Aralık hangi burç olur?
26 Aralık hangi burç olur?
27 Aralık hangi burç olur?
28 Aralık hangi burç olur?
29 Aralık hangi burç olur?
30 Aralık hangi burç olur?
31 Aralık hangi burç olur?
1 Ocak hangi burç olur?
2 Ocak hangi burç olur?
3 Ocak hangi burç olur?
4 Ocak hangi burç olur?
5 Ocak hangi burç olur?
6 Ocak hangi burç olur?
7 Ocak hangi burç olur?
8 Ocak hangi burç olur?
9 Ocak hangi burç olur?
10 Ocak hangi burç olur?
11 Ocak hangi burç olur?
12 Ocak hangi burç olur?
13 Ocak hangi burç olur?
14 Ocak hangi burç olur?
15 Ocak hangi burç olur?
16 Ocak hangi burç olur?
17 Ocak hangi burç olur?
18 Ocak hangi burç olur?
19 Ocak hangi burç olur?
20 Ocak hangi burç olur?
21 Ocak hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2018 MAN | Oğlak Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0059 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme